Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 59

  • 90 040
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 242
Нинка благодарим за темичката  bouquet
Имам въпрос дали мога да пазарувам с дебитна англ.карта от сайтовете Next,H&M и другите които не приемат БГ карти?

В Next може и да стане, ако картата има правилните настройки, но за H&M последно четох, че следят и ай пи адреса, така че едва ли
H&M и с английско IP и карта пак не ще Simple Smile Не ги знам какво искат  Outta Joint

# 31
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 525
oki4, мерси!
Търся нещо, което наистина да не пропуска и да е топло Simple Smile Може би да взема да ги пробвам.
Ако някой има по-добри предложения ще съм благодарна за насоките:)

Не пропускат, но пък и не са най-топлите ботуши. Аз лично не ти ги препоръчвам, защото много се хлъзга подметката.

# 32
  • Мнения: 822
Meрси за темата   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 6 094
Благодаря за темата.  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 263
инкс и аз дълго се чудих какви ботуши да избера и питах за разни модели, но единствено ми препоръчаха тези. Взех. Доволна съм. Едната връзка се скъса и сега не може да се затяга, не може и да са се поправи. Но не е фатално- ботушите са високи и няма как да влезе сняг, ако се внимава.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 845
Дъщеря ми е със същите ботуши на Hi- Tec, но по-светли. Втора година ги носи, не са мръднали. Много съм доволна. За момчетата обаче вече не знам какво да поръчвам

# 36
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Дъщеря ми е със същите ботуши на Hi- Tec, но по-светли. Втора година ги носи, не са мръднали. Много съм доволна. За момчетата обаче вече не знам какво да поръчвам

И за тях Хай-тек, много са готини.

# 37
  • Мнения: 914
Мерси за насоките!
Гледам, че тези също имат добри отзиви
http://www.amazon.co.uk/Trespass-Girls-Sparkle-Snow-Boots/dp/B00 … A/ref=pd_sim_sh_2
но хай-тек-а изглеждат по-топли, наистина

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 11:57 от инкс

# 38
  • Варна
  • Мнения: 68
От dare2b  може ли да се пускат поръчки? Получих имейл с код за -20./. но като вляза в сайта не виждам цени?

# 39
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И други се оплакаха от dare2b

# 40
  • София
  • Мнения: 1 845
Отрязаха ни и те преди две години някъде. А правеха страхотни намаления

Меги, кой модел си вземала за юнаците?

# 41
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Никой, Танче, все не мога да им нацеля номер на хубава цена. Но за догодина ще се постарая. И за мен се замислям, но се притеснява на прасеца дали ще ми стане.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 799
Отрязаха ни и те преди две години някъде. А правеха страхотни намаления

Още съжалявам ... и много ме е яд. Купувала съм страхотни ски екипи за без пари ... Малката тази зима носи последния. Бях заредила за 2 години напред  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 263
От Dare2 be купувах октомври месец, но какво стана!? Марката я има в Gooutdoors, май и в Амазон съм виждала.

# 44
  • на село
  • Мнения: 33
Освен от Dare2 be(от който и аз не виждам цени,а съм регистр.) и Спортсдирект от къде мога да купя сноуборд и ски екипировки?

Общи условия

Активация на акаунт