Приморско 2014 г.

  • 79 591
  • 678
  •   1
Отговори
# 645
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Здравейте, и ние се завърнахме от Приморско, като цяло, сме много доволни от почивката си там, бяхме в апартамент до северния плаж, но времето, доста се промени към 28 август, излезна много силен вятър, и направо на северния плаж не можеше да се стои, отвя ми главата #Crazy, стана и доста студено, иначе вълни си имаше както винаги Mr. Green, знамето почти си беше червено, но водата е топла, към края на деня се появяват от тези кафяви водорасли, едни такива като пухчета от тополите, ама кафяви... Grinning даваха да се къпем само пред спасителните вишки. Останахме много разочаровани от тук препоръчваната кръчма ЯЛП, скъпо, бавно обслужване, поръчахме си сач, който представляваше полу-сварено, жилаво свинско месо с някакви тиквички, лук и маслини, абсолютно суров и незапечен Sick, както би следвало да е, пържените картофи бяха сигурно от сутринта... абе въобще станахме и си тръгнахме с отвръщение без да си изконсумираме поръчката.... Но, препоръчвам Амелия с две ръце, имаше почти всяка вечер супички и готвени ястия, страхотно вкусно, пържените картофки са домашни, кюфтетата нямат равни, и мешана салата с домати, мммм... които миришеха на градина, някои неща от менюто ми се сториха малко по-скъпички, малко се чака и там, но си заслужава.
Хората започнаха видимо да намаляват към 24-25 август, на плажа беше много спокойно и приятно от към количство хора.
Това е, много хубаво си изкарахме. Hug

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 16:25 от arji

# 646
  • София
  • Мнения: 1 226
Здравейте! Тази нощ се прибрахме от Приморско-отпочинали, удовлетворени и натрупали скъпи спомени. Главно плажувахме на южния плаж, като стигахме почти до ММЦ- много спокойно беше.Хапвахме в заведението, което се намираше в двора на нашата станция - страхотна кухня, съчетана с нормални цени и голям двор със забавление на детето докато ние се наслаждаваме на биричката и спокойствието. Живи и здрави другата година се надяваме пак там да отидем!

А вашата станция е ... ?

# 647
  • гр. София
  • Мнения: 252
Здравейте! Тази нощ се прибрахме от Приморско-отпочинали, удовлетворени и натрупали скъпи спомени. Главно плажувахме на южния плаж, като стигахме почти до ММЦ- много спокойно беше.Хапвахме в заведението, което се намираше в двора на нашата станция - страхотна кухня, съчетана с нормални цени и голям двор със забавление на детето докато ние се наслаждаваме на биричката и спокойствието. Живи и здрави другата година се надяваме пак там да отидем!

А вашата станция е ... ?
Станцията на НСИ  Peace

# 648
  • София
  • Мнения: 1 226
Здравейте! Тази нощ се прибрахме от Приморско-отпочинали, удовлетворени и натрупали скъпи спомени. Главно плажувахме на южния плаж, като стигахме почти до ММЦ- много спокойно беше.Хапвахме в заведението, което се намираше в двора на нашата станция - страхотна кухня, съчетана с нормални цени и голям двор със забавление на детето докато ние се наслаждаваме на биричката и спокойствието. Живи и здрави другата година се надяваме пак там да отидем!

А вашата станция е ... ?


Станцията на НСИ  Peace


А в станцията допускат ли се външни или е само за служители ?

# 649
  • гр. София
  • Мнения: 252
buty , бяхме с карта, тъй като майка ми работи в НСИ, но мисля,че може . Условията са нормални- не е нещо лукс.

# 650
  • София
  • Мнения: 1 226
buty , бяхме с карта, тъй като майка ми работи в НСИ, но мисля,че може . Условията са нормални- не е нещо лукс.

Има ли сайт или някакво инфо в нета за станцията ?

# 651
  • Мнения: 306
Здравейте от Приморско!От 1-ви сме тук и много ни харесва всичко.Във Вила Виктория сме отседнали.Приятно изненадана съм от условията тук,плажа ни е близо.Времето два дни беше хубаво и бяхме по цял ден на плаж.Да се молим днес дъжда да ни подмине!

# 652
  • Мнения: 387
Разкажи повече, ако имаш време за това хотелче ,че и мен ме интересува, но само отвън съм го гледала. С изхранване ли сте и как е храната. Знам , че има ресторант отдолу хотела и цените са добри. Как са стаите и какво има вътре. На каква цена сте?
Ако времето е лошо и не става за плаж, отидете да се разходите до центъра и по крайбрежната. Тръгнете по ул Перла (може би сте за първи път и затова си позволявам да ви съветван) ще стигнете до общината по нея .После наляво  Тъкмо ще разгледате и другите хотели. Ако сте без изхранване има до Вълчан Войвода-механата супермаркет и оттам зареждат хотелите, има и на дребно и на едро цени. Горе-долу срещу Гранд хотел Приморско се пада по улицата нагоре Ропотамо май беше където ви е хотела. Ше го видите малко е скрито но се вижда от дясната страна по тази улица. Може да си купите всичко и е добре заредено. Има дори топла витрина там.

# 653
  • Мнения: 427
Здравейте от Приморско!От 1-ви сме тук и много ни харесва всичко.Във Вила Виктория сме отседнали.Приятно изненадана съм от условията тук,плажа ни е близо.Времето два дни беше хубаво и бяхме по цял ден на плаж.Да се молим днес дъжда да ни подмине!

Радвам се да го чуя Simple Smile Ние сме в Приморско от 5ти. Мисля да търся в този район хотел, а защо не и Вила Виктория, щом си доволна. Колко е нощувката? Хапвали ли сте в ресторанта и доволни ли сте? И последно моля те кажи ми как е морската вода, надявам се все още да топла, и плажа?

# 654
  • Мнения: 306
Цената на която сме е 23 лева за нощувка,закуска,обяд и вечеря на човек.Закупихме си ваучер от Вип оферта.Просто за тази цена е перфектно всичко.В стаята има тв и климатик,тераса.От към почистване има какво да се желае,но чаршафите и кърпите за чисти,уютно е.Храната е мн вкусна,закуската е на блок маса,обяда със супа и второ,а вечерята е без предястие.Разгледахме вече центъра и всяка вечер сме по улиците Simple SmileВремето е идеално за плаж,а водата е много приятна,дори топла.

# 655
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
mamanaEmma , би ли споделила как е достъпа до плажа - по равно ли се ходи. Ще бъда с родителите си, които са възрастни, и търся местенце с лесен и равен достъп до плажа. И като разстояние колко го преценяваш?

# 656
  • Мнения: 306
mamanaEmma , би ли споделила как е достъпа до плажа - по равно ли се ходи. Ще бъда с родителите си, които са възрастни, и търся местенце с лесен и равен достъп до плажа. И като разстояние колко го преценяваш?
Като разстояние от нас до плажа е около 50-100м от нашия хотел,слиза се по асвалт,след което са дюните през тях се преминава по дървени скари и е плажа,много е близо.Но времето се развали.До към 15:00 ч бяхме на плаж,вече заваля...

# 657
  • Мнения: 387
Какво става в Приморско? Съобщават за обявено бедствено положение((
Тук една мама беше писала за хотел Флирт , че ще почива и ако се е върнала вече и може нека сподели мнение.
Дано се оправи времето и няма повече проблеми.

# 658
  • Мнения: 2 494
Ние бяхме във Флирт, вчера се прибрахме(добре, че не сме там, че сега като чета за Бургас и околностите настръхвам  Confused)
Ние бяхме от 28.08 до 5.09 и само 1 вечер валя и две сутрини беше облачно, иначе си беше Ок времето и всеки ден сме правили плаж  Hug

Накратко- Приморско ми хареса много  Hug
Хотел Флирт-за тези парички, които платихме с ваучери е супер, всичко е сравнително новичко, чисто, всеки ден чистеха, хавлиите и спалното бельо ни смениха на 4 ден  Peace Бяхме в апартамент, две стаи, едната със спалня, другата с две легла, два телевизора, климатик в едната стая, тераска, баня с постоянна топла вода. Като минус мога да кажа, че точно от нашата страна (западната) в съседство има ресторант с жива музика, свирят до 23. Нас не ни притесняваше, даже напротив- имаше доста добър певец след 1.09 и се наслаждавахме на изпълненията му  Twisted Evil Само последната ни вечер - на 4.09 го удариха малко на чалга, но бяха само 2-3 песни точно преди да спре музиката, явно някой си беше подпийнал и платил  Crazy Също има стаи с изглед, но ние понеже сме с ваучери не ни се полагат  Stop ее, здраве да е, нагледах се на морето по цял ден и цяла вечер  Hug
Закуската от 8-10 на блок маса, нормалните неща, всичко необходимо си имаше, пържени филии и бутерки редуваха през ден като разнообразие  Wink Вечерята беше "по меню", само дето нямаш избор, а каквото е решено за деня, отначало се подразних, но всеки ден беше страхотна вечеря, много вкусно и големи количества, само си поръчвахме питиетата  Hug
Басеинът е средно голям, с детска част 0.60м , чист, с шезлонзи и чадъри, само дето пишеше, че е неохраняем, което мен ме учуди, но явно е практика, на доста места по тези семейни хотелчета видяхме, че са така.

Плажовете- първо слязохме пеша до северния, тясна ивица и почти изцяло с чадъри, свободна зона намерихме пред Перла, което си е на 300м сигурно, иначе водата беше чиста. Следващите 3  дни бяхме на Перла, като третия ден вече имаше преляло зад нас и едно езерце се образувало, децата джапаха и там Sunglasses Водата много чиста, само в края, точно през резиденцията се образува едно като закътано място, там имаше много водорасли и беше мръсно   Naughty
Следващите дни сутрин беше облачно, към обяд вече ставаше за плаж и бяхме на плажа на ММЦ- с кола трябва, че си е извън града към Китен. Е, там е страхотно!!! Чист плаж, широка ивица, чиста вода, само разбира се си беше леко ветровито и имаше вълни, но въпреки това-страхотен плаж  Hug Peace Заведението там беше на нормални цени и два от дните обядвахме направо там(за разлика от тези на Перла, там кафето беше 2лв, само лаваца предлагат Money)

Атракции в центъра за децата има колкото ти душа иска, центъра е достатъчно дълъг да те заболят краката  Twisted Evil, но пък има и доста спокойни паркчета и заобиколни улички, за който не иска лудница  Simple Smile По крайбрежната отдолу има фитнес уреди и хубава детска площадка. Много ни хареса ресторант Орфей-точно на ъгъла на 2 етажа е- там обядвахме няколко пъти, пробвахме и обедното меню, и цацата -всичко беше вкусно и прясно  Peace
  
С две думи-доволна съм от почивката на 100%  Peace bowuu  
Ако някой се сети да пита за друго-насреща съм  Sunglasses

Сега, който е там-дано няма проблеми, дъждове, наводнения и т.н.  Praynig

# 659
  • Мнения: 387
Супер))) Хубаво сте си прекарали и хотелчето е било добре))
И аз много харесвам Приморско Много съжалявам за тези наводнения Хич не им върви тази година на хората там((( Дано се оправи всичко бързо.

Общи условия

Активация на акаунт