Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 59

  • 90 039
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 642
Моля, някой да ми обясни как точно пазарува от MOthercare.  Аз пробвах два пъти и резултатът е блокирани акаунти и блокирани пари по картите. Оказа се, че не може delivery адреса и  billing да са различни. Ако е така се блокира акаунта, поръчката се отказва, пращат мейл да им пратиш документ доказващ че тази карта е регистрирана на този адрес (адреса в БГ) и след това щели да отблокират акаунта и да направиш отново поръчката. От понеделник ги чакам да ми отблокират адреса, а казаха че най-много за 48 часа ще го направят. Опитах друга поръчка и пак същия резултат - като им се обадих казаха, че най-вероятно и да ползвам трети акаунт пак ще блокират и откажат поръчката. Освен това на сайта пише, че не доставят до България.

# 46
  • София
  • Мнения: 23 165
моите адреси са различни, досега нямам отказана поръчка  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 642
моите адреси са различни, досега нямам отказана поръчка  Rolling Eyes

кога е била последната поръчка? може би са променили изискванията...
не мога да повярвам, че само аз съм такъв карък Sad

# 48
  • Мнения: 642
Ако можете да ми препоръчате други сайтове за бебешки дрешки - основните неща пижами, ританки, бодита, които поне да са памучни... благодаря предварително

# 49
  • Мнения: 8 242
Ако можете да ми препоръчате други сайтове за бебешки дрешки - основните неща пижами, ританки, бодита, които поне да са памучни... благодаря предварително
Винаги са ми еднакви билинг и шипинг адресите - тези на превозвача. И никога съм нямала проблеми с плащанията.
Провери в Азда и Маталан Simple Smile

# 50
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 525
моите адреси са различни, досега нямам отказана поръчка  Rolling Eyes

кога е била последната поръчка? може би са променили изискванията...
не мога да повярвам, че само аз съм такъв карък Sad

kopchelino, последната ми поръчка е от 27/12/13 като билинг адреса, е адреса на която ми е издадена картата, а шипинг е на превочзвача. Никога не съм имала проблеми по този начин.

# 51
  • Мнения: 872
Хайде и тук да си задам въпроса , ако не е правилното място ме извинете , но ако някой може да ми отковори ще съм благодарна.
Направих поръчка и платих с Pay Pall 11 януари.В картата имах повече от достатъчно пари.Поръчаната стока пристигна вчера , но парите в картата ми все още си стоят , явно от магазина не са ги теглили .В акаунта в Pay Pall пише Pending .Дали за забравили да ги изтеглят , ще ги търсят ли изобщо ????? .В сметката парите не са блокирани , даже веднъж ги изтеглих (и така разбрах ще плащането не е минало)и после пак ги вкарах в сметката.И още веднъж -поръчката вече е при мен Simple Smile

# 52
  • Мнения: 642
а вие с дебитни или с кредитни карти пазарувате?

# 53
  • Мнения: 8 242
а вие с дебитни или с кредитни карти пазарувате?
Дебитна и кредитна - и двете са ВИЗА.

# 54
  • Мнения: 101
Момичета,за да пазарувам от тук https://www.clothingattesco.com/,трябва да си направя регистрация нали?Опитвам се,но иска някакъв пощенски код,за английски граждани.Има отдолу поле за регистрация,ако не си  жител на Англия.Т.е.виждам, че доставят и до БГ.Това така ли е,или не съм разбрала правилно.И оттам ли да си продължа регистрацията,ако искам с доставчик да пазарувам?
Вие с доставка на англиския адрес на превозвача ли поръчвате?
Мерси предварително.

# 55
  • София
  • Мнения: 263
От Теско- с превозвач.

# 56
  • Мнения: 8 242
От Теско- с превозвач.
Може и директно до България Simple Smile срещу 10 лири Simple Smile
Заслужава си ако ще поръчваш над 10 кг .. иначе с превозвач е по-изгодно  Peace

# 57
  • Мнения: 101
Добре мерси,вече се регистрирах с адреса на укто.бг,а  шипинг и билинг адреса еднакви ли трябва да са?

duhi_puhi и аз се чудя как ще ми е по изгодно дали до БГ с/у 10лири или до превозвач с/у 2лв килограма.Но май второто е по добре,а и мога да се възползвам от безплатната доставка до техния адрес.

# 58
  • Мнения: 8 242
Добре мерси,вече се регистрирах с адреса на укто.бг,а  шипинг и билинг адреса еднакви ли трябва да са?
Не е задължително - става и с двата варианта.

# 59
  • Мнения: 101
Добре мерси,вече се регистрирах с адреса на укто.бг,а  шипинг и билинг адреса еднакви ли трябва да са?
Не е задължително - става и с двата варианта.

Сигурно сте споделяли,но какво е качеството на бебешките дрешки,че искам да напазарувам доста неща?

Общи условия

Активация на акаунт