СЕПТЕМВРИЙКИ със усмивки на лица тръпнем, за да чуем сърчица

  • 32 189
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

fashionmama - благодаря за новата тема!

Вчера бяхме на преглед, за жалост няма да са близначета, но ние пак се радваме двойно. Имаме пулсации и наченки на ръчички и краченца. Размерите отговарят точно на седмицата, в която съм. Трябва да отида с направление на 05.02., за да ме регистрират. Тогава ще бъда в 10-та седмица.

За момичетата, които имат киста - аз също имам киста,тя трябва да се стопи до към 16-та седмица. Моята е много малка - 2 см и не ме притеснява, но съм чела и лекарката ми е казвала, че бременността помага на организма сам да реши тези проблеми.

За протокола - 28 години, гр. Бургас, първа бременност, термин - 31.08.2014 г.

п.п. Опитвам се да се включа във фейсбук групата, но линка ме препраща към празна страница.

Хубава неделя и успешна нова седмица, момичета!

# 16
  • Мнения: 313
fashionmama , благодаря за темата   bouquet

Аз съм Мария, на 27, от Варна. Първа и дъъъълго чакана бременност. С поликистоза съм и стигахме до О с хапчета, затова още не е ясно кога е била. Към момента термина според доктора в 1.10, но пак според него отговаряме на 6 г.с.

Дай Боже всичко да е ОК, с двата крака ще сме в септември.

На всички момичета пожелавам здрави и красиви бебчета през септември.  Hug

# 17
  • Мнения: 16
Здравейте момичета, аз съм на 25 години, 1 бременност, терминът ми е на 22.09, но още не съм била на преглед, така че не е сигурен.

# 18
  • Мнения: 70
Мамите от София, къде ще ходите на консултация, кой лекар сте избрали? Питам, защото с първото си дете бях при един много добър, но аз не съм доволна и сега незнам към кой да се ориентирам, ще съм благодарна, ако споделите вие кой сте избрали  Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 358
Привет и от мен в нивaтa темичкa. Блaгодaря нa фешънмaмa зa инициaтивaтa.
Термин 17.09, вторa бременност, 29г. София

# 20
  • София
  • Мнения: 358
Мен ще ме следи д-р Констaнцa Тошевa от МЦ Пентaгрaм.

# 21
  • Мнения: 2
Толкова много се радвам като чета за това, че вече доста от вас си имат сърчица   Two Hearts
Чакам с нетърпение и моят час и ако знаете колко много се притеснявам дали всичко ще е наред... А чак до 30-ти.01  не знам как ще издържа   newsm30
М-у другото не знам как да се добавя в групата в ФБ, някой може ли да ми помогне?

# 22
  • Мнения: 615
Страхотна нова тема, поздрави за авторката   bouquet
34г., термин 12.09.2014г.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 641
Добър ден, мами!

fashionmama, безкрайни благодарности за темата и за това, че се нагърби с тази нелека задача

За мен това е втора бременност, на 37 години съм от София, термин 02-09-2014

mayamom, аз ще ходя при доктор Димова в болница Надежда

Мацки, правите ли упражненията на Кегел? Аз все забравям, а знам че трябва, защото са много полезни, не само за бременни. Ще си сложа в бележника за срещите напомнителна аларма за поне 3 пъти на ден, че иначе ще се отплесна. Станала съм страшно разсеяна. Помните ли дали масажа на пиринеума можеше да се прави в първо тримесечие или е по-добре да се почне от второ? С миналата бременост го почнах почти на края и не постигнах огромни резултати, но имам приятелки родили без разкъсвания и епизотомии заради редовното му практикуване

Хубав и усмихнат ден  bouquet

# 24
  • Мнения: 250
Групичката във  ФБ я направи Аничка_88. Нейните координати там са Anna Pencheva; e-mail: tige@mail.bg. Намерете я и тя ще ви добави в групичката.

# 25
  • Нови пазар
  • Мнения: 10
Хубава темичка, на 25години съм от гр. Нови пазар, тази бременност ми е втора с очакван термин 13 септември

# 26
  • Мнения: 2
Групичката във  ФБ я направи Аничка_88. Нейните координати там са Anna Pencheva; e-mail: tige@mail.bg. Намерете я и тя ще ви добави в групичката.
Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 721
Запис в новата тема. Вторник повече новини Wink
Фейсбук групите много развалят форумната седянка по мои ноблюдения...Simple Smile за това сега тук ще си седя.

# 28
  • Мнения: 65
и аз да  се запиша за новата тема  -   27 години, термин 06.09 , София,  първа бременност

# 29
  • София
  • Мнения: 392
Здравейте.
Нека и аз да се запиша в новата темичка.
На 36 години, от София, втора бременност, термин 13.09.2014 (според калкулатора).

Общи условия

Активация на акаунт