СЕПТЕМВРИЙКИ със усмивки на лица тръпнем, за да чуем сърчица

  • 32 190
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Kos, GR - Plovdiv, BG
  • Мнения: 11
Здравейте, да се запиша и аз. На 30 години от Пловдив, с термин 09.09, първа бременност.
Всичко върви нормално, миналия ден чухме и сърчицето и сме 10,4mm  Simple Smile
Лека и безпроблемна бременност на всички  Hug

Последна редакция: пн, 27 яну 2014, 17:15 от Elina A.

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте,мами.
Казвам се Нели,на 34год.,втора бременност,Мадрид.Термин според калкулатора 13.09.
Успешна бременност и много усмивки на всички. Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се запиша в новата тема.
Казвам се Наталия на 35 години, втора бременност и съм от София, термин 03.09.2014
fashionmama - с нещо ако мога да помогна казвай.
Успешна бременност на всички.

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 17:35 от Natali03

# 33
  • Мнения: 288
Момичета,
ето тук http://www.justmommies.com/pregnancy_calendar.php има един много приятен календар на бременността за развитие ден по ден   bouquet

# 34
  • Мнения: 5
И аз да се отчета- 29г., очакван термин: 09.09.2014, гр. София, първа бременност Simple Smile

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 142
37 год., термин 5.09.2014, Пазарджик, 2-ра бременност

# 36
  • Мнения: 70
matsutka и Espa,  благодаря за споделеното за д-р, при който ще се наблюдавате. Аз за сряда съм си записала час при Тошев и той изражда в Надежда. Но има време ще мисля къде ще раждам, че след първото ми раждане съм в голяма дилена, не искам да преживея това отново. Със сигурност ще съм секцио това е чсно  Simple Smile не бих си причинила отново ада, който преживях с първото раждане.

# 37
  • Мнения: 4
37  год ;термин  02  09  ;втора бременност ;от Пазарджик

# 38
  • Мнения: 0
На 31 год., термин 21.09.2014, Ботевград, първа бременност Simple Smile

# 39
  • Мнения: 641
Здарвейте пак!

Така хубаво си поспах днес, голям мързел, придърпала съм си лаптопа в леглото, реших че като спя няма да удещам, че ми е лошо Mr. Green

benu7, с теб сме на една възраст и с един термин, ще си вървим заедно в седмиците Simple Smile
mayamom, а какво стана с първото раждане, че имаш такива неприятни спомени, ако не ти се пише - недей, дано сега е по-добре. Имам приятелка, която заради лоши спомени от секцио (и не само по тази причина) роди нормално след секциото, отне и време да намери доктор, но накрая беше много доволна

# 40
  • Мнения: 7
Здравейте мами.
Добре дошли на новите коремчета и леко бременеене  newsm03

Аз малко се по изгубих,но си бяхме на село,на топличко.
Починах си.
Да се похваля,че кръвотечението ми спря вчера.Доволна съм.Ще доведем нещата до щастлив край.

За първа страничка-аз съм Рени,на 29 години съм,втора бременност,от Стара Загора,а за термина ще ви кажа във вторник,че ми е малко сложно изчисляването.
Дойде ми на 17.11.2013 за последно.Декември и капка не падна,а Янев каза че най-вероятно съм забременяла края на декември и е имало някаква аномалия с МЦ.Та записана съм на ЖК вече,имаме си пулс-че.Така че,щастливия финал ще се осъществи.Но кой септември-не знам.

Лека вечер желая на всички мами.

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 22:12 от Сем.Кръстеви

# 41
  • Мнения: 19
Хайде и аз да се впиша и тук Simple Smile На 26г от Пловдив. С термин 30 септември Simple Smile Втора бременност. Имам момченце на годинка и 8 месеца Simple Smile

ПП: Нали знаете за фейсбук тайната групичка на мамите?? Само не знам сега как ще става добавянето на нови хора там?

# 42
  • Мнения: 16
 https://www.facebook.com/groupinvite/ATWek-yVItY1KWu-d5MZX-f5AHs … b7QeRmvwiLcSkMOMA   Момичета, пробвайте този линк за групата във фб. Ако не работи, напишете ми на ЛС е-майла си, за да ви пратя покани.

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!! Благодарности за новата темичка💖
Аз съм на 26г. с термин 27.09. Втора бременност, дъщеря ми е на 2,6г.
Леко бременее на всички!!!
Аз още не мога да повярвам, че съм бременна, а всичко беше планувано👪

# 44
  • Мнения: 42
Добро утро,

fashionmama благодаря за новата тема   Hug
На 28г., от София, първа бременност, термин според календара 03.09.
Natali03 заедно сме според календара Simple Smile

Снощи сънувах, че вече съм на лекра и може да се разбере пола на бебето Simple Smile Явно на подсъзнателно ниво тоз въпрос ме занимава много. Според двата линка от предната тема ще бъде момиче, а пък шестото ми чувство говори за момче. Живо и здраво да е само.
Хубав ви ден и успешна седмица   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт