АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета!

  • 22 946
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 138
Поли,ти как си,спря ли зацапването

maria90 Hug - спря кафяво-червеното. Обаче продължавам да имам някакво течение, понякога бледо жълто, понякога ми се струва леко кафеникаво, и лигаво. Вие имате ли някакви течения.

elliee съжалявам Sad,  можем ли да помогнем с нещо?

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 13:40 от *Поли

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен   bouquet, наистина страхотна тема Simple Smile .Дано няма повече лоши новини и резултати а само усмивки и радости свързани с бебетата.
elliee - бъди силна заради бебето Sad Sad Sad  Hug  love001

# 32
  • Мнения: 2 965
Ели, не знам какво да ти кажа  Confused Бъди силна, заради бебчето, което расте в теб! Hug

# 33
  • Мнения: 103
elliee, толкова съжалявам миличка. Кураж и бъди силна заради бебчо Hug

# 34
  • Мнения: 2 092
elliee, прегръшам те силно и се моля бебето да ти бъде утеха в този момент Hug
Направо се разплаках и  ми стана много мъчно за вас. ако имаш нужда от помощ, моля те пиши. Толкова е несправедливо  Confused

# 35
  • София
  • Мнения: 1 185
Ели, моите съболезнования ...  Flowers Rose Flowers Rose

Гледам, че и други са кървяли ... Ужасно е, но важното е, че мъниците са добре! И аз полежах три дни в болница заради кървене от хематом до плодния сак! Дано сме последните и да ни е за последно!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 11 340
elliee, ужасно съжалявам, миличка, приеми и моите съболезнования... Flowers Rose Flowers Rose Не знам дали мога да ти помогна с нещо, но пиши, ако имаш нужда! Ако искаш просто да споделиш, ние сме насреща! Hug

# 37
  • Мнения: 1 423
Здравейте,
и аз да благодаря за кипрата темичка.
 На Тони, Пипи и Поли пожелавам скорошно възстановяване. Много от нас минаха през кървенета и зацапвания, вкл. и аз, все още съм на утрогестан. Повече почивки и лежане.
 Шехина - пресен чесън дали няма да регулира кръвното, пък и ще действа срещу болести и бактерии.
 Ели, дано да е недоразумение това с таткото.
 Praynig Praynig Praynig
Моля се от сега нататък да има само добри новини!

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 13:48 от MiraBurgaska

# 38
  • Мнения: 159
Успех момичета,дано пртесненията ви са напразни-почивайте си повече и положителни мисли Hug Hug Hug
Ели дано не сме те разбрали правилно и не е най-лошото Praynig Praynig Praynig.В такъв момент думите са излишни.Кураж.Пиши ако можем да ти помогне м с нещо.

# 39
  • Мнения: 13
Здравейте, честита да ни е новата темичка Simple Smile
Честито на мамите с хубавите резултати и бързо възстановяване на мамите със зацапването, много е непроятно, но ще мине  Hug
elliee, много съжалявам, мила, надявам се да не е най-лошото  Praynig

Мен от вчера ме боли ту единия, ту другия бъбрек, явно съм настинала, но сега не мога да пия нищо, дано мине скоро

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 795
Simple Smile мерси за новата тема<3

elliee, съжалявам за случилото се, ако можем да ти помогнем сме на среща Sad

# 41
  • Мнения: 2 092
Шехина, незнам дали си ме чела, но и аз онзи ден бях със същото кръвно в каб. на док ooooh!
Скрит текст:
Мисля,че просто бях притеснена и емоциите ми бях в повече. Ама се почувствах като някоя баба- кръвно , кр.захар гранична, един куп хапове пия ....абе старост нерадост....направо. Crazy
Аз пък бях хипертоничка до пубертета. С първата бременност през цялото време бях с мн. ниско кръвно 70/50, все ми причерняваше ooooh!
 Накрая като легнах на масата за секциото 140/80 , а след секциото 180/100....
При първия аборт пак го вдигнах високо, но то си беше притеснение голямо.
 Миналото лято като започнах еутирокса 2-3 дни пак беше 180/100...и после нормално.
Още на първата среща АГ ми каза да си го следя и го меря всеки ден- 110/70 е. И се разбрахме да си го меря всеки ден и да го записвам . Обаче каза, че още веднъж ако го измери високо и ще ме изпрати на кардиолог да ми пуска терапия- Допегит предполагам. Едно от момичетата в друга тема ме посъветва да отидя при кардиолога с моя апарат за кръвно/ нямаше изобщото да се сетя/
 Ти защо се имаш за дебела  Blush Кг..  моите са 62кг -156см съм . Обаче не изглеждам толкова дебела. Ако искате мога да ви пусна снимки. Имам колежки, изглеждаме еднакво и са 10 кг. по-малко. Аз съм доста мускулеста и явно костите са ми по-тежки.

 

# 42
  • Мнения: 68
elliee, и аз се надявам да не сме те разбрали правилно.
Ако имаш нужда от нас сме тук, с каквото можем ще помогнем.

# 43
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Всъщност правилно сте ме разбрали. Имам нужда само от него, но вече го няма.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 924
  ellie Hug

 Съни* голямо благодарско!

Общи условия

Активация на акаунт