АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета!

  • 22 947
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 988
Ели, съболезнования Sad дръж се, бъди силна!  Hug
Относно килограмите и аз съм 65кг 167 см, но не изглеждам дебела, всичко си е до структура, имам едър кокал аз. Вече качих 2 кг Embarassed а уж не ям големи количества като невидяла.

# 46
  • Мнения: 367
Eliee....направо се разплаках...Съболезнования.Думите са просто излишни  Hug

# 47
  • Мнения: 68
elliee, нека бебчо да ти дава сила!
Колкото и да е тежко имаш за какво да се захванеш и да продължиш.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 901
Ели, прегръщам те! Няма думи, които да могат да го върнат. Пази себе си и бебето! Миличка, с теб съм!

# 49
  • Мнения: 127
elliee много съжалявам, мойте съболезнования, бъди силна заради бебчето  Hug

# 50
  • Мнения: 114
elliee моите съболезнования знам, че думите са излишни, но все пак си имаш бебока дръж се за него все пак е и на двама ви силно те прегръщам Hug
 Sad

# 51
  • Мнения: 3
elliee моите съболезнования  Sad Бъди много силна и се пази. Това, което ти се е случило е  нещо, но дано поне те крепи мисълта, че ти е останала една малка част от любимия човек  Sad
Аз днес ходих на БХС, бебчо е 4,50 см, много шаваше и едвам го измери, но за щастие няма никакви проблеми, а кръвните резултати ще получа в понеделник. Чух пак сърчицето, но интересното е, че миналият път ми каза термин 14.08.2014г., а сега 10.08.2014г. Предполагам, че защото много мърда или не знам и аз и не може точно да определи термин. Макар, че мен това не ме интересува сега много много, важното е всичко да е наред с него и мен.
Извинявам се много, но понеже не мога да намеря профила на Cristaline, за да ме добави във ФБ, и ако може да ми дадете някакъв линк, за да й пиша. Благодаря Ви предварително!!!

Лек и усмихнат ден!!!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 52
  • Мнения: 609
elliee още веднъж много съжалявам... моите съболезнования.  Flowers Rose Бъди силна!!!

Все се каня да ви питам, та: имате ли течение вие? Откакто си направих теста се появи при мен, без дискомфорт, сърбеж или каквото и да е. Просто си тече прозрачно почти като вода, понякога има съвсем леко бяло. Понеже не ме е притеснявало не съм казала на доки. А може би трябва.... Мисля, че някой беше писал, ама не помня кой.  Thinking

# 53
  • Мнения: 159
Ужасна новина.Ели Cry Cry Cry.Защо се случва толкова мъка на един човек.Дано бебчо ти дава кураж и сила.Дано се справиш с мъката-заради бебчо.Моите съболезнования,мила .

# 54
  • Мнения: 988
 Съни*, аз имам бяло течение още след Овулацията и така до днес. При мен също е без сърбеж и дискомфорт, но е си е бяло и кремообразно, казаха ми че е съвсем нормално при бременност.

# 55
  • Мнения: 127
Съни* и аз съм с такова течение прозрачно и на моменти е бяло, даже на моменти имам чувството че се изпускам и бягам до тоалетната  Embarassed. Но не се притеснявам, защото в дните около менструация пък ми се появява розово течение за няколко дена, но доки ме успокой, че всичко е наред с бебо няма нищо проблемно. Simple Smile

# 56
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Ели моите съболезнования, думите са излишни и не знам какво да кажа освен дръж се и ако можем да помогнем пиши  Hug Hug Hug

Съни мерси за темичката, за течението не се притеснявай щом казват, че е нормално значи е, аз знам, че почти всяка бременна го имала
Днес ходих да си взема изследванията и ме препратиха за нови тъй като кръвната ми група е отрицателна, някой знае ли за какво става въпрос и също ми казаха, че урината ми била замърсена както при повечето бременни което ме шашна някой ако е минал през това  моля да пише


И искрено се надявам от сега нататък в форума да се пишат само хубави неща    love001 newsm51

# 57
  • Мнения: 68
И аз имам такова течение. В началото си мислих, че е от утрогестана, но май не е. Точно прозрачно и воднисто.

# 58
  • Мнения: 13
Cristaline, на мен също ми откриха някаква бактерия в урината и давах втори път стерилна, пишеше - "няма разпространение на бактерията" и лекарката го остави така, не е нищо страшно. А за отрицателната група, има значение когато си бременна, най - вероятно ще ти изпишат някакви лекарства, можеш в интернет да прочетеш за резус фактор.

Elliee, моите съболезнования, не знам какво да кажа, най-важното е ти и бебенцето да сте добре в момента, колкото и да е трудно   Hug

# 59
  • Мнения: 142
Съни, благодаря за темата и старанието.
elliee, моите съболезнования  Hug, каквото и да кажем ще е малко и недостатъчно. Малкото бебче ще бъде една малка утеха, дръж се за него.
Момичета нещо много лошо започна темата, дано вече има само добри новини.
Колкото до течението и аз имам, питах доки каза, че е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт