Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 246

  • 33 198
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 716
Цитат
Да не остана и аз назад - да се запиша в темата. Гифчета и колажчета не мога да правя, така че си оставам на прости букви. И аз съм против сменянето на заглавието. Много си е добре така. Енго ни е на нас на сърцето. Останалите са фон.  Cool Ще ги коментираме, ще им се радваме, ще им се ядосваме, но това е периферията на шапката.

Както се казва -думите отлитат,написаното остава.
И Слава Богу! Защото не ми е приятно въвличането в тази безсмислена дискусия. Точно затова казах, че има "изопачаване" - към подчертаното в червено от тебе бяха добавени думи, които аз НЕ СЪМ ПИСАЛА. Гадно, а? И мисля да сложим край на тази  newsm50 ОК?

Иначе ще се налага да викаме Mr D да укротява пак детската градина  Laughing

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


 newsm74 Никой не липсва. Ако нещо не е ясно, почвам пак сутрин да го слагам. Подарък от приятел. За темата на Енгин.

# 32
  • Мнения: 3 234
barisea, с това нагло поведение показваш ясно, че не си от вчера в темата.

Раздаваш "справедливост" със завидно самочувствие. От мен диплома няма да дочакаш.

# 33
  • Мнения: 23 222


 newsm74 Никой не липсва. Ако нещо не е ясно, почвам пак сутрин да го слагам. Подарък от приятел. За темата на Енгин.

Разкошен колаж !

Браво на приятеля !

# 34
  • Мнения: 4 966


Юли Ангелова току-що разкри "тайната" на една снимка на Енгин, която винаги ме е озадачавала. Мдам... фотоколажът може да бъде много подвеждащ. Simple Smile)

# 35
  • Мнения: 1 047
О, кого виждат очите ми, Добре дошла Хрисчул Всичкочул.   love001 Как пък не пропускаш нищо. На теб ще разчитаме за новини и особено важните интервюта със сценаристките. Пак на жени налетяхме, ама ти си знаеш с какво и къде да ги напиеш. Чудя се дали не са ти казали някоя думичка вече? И оная агенция "Бюрек, акюрек и сарма"  дали още съществува? А може и Енго да си срещнала, както го нарича нашата нова съфорумка Барисеа. Hug
Чакаме интервю най-малко.  Praynig

Ако чакахме Валето да ни научи на нещо, щяхме да си ходим неграмотни. Но пък завидно самочувствие има, та чак и дипломи раздава. Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 21:00 от fantasya

# 36
  • Мнения: 716
barisea, с това нагло поведение показваш ясно, че не си от вчера в темата.

Раздаваш "справедливост" със завидно самочувствие. От мен диплома няма да дочакаш.
Еее, еее, еее! По-полека де! Нагло, завидно самочувствие, смърт на фашизма, свобода на народа! Peace, bro!  Peace newsm51 Ако знаех, че ти раздаваш дипломите, щях да се сниша.
   Недей така сега. Неудобно ми е от другите. Nerеdеn-nereye, както казваше Керим (Не съм сигурна, че го изписах правилно. Моля за прошка специалистите.) За това, че нарекох останалите изпълнители в сериала "фон" на Енгин в тема за Енгин и на всичкото отгоре чинно и подробно обясних какво съм имала предвид, да ме разчеквате между два коня... Недейте, бе хора! Не очаквах това от влюбени жени. Хайде, да бях се изказала СРЕЩУ, разбирам, ама аз се изказах ЗА! И да ме наричаш "нагла"... добре че не сме в Турция. Кръв ще се лее между моите братя и твоите братя.
   Хайде наистина край, а? Пък аз ще се явя на поправителен, става ли? Пък ако речете сега да ме докладвате на администратора... язък за хубавите емоции вчера и днес.  ooooh!

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 21:15 от barisea

# 37
  • Мнения: 1 285


 newsm74 Никой не липсва. Ако нещо не е ясно, почвам пак сутрин да го слагам. Подарък от приятел. За темата на Енгин.


      Всичко е ясно Марианка, само  едно не е. Нима е възможно това да е един и същи човек????

Нима Текин и особено ЙОмер приличат на някого от останалите шест. Как може така да се превъплъщава , че да ме накара, като " Шаро"   да се питам :  

 " Как е възможно, що е това?" Joy Joy Joy Joy Joy


i

# 38
  • Мнения: 1 097

Това нали е темата на Енгин.В нея влизаме да излеем чувствата си на обожание и преклонение.Естествено цялото ни внимание ще е приковано върху него.Останалите дори и да ги възприемаме като фон,без тях е невъзможно,както е невъзможно пеизаж без фон.От него зависи дали картината ще е ведра или мрачна.Специално за сериала всеки актьор  със своята индивидуалност, талант и професионализъм  ще нанесе своя щрих - някой по-блед,едва забележим,други по-ярък и фрапиращ.Разбира се,ние с нашето зорко,критично око  ще ги анализираме до най-дребните детайли,но Енгин си остава НАШИЯ ЧОВЕК.

# 39
  • Мнения: 2 229
Хриси Hug ,очаквам чинно излъчено интервю с Енгинчик и отразено от твоята агенция  Laughing
А ако не участваш с пряко включване по време на онлайн гледането,направо ще ти се разсърдя сериозно Wink
Девойки,стига сте се джавкали-я вижте какъв левент са ни спретнали да гледаме,пък вие се дърляте за глупости Peace

# 40
  • Мнения: 716
Хриси Hug ,очаквам чинно излъчено интервю с Енгинчик и отразено от твоята агенция  Laughing
А ако не участваш с пряко включване по време на онлайн гледането,направо ще ти се разсърдя сериозно Wink
Девойки,стига сте се джавкали-я вижте какъв левент са ни спретнали да гледаме,пък вие се дърляте за глупости Peace


Точно! Благодаря ти!

# 41
  • Мнения: 1 026
Здравейте момичета! Heart Eyes

Честита нова тема, дано да има още снимки и новини,
а и интервю и трейлър също очакваме.

Марианка newsm51  за новата тема!  bouquet


Докато ви настигна в новата тема, Йомер може вече да е раздал
справедливост и да е хванал лошите Grinning Grinning
Съвсем скоро и това ще го видим bambam fight

На новата снимка ми харесва още повече, а с тоя поглед ooooh! ooooh!
колко сърца още предстои да разбива. ooooh! Heart Eyes



Марта newsm51  поздравления за новия клип! Изгледах го и ми хареса!
Освен прекрасните кадри с Текин и Ейлюл, и музиката е супер!  bouquet 

За заглавието на темата  - ами щом включва името на сериала,
то е ясно че ще се коментира всичко в него.
А името на Енгин е водещо, тъй като сме негови фенове. Simple Smile Simple Smile Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 917


 Hug Привет МОМИЧЕТА, и в новата тема!  Hug
И мен, като повечето от вас, емоцията така ме е завладяла,
че ми се иска да полетя...

 Grinning Joy
Скрит текст:



[/b][/color]

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 21:50 от Tanusha_

# 43
  • София
  • Мнения: 2 612
Здравейте  wavey в новата тема!




Един въпрос  Thinking
Скрит текст:
Защо превеждаме Omer като Йомер  newsm78 Чичко Гугъл казва, че може да бъде и  Омер Naughty Така го превеждат и на английски, пък и на руски /цитиране на РФ от Маричка в по-преден пост/

# 44
  • Мнения: 1 007
Благодаря за темата, Мариянче!
 Hug за новите снимки, новини и всичко, което публикуваш. Очакването свърши, и правилно изчезна от заглавието, ред е на купона. Присъединявам се към мнението на тези момичета, които утвърждават, че центърът на тази тема е Енгин Акюрек, а всички други са фон в най-добрия смисъл на думата, което означава, че ценим и уважаваме превъплъщенията на всички актьори, но патронът на тази тема е Енгин Акюрек - показва го заглавието, както и цялото й оформление. Аз съм изключително доволна и благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт