ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 46 тема

  • 32 747
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 789
radostche_, сега се сетих, че докато чакате прегледа и изследванията, за раната можеш да вземеш от човешка аптека "Еозин" - на капсули. Готов разтвор за употреба е, капваш върху клечка за уши и мазваш раната. Не щипе, не боли, не дразни. Горе-долу за такива подобни проблемни ранички е  Peace

Продукт за комбинирано решение за кожни бактериални супер инфекции, използва се за лечение на себореен дерматит, лезии, податливи на вторични инфекции.
http://apteka.framar.bg/30025525/%D0%B5%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BD- … 2-%D0%BC%D0%BB-10

"Пиоктанин" е другото, което са изписвали на предишното ми куче:
за локално лечение на мокрещи кожни лезии като: повърхностни пиодермии, импетигинизирани екземи, микози, херпеси, при изгаряния и мокрещи екземи.
http://apteka.framar.bg/30022832/%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BA%D1%82% … -20-%D0%BC%D0%BB-

Аз сега и детето мажа с тях за подсичане, имат прекрасен ефект  Simple Smile

Редактирам се: имай ги предвид, но не мажи с нищо, защото едното е ярко-розово, другото е ярко-лилаво и няма да могат да погледнат добре раната  Peace

Последна редакция: нд, 16 фев 2014, 20:37 от -=Деси=-

# 676
  • Мнения: 574
Рапунцел , ще изчакам да ги видя как се развиват и тогава ще реша окончателно. Възлагам големи надежди и на рижко и на кремчо понеже и на двамата родителите са с тест за патела и до сега са се доказали мамите да вадят много здрави в ставите кученца, което е много ценно. Дано и зъбките им да са 6/6 въпреки, че при нас се допускат липси, но не са желателни. Общо взето съм си оставила момиченца от майките и ако оставя рижко или кремчо няма да мога да го ползвам за повечето. Но има време да се изкуша  Wink
То децата седят и постоянно си делят кое на кого било и аз се състезавам с тях да ги надъхвам, че е мойтУ и те се набират да ме надприкавзат  Joy  много са смешни как се палят  hahaha

Къпането на оперирано куче съм правила даже веднага след операцията, но все пак е добре да се изчакат поне 3 дни след свалянето на конците - значи 13-14 ти ден. Риск е и не го препоръчвам да се прави рано! Има едни калпави конци дето като не се резорбират и тръгват да излизат и като зейнат едни рани все едно се отваря корема и едни лигави жълто-зелени течности шуртят смес от разложени конци и лимфа ... Sick

Все гледам с надеждата да е беличко ама мисля, че не греша и е кремче. Иде ми постоянно да го разглеждам и все надничам да му гледам розовите лапички  Heart Eyes  Blush

Благодаря на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 3 453
  Анчето, благодаря ти! Днес ще звънна и в клиниката да попитам.

# 678
  • Мнения: 1 163
Кашарел,благодаря.
Ще я кастрираме в Пазарджик при др Хрисчев.

# 679
  • Мнения: 224
Ancheto , завиждам ти, да знаеш. Hug Толкова малки душички само на снимка съм виждала. Да са ти здравички!

Аз да се отчета: вадихме кърлеж ooooh! и разхождахме бебче. Heart Eyes В различни дни, разбира се. Мики е кротък край бебока, но като се размърда в количката и Дългото наостря ушаците. Трябва задължително да погледнем в количката и после да му кажем, че всичко е наред. Иначе стои нащрек. Laughing

# 680
  • Мнения: 21 299
Милият ,колко е грижовен  Heart Eyes

# 681
  • Мнения: X
Пази бебчето, колко сладко.  Wink Heart Eyes

# 682
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
О, колко сладко, браво на Дългото.

# 683
  • София
  • Мнения: 11 128
Мики, грижовник сладък!  Heart Eyes

Аз днес имах работа из града и
имах среща с 3 песа. Първо една
уплашена голдънка в метрото,
после един любопитен 3 месечен
кокер и последно куче водач с
младо момиче в тролея...  Wink

Снощи пък бяхме на гости на сестра ми,
страшна игра падна с рошавия Неро.
Сутринта не искал да става.  Laughing
Бих пуснала снимка, но нямам нормална.
Било трудно да се снима черно куче, наистина!  Wink

# 684
  • Мнения: 622
Нали..питаш ли ме  ooooh!! Виж кво нищо че не ги харесваш снимките, давай да се радваме тука на къдравелко! Hug
Уфф туй дългото.. да го изяде човек! Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 574
marta1,благодаря  Hug Браво на Дългото е много грижовен  Heart Eyes

Хехе, моите диваненца сега направиха един тупаник на дивана. Направих им няколко клипчета  hahaha Ако ви се гледа ето едно
Скрит текст:

В това време и бебчетата се пробваха да играят, но не се вижда добре на вечерна светлина
Скрит текст:


жгмъц, ти си егоистка и не ни даваш да видим лудата игра на Неро, а си я пазиш само за теб си  #Cussing out Wink Hug

# 686
  • Мнения: 574
Нещо ми се бъгяса нета и се пуснал два пъти поста ама ще използвам да ви кажа днес как се пробваха да ме метнат по интернет.
Включва се един(или една знам ли) в скайп да пита за едно кученце. Те от Охайо. И яз помислих, че се обажда приятелка на един , който си купи кученце от мен и е в Щатите. И спокойно му обяснявам. Пратих му сметката и каза, че превежда парите през пей пал и ще получа мейл. Получавам аз 3 писма в спам пощата. Отварям ама там парите пише, че са повече с 450 евро. Тези пари трябвало аз да му пратя чрез Уестърн Юнион, за да продължели транзакцията пей пал  Joy
Изнамерих и сървъра от където е препратил писмото като си е крил мейла и много неточности. Заплаших го с полиция и докладвах на пей пал ама не знам у нас в полицията ли трябва да ида. Ех, колко ли хора се връзват .... Cry

Последна редакция: пн, 17 фев 2014, 23:02 от Ancheto

# 687
  • София
  • Мнения: 11 128
Имам що годе прилично клипче, него ще покажа. Simple Smile

# 688
  • Мнения: X
Страхотни сте  animal037

# 689
  • Мнения: 3 453
  Марта, много миличко това Дългото Heart Eyes

  Незнам кога ще се напаснат тия хормони лабрадорски, но Тайра си стана същата. Пак откача и като и кажа Лудкееееее прави опашката вентилатор. На лигла се обръща на другата страна Joy Ох, да минават тия дни след операцията и да мога да я пускам пак без повод да ти тича че кипи от енергия.

Общи условия

Активация на акаунт