АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета!

  • 22 945
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Благодарности за новата тема съни

Момичетата с кървене трябва да лежат повечко и да не се притесняват.И аз бях така но сега всичко е наред.

# 16
  • Мнения: 127
Съни благодаря за новата тема   bouquet

Пипи2013, тоничка8512 дано и двете се възстановите бързо и не се повтарят такива изживявания  Hug

И на мен ми изчислява 15 кг не знам, но имам чувството, че ще наддам много повече макар за момента да съм само с 0,5 кг от горе Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 697
Привет и от мен в новата много хубава тема - заглавието й е страхотно, не мога да не отбележа Wink

Честито на всички с добри новини - дано и занапред имаме безпроблемни бременности Peace
При мен обаче нещата не са толкова розови - вчера се записах на ЖК, видяхме бебето на ехографа, отговаря си точно на термина, обаче аз праснах кръвно 150/90 Shocked Вярно е, че килата ми този път са доста (1,65 м/65 кг Embarassed, така и не можах да сваля много след предното раждане), вярно е, че детето цял ден ме изнервяше вчера, а за капак се качих до 3-ия етаж на поликлиниката по стълбите (днес имам мускулна треска, ужас), но такова кръвно - и с предната бременност вдигах, но чак към 25 г.с., а сега Confused Док не ми назначи лечение засега, каза, че ще следим кръвното и ако е нужно, ще ме прати на кардиолог. Но понеже съм Тома Неверни, мисля да си следя кръвното в домашни условия и ако е над 140/90, да почна Допегита и Аспирин протекта. Момичета, ако имате проблемно кръвно, вземете мерки - съвсем не е шега работа. При мен предната бременност - по-конкретно третият триместър - мина с повишено кръвно, при все че пиех магнерич и аспирин протект, следях си нон-стоп за албумин в урината и слава Богу, всичко завърши добре. Бебето си се роди със секцио в 39 г.с., съвсем доносено и здраво, а кръвното ми след секциото моментално се нормализира. Явно само при бременност вдигам, кофти Confused

Днес пък рано сутринта мъкнах малкия с мен да ми поизточат кръвчица за изследванията - направо се чудя как не се проснах докато ми вземаха пробите, толкова бях гладна и жадна. Сутрин се събуждам с апетит на същинска мечка-стръвница Blush За килограмите не смея да мисля засега - ще се опитам да не кача много, поне доколкото зависи от мен, че и сега съм си въздебеличка Blush

# 18
  • Мнения: 1 138
Здравейте момичета,

и на мен ми изчисли 15 кг. отгоре, но като гледам че вече съм почти +2, не знам как ще успея да запазя приличен вид до края Rolling Eyes
Освен малко да намаля храненето, не ям повече от преди това, но качвам, не знам как се получава.
Ако хапвам само салати и пилешко месо мислите ли, че ще набавям всичко на бебето.
Имам лош опит с предната бременност качих 22 кг, после много трудно ги свалих, сега много се страхувам да не се получи същото.

# 19
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
следях си нон-стоп за албумин в урината и слава Богу, всичко завърши добре. Бебето си се роди със секцио в 39 г.с., съвсем доносено и здраво, а кръвното ми след секциото моментално се нормализира. Явно само при бременност вдигам, кофти :?color]

Същата картинка бях и аз.Вдигах кръвно третия триместър.Албумин нямах.Хапчета не пиех никакви.Спрях какаото и такива възбуждащи неща.Мерех си го вкъщи по три пъти на ден и пишех резултатите.Бебето беше здраво и доносено,родено със секцио в 39 г.с и няколко дни.Този път ще очаквам пак така да стане.Следя се от рано

Ако хапвам само салати и пилешко месо мислите ли, че ще набавям всичко на бебето.
Имам лош опит с предната бременност качих 22 кг, после много трудно ги свалих, сега много се страхувам да не се получи същото.

Според мен само с пилешко и салата няма да си набавяш всичко необходимо.Трябват ти млечни и плодове.А пък и зимата какви салати?Блудкава работа е всичко.Правя си ряпа и моркови,зеле и моркови.Това са сезонните.Доматите и краставиците са кофти
Може да обядваш и вечеряш месо със салата,да закусваш нещо млечно+яйца,а между храненията и за сл закуска плодове,кисело мляко

# 20
# 21
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Айде да се запиша в новата тема с възможно най-лошите новини. Моето бебче си остана без тате. А днес трябваше да отидем и двамата на лекар за да го види. Сега се моля поне то да ми остане. Praynig

# 22
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
elliee ,съжалявам,миличка.Как без тате?Напусна ви или другото,най-лошото

# 23
  • Мнения: 367
Мерси за темичката,Съни,страхотна е  Hug

Тоничка,бързо възстановяване ти пожелавам.Пази се   bouquet

Поли,ти как си,спря ли зацапването

# 24
  • Мнения: 186
Да се запиша и аз, благодаря на Съни за темата!
Този калкулатор не знам как изчислява килограмите, но и на мен ми дава да кача 15...Предният път качих само 8 кг, ама и родих в началото на 9-тия...Колкото толкова, момичета, важното е да са здрави бебетата. Въпреки че знам, че не е никак хубаво да се успокояваме с това, че бременната трябва да яде всичко, което й се преяде...Сигурна съм,че организмът ми в момента няма нужда от мазната баничка, за която си мисля от сутринта  Laughing Аз не ям месо от няколко години, но сега как ми се ядеее, просто не е истина, мечтая си за една свинска вратна пържола!!!!
И тъй като имам интерес към здравословнот хранене , а и донякъде работата ми е свързана с това - мога да ви кажа, че менюто трябва да е балансирано - плодове, зеленчуци, зърнени култури- като леща, боб, киноа, лимец и т.н.Темата е дълга и нямам време да изброя всичко Simple Smile
Стискам палци на момичетата с кървене- всичко ще е наред!!!!

# 25
  • Мнения: 296
elliee   spoko не знам какво да кажа . Бъди силна  Hug

# 26
  • Мнения: 367
Ellie,дано не е най-лошото....

# 27
  • Мнения: 1 721
elliee, кураж, момиче! И пази бебо!

# 28
  • Мнения: 16
 Благодаря за новата темичка  Hug на мен ми даде +13кг  Praynig

# 29
  • Мнения: 609
elliee съжалявам много! Кураж и бъди силна заради бебенцето!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт