Приморско 2014 г.

  • 79 595
  • 678
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 018
Здравейте,

Направила съм резервация в Апартаменти Симеонов. Допадна ми локацията - съвсем близо е до любимия ни южен плаж и близо до централната част, но същевременно студиото гледа към морето и се надявам да не е шумно. Първоначалните ни планове бяха да почиваме тази година в Созопол, но след като на мен ми се наложи да канселирам почивката заради интервю, открих, че са останали само скъпи студиа в Созопол. Но нищо, разбрах, че има автобусчета към Созопол на всеки кръгъл час, като последният тръгва от Созопол към Приморско в 20 часа, та ще можем да си прекарваме част от вечерите там.

Засега впечатлението ми от собствениците е много положително - много любезна дама вдига телефона. Имаше объркване с резервацията - аз бях букирала едно студио през booking.com, те бяха пък го отдали вече на други хора. Хората реагираха много бързо, в рамките на 15 минути ми предложиха друго студио, по-голямо и удобно дори, на същата стойност. Стана ми неудобно, че ще го заемем, но понеже държа да сме настанени именно в студио и имаме ограничен бюджет, би ми било трудно да намеря друга подобна оферта.

Ще се включа с отзиви след края на почивката ни, надявам се да е приятно.

А, и един въпрос - чадърите и шезлонгите на централния плаж са по 5 лв, нали? Има ли пакетни оферти - преди 3 години имаше опция 1 седмица за 75 лв за един чадър и два шезлонга.

# 631
  • Мнения: 306
Здравейте на всички!!!
Купих си ваучер за Вила Виктория.Попаднах на супер негативни мнения от миналата година,но....след като платих.Има ли почиващи от тази година там,намира се на ул.Иглика и пише,че е близо до плажа,има-няма 30 метра,вярно ли е това,хубав ли е плажа има ли свободна зона?

# 632
  • Мнения: 387
Да Вярно е. Близо е до плажа много. Там е хубав северния плаж. Има и свободна зона много широка малко след чадърите , чак до Перла плажа.
Хотелът изглежда много добре. Четох дори и че кухнята му е хубава , някой беше писал-имат си ресторантче. Не съжалявай.

# 633
  • София
  • Мнения: 224
Поздрави от Приморско.Северния плаж е много хубав,чист,морето е фантастично,топло и чисто,няма водорасли и е плитко.Има много малки вълнички и е хубаво за децата.Чадърите са по 5 лева има и голяма свободна зона.Спокойно е и никой не ти ходи по главата.Ние ходим на плаж под Перла,по улицата има доста заведения и магазинчета,закуски,пици палачинки всичко.Не е скъпо.За южния плаж водата е малко мътна.Зад общината има голям детски кът с атракции,и страхотна италианска пицария.Видят че от там тръгва и влакче за Китен,3лева на човек,но снощи беше лудница и не успяхме да се качим.Аз искам да питам за разходка пеша и други забележителноси които можем да разгледаме в района.

# 634
  • Мнения: 306
Да Вярно е. Близо е до плажа много. Там е хубав северния плаж. Има и свободна зона много широка малко след чадърите , чак до Перла плажа.
Хотелът изглежда много добре. Четох дори и че кухнята му е хубава , някой беше писал-имат си ресторантче. Не съжалявай.
Ох,дано е така,че съм на нокти.Всичко стана много на бързо и не погледнах коментарите...Четох за мръсни калъвки и не почистени стаи.Надявам се да остана приятно изненадана.

# 635
  • Мнения: 306
Поздрави от Приморско.Северния плаж е много хубав,чист,морето е фантастично,топло и чисто,няма водорасли и е плитко.Има много малки вълнички и е хубаво за децата.Чадърите са по 5 лева има и голяма свободна зона.Спокойно е и никой не ти ходи по главата.Ние ходим на плаж под Перла,по улицата има доста заведения и магазинчета,закуски,пици палачинки всичко.Не е скъпо.За южния плаж водата е малко мътна.Зад общината има голям детски кът с атракции,и страхотна италианска пицария.Видят че от там тръгва и влакче за Китен,3лева на човек,но снощи беше лудница и не успяхме да се качим.Аз искам да питам за разходка пеша и други забележителноси които можем да разгледаме в района.
Супер!След няколко дни и ние ще се пръсъединим Simple Smile И ние ще сме близо до северния плаж.Само времето да е хубаво,защото в момента в София вали SadШмурди ще следя за актуална информация,за пътви път ще посетим Приморско

# 636
  • Мнения: 109
Привет от нас. С малко прясна информация от Приморско. Бяхме резервирали 5 нощувки с още едно семейство в хотел "Надя". Гледахме по Интернет- имаше включена закуска, но хубавото беше до там...
Хотелът беше меко казано мизерен, настилката с мокет, който си личеше че не е никак поддържан и с много стари петна- чаршафи, кърпи и тоалетни принадлежности така и не ни смениха. Минаваха всеки ден само да изпразнят коша от тоалетната- нямаше климатик, а в стаите беше много задушно, абе пълна пародия.
За капак на всичко се наложи да си тръгнем един ден по- рано, предупредихме на рецепцията, момчето каза няма проблем-утре като напускате ще си платите 4 нощувки ( имахме и 100 лв капаро).
Да, но на сутринта другото момче на смяна каза, че трябва да си заплатим и 5тата нощувка, а не беше никак малко -70 лв за неизползвана стая, а най-тъпото е че нашите познати, които си използваха и 5те нощувки казаха, че няма и 2 часа след нас са настанили хора-нали и от тях са взели пари, но както и да е.
Като цяло Приморско не ми хареса- цените бяха много високи- сядахме на различни заведения, но порция цаца покрай морето струваше 5 лв, пържени картофи 5 лв, салата от по 6 лв. Двоен стандарт. Това е от нас Simple Smile

# 637
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Поздрави от Приморско.Северния плаж е много хубав,чист,морето е фантастично,топло и чисто,няма водорасли и е плитко.Има много малки вълнички и е хубаво за децата.Чадърите са по 5 лева има и голяма свободна зона.Спокойно е и никой не ти ходи по главата.Ние ходим на плаж под Перла,по улицата има доста заведения и магазинчета,закуски,пици палачинки всичко.Не е скъпо.За южния плаж водата е малко мътна.Зад общината има голям детски кът с атракции,и страхотна италианска пицария.Видят че от там тръгва и влакче за Китен,3лева на човек,но снощи беше лудница и не успяхме да се качим.Аз искам да питам за разходка пеша и други забележителноси които можем да разгледаме в района.
Извинявай, да не би да бъркаш северния с южния плаж.Защото точно на северния не беше нито плитко, нито бяха малки вълничките.Много често ни заваляха под вода.Днес се върнахме от Приморско.Наистина северния плаж за водата говоря, беше чисто, без водорасли и мътилка.Наистина плажа явно доста е изяден, защото не беше много широка плажната ивица, поне в района на Александрия.Точно там даже вълните бяха огромни, спасителите свиркаха на плажуващите да не влизат много навътре, флга си беше челвен.

# 638
  • Мнения: 2 524
Rosinau, ти кажи Жерави 2 дали ти хареса...

# 639
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Отивам в темата да пиша. Simple Smile

# 640
  • София
  • Мнения: 224
Роси,точно за северния плаж говоря.Не знам какво е било миналото лято,защото за първи път сме тук на море,но и днес след обяд бяхме там на плаж,точно под Перла от ляво на стълбите има едно сламено барче и там се настаняваме.Водата е чиста,плажа също,вълни има но са съвсем малки и е много плитко,дори и доста на вътре почти не става за хубаво плуване.Александрия мисля че е по нагоре и не знам за там как е.Сутринта ходихме за малко на южния плаж- лично на мен не ми хареса,но все пак това е лично мнение.Две вечери ходим в бистро Амиго да вечеряме,аз съм доста претенциозна за ядене,защото не обичам всичко,но там ми хареса много и цените са прилични,ходихме и в Ялп- не се върнахме втори път,помолих сервитьорката в салатата да няма лук(не ям лук и дори миризмата ме дразни,може и да са фасони,но не ям),имам чувството че ми бяла сложили всички лук които са имали,и като казах на сервитьорката че ввче съм и казала да няма лук ми каза да не го ям като не искам.Така ми се развика че и било писнало от такива претенции.Харесахме и една италианска пицария в хотел Амфибия,малко е скъпо,но пиците са супер.Вече се усеща края на сезона и няма много хора.Панорамното влакче за Китен тръгва на 30 мин,но странно че веднъж таксата е 2 лева до Китен,веднъж е 3 лева,не разбрах защо е така.Това е от мен и Приморско.

# 641
  • Мнения: 3 949
Таксата е 2лв до ММЦ и 3 лв до Китен.
А за сервитьорката - как може такова нахалство. С управител говорихте ли? Тази заслужава да литне с 300 от там. То верно, че на морето са събрали куцо и сакато, ама и с претенции ..

# 642
  • Мнения: 387
Знам за кое място на плажа говориш! И ние ходехме там тази година и много ми хареса, но в слаб сезон-края на юни. Водата беше фантастична и много плитко а и спокойно на плажа. Предишната година се бях объркала, че ми беше за първи път в Приморско и влизах от ул Иглика -също е добре , но по-далече ми беше. Южният плаж също ми харесва , но ми е далече и това мостче... само оттам има път и като се съберат доста хора да минават ми се струва , че ще цопна в реката отдолу-не ми понася а живея на висок етаж(( Трябва и друг дотъп да направят за южния плаж според мен този е недостатъчен.
За такива сервитьорки какво да кажа освен , че простотията по хората ходи. Аз бих върнала веднага салатата да извадят лука или нова да направят ама... не е сигурно ,че ще го направи. Унизително е да ти се правят на важни и да си плащаш за това(( Аз вече съм почти свикнала и съм се предала , но човек трябва да си държи и отстоява. Не си разваляйте почивката или спомена заради това.
Хубаво прекарване на всички в Приморско!)) И пишете отзиви за хотелите дето сте и не са споделени тук все още поне да знаем за друг път.))

# 643
  • гр. София
  • Мнения: 252
Здравейте! Тази нощ се прибрахме от Приморско-отпочинали, удовлетворени и натрупали скъпи спомени. Главно плажувахме на южния плаж, като стигахме почти до ММЦ- много спокойно беше.Хапвахме в заведението, което се намираше в двора на нашата станция - страхотна кухня, съчетана с нормални цени и голям двор със забавление на детето докато ние се наслаждаваме на биричката и спокойствието. Живи и здрави другата година се надяваме пак там да отидем!

# 644
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Бяхме в Аквапарка на Приморско.За тези цени, които дават не си заслужава, ако имате ваучери от Грабо по-става, иначе не.Наистина не е много чисто, тоалетните са много зле, няки пързалки просто са позахабени.По стълбите на Цунаамито имаше л***а.Явно някой се е бил изпуснал, момчетата от пързалката, които пазеха горе знаеха за това и се смееха и подиграваха.Това нещо никой не го почисти и съответно полепва по краката на хората и от там във водата.Момчетата по пързалките се държаха непрофесионално.

Общи условия

Активация на акаунт