Изчезващите имена

  • 55 523
  • 882
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 108
Гинка,Ганка,Генчо,Бонка,Тинка,Ирена, Ирина,Сийка,Асенка,Райо,Трайчо,забелязвам,че и имената на цветя изчезват като-Роза,Маргарита,Невена,Иглика,имах и позната със странното Корнелия Simple Smile

# 721
  • Мнения: 11 918
забелязвам,че и имената на цветя изчезват като-Роза,Маргарита,Невена,Иглика,имах и позната със странното Корнелия Simple Smile

Детелина и Теменужка също са сред изчезващите имена на цветя.
А звучат красиво.

# 722
  • Мнения: 8 894
Гинка,Ганка,Генчо,Бонка,Тинка,Ирена, Ирина,Сийка,Асенка,Райо,Трайчо,забелязвам,че и имената на цветя изчезват като-Роза,Маргарита,Невена,Иглика,имах и позната със странното Корнелия Simple Smile
Около моя набор Корнелия е било модерно, защото познавам няколко. Трябва да е италианско име, а от чуждите имена, те са ми най по вкуса. Но някаква масовост не е достигнало, а не е лошо.
Имената на цветя винаги са актуални, ето сега Далия и Вероника са популярни.

# 723
  • Мнения: 1
Майка ми се казва Виолета и ми прави впечатление, че това име вече не се среща при децата.

# 724
  • Мнения: 2 588
Майка ми се казва Виолета и ми прави впечатление, че това име вече не се среща при децата.
Виолета и Невена наистина поизчезнаха, но Маргарита все още е актуално, Елица май също стана модерно напоследък newsm78 Далия е другото име на Гергина.

# 725
  • Мнения: 5 720
Незнайно защо ми хрумна името "Кичка" , като много рядко срещано, съответно изчезващо.

# 726
  • Мнения: 2 746
Траяна и Лъчезара много ми харесват, но не съм срещала малки госпожици с такива имена.

# 727
  • Мнения: 270
Десиславите са на изчезване особено набор 2004 Confused,но си има и положителна страна,когато съм се обаждала да информирам някоя градинска или училищна институция ,за нещо свързано с Десислава ,винаги се знае коя Десислава щото е една Mr. Green,с този ми навик в момента не ми е много добре тъй като си имам и Никол а съответно има 100 такива ,че и фамилиите все едни Николаеви,та се прибягва до обясненията ,ами русата къдрава Никол с двете опашки Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 29 390
Много харесвам името Десислава, също Даниела, Мариана, Диляна, Вероника, Емилия, Валентина, но напоследък не се срещат често...

# 729
  • Мнения: 15 379
И аз Десислава много го харесвам, но сякаш наистина изчезва.

# 730
  • Мнения: 6 993
Аз въобще не го харесвам.  Crazy

# 731
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Аз въобще не го харесвам.  Crazy
И аз, открай време.... Whistling
И поначало съставните не ми харесват с изкл. на Белослава....и аз не знам защо и какво ми харесва в това име Thinking

Анелия май все по-рядко се среща, също Гергана, Василена ...

# 732
  • Мнения: 4 569
Аз въобще не го харесвам.  Crazy
И аз, открай време.... Whistling
и аз

# 733
  • Мнения: 270
амии не го харесвайте никой не ви кара ooooh!,на мен името Десислава си ми харесва и най вече защото дъщеря ми се казва така Grinning.Мисля,че темата е изчезващите имена ,а не кое на кого му харесва Whistling

# 734
  • Мнения: 2 588
Аз пък напоследък си вкарах мухата с Бояна, но няма да ме огрее. Вече сме се спрели на друго име, само се чудим дали презимето да окончава на -ова или да оставим само малкото име на таткото newsm78

Общи условия

Активация на акаунт