Приморско 2014 г.

  • 79 597
  • 678
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 152
има ли някой в момента в Приморско.Предстои ми пътуване на 10 за четири дни.август бяхме в хотел Салена и пак там ще отсядаме.Питам относно времето,бедствието и като цяло как е към днешна дата градчето.

# 661
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
mamanaEmma, много ти благодаря!  Hug
Ще я имам предвид.

# 662
  • Мнения: 2 524
Аз вчера отидох в Приморско и днес се върнах. Бедствено положение няма и следа няма от проливните дъждове. Както каза един мой познат "Кога е било това бедствено положение, щото аз съм го проспал".
Има хора, част от заведенията работят, част са затворили. Ние бяхме на китайско, нещо не ми се понравиха цените (както винаги).
Плажът - направихме два плажа от по 2-3 часа на ивицата между нудиски плаж и кея. Супер кристална вода. Вчера имаше якииии вълни, къпах се и скачах като малко дете. Видях големи кефали как се носят по вълните - спомен за цял живот. Малко щипалки във водата.  Днес водата беше с идея по студена, времето по-мрачно, но пак става за плаж.  Щипалки нямаше, водата беше изкарала 1-2 медуци. Като цяло проблемът не е докато си във водата, а като излезеш на вън има хладен вятър.
Бях отседнала в семеен хотел Зора, хубаво хотелче, обаче с много неудобен матрак.

# 663
  • Мнения: 152
Отзиви ако имате за хотел Мираж доло на северния плаж.Също искам да попитам в близост до Лефтери сладкарницата има един семеен хотел или къща  Евтимов ако не се лъжа мн шарен в различни цветове-ако някой има сайт или координати.

# 664
  • Мнения: 2 494
.....къпах се и скачах като малко дете. Видях големи кефали как се носят по вълните - спомен за цял живот. .
Hug Много се зарадвах на поста ти  Laughing

esita , хотел Мираж е до вила Дива, точно срещу Флирт и Салена, където бяхме ние  Peace От другата му страна е на ъгъла един голям хотел син, до него в Пенелопе вече по крайбрежната, мястото е добре, ако ще ходите на северния плаж, надолу през дюните по дървени скари е 10-тина минути максимум  Simple Smile Близо е и до центъра, покрай лунапарка излизаш зад общината, 5 минути  Peace

# 665
  • Мнения: 387
Хотел Мираж е по-далече от Пенелопе и поне на външен вид е по-зле, но е по-скъп не знам защо. Изглежда ми малък пък ... Обаче си имат клиенти дори юни ми изглеждаше пълен Какъв ол инклузив предлагат не мога да схвана като го гледам но... Някак тясно ми се вижда . Не бих отишла там за тези пари дето искат , но...може и да бъркам не съм влизала вътре
Синия хотел между Пенелопе и Мираж се казва Одисей и е сравнително нов. Изглежда добре и е на ъгъла на улицата . Близо е до плажа има и супермаркети .
Вижте в момента има ваучери на добри цени за Пенелопе. Вярно уж имало гледка към гробищата някои стаи ама то и от Перлите има и от Жерави така че... пък и не всички стаи са така.
Какви скари бре ((( Те са срещу Пенелопе вярно и се слиза после по едни счупени стълби дървени и първобитни  на едно барче на плажа , спокойно е ама...е едно ходене... поне на мен ми е неудобно и не ми харесва. Продължавате по асфалтирания път нагоре и първата пряка в ляво то си се вижда има стълбички и заведение до тях и направо на плажа. На мен там ми най-хареса северния плаж.Няма и 5 минутки по равен и гладък път. Имаше съвсем нови хотели там , много ми харесаха, май им е първи сезон тази година но...не разбрах как се казват((. Не знам обаче там плажната ивица как е след наводненията.  Иначе по онези скари толкова допотопно ми изглежда и неудобно и изобщо... ама който иска може и така. А Сторм е влизала пък през другия вход дето е от ул Иглика той е по-нагоре по Перла бе... входове много значи аз докато се ориентирам 2 години ми отне но.... схванах накрая)))

# 666
  • София
  • Мнения: 127
Здравейте момичета,
в момента съм в Приморско-на северния плаж водата е топла с малко водорасли,а времето  е  супер:)Имам обаче голям проблем с интернета-хотела каза,че има ,но се оказа че всъщност не работи:(Имам флашка от Мтел,но е много слаб сигнала и едвам върви,а ми трябва интернет ,за да работя докато по4ивам Wink Тъй като хващам хубав сигнал от Perla beach hotel,който пише ,че е отворен,но ми иска парола Sad моля която от вас е била там и си спомня паролата и юзър нейма да ми ги изпрати може и на лични PraynigВажно ми е и ще съм много благодарна  Praynig
Благодаря предварително  bouquet

# 667
  • Мнения: 23
Здравей!
За интернета на хотел Перла - поне до миналата година паролата се даваше с валидност - до края на престоя.
Съжалявам.
Лек и успешен!

# 668
  • Мнения: 387
Не знам в кой хотел си и дали ти е близо, но ако не намериш друг вариант ти предлагам да отидеш в хотел Опал , срещу хотел Тишина(високия) на ул . Перла се намира , където е лунапарка тръгваш ногоре и е близо щом си на северния плаж и до Перлите.
Има нет на рецепцията долу и отвън в ресторанта. Има си маси  и си влизат хора да хапнат (кухнята им е супер поне за мен) и  не е само за почиващите. Виждала съм хора да вечерят или на питие и си цъкат . Собствениците са услужливи и ще ти дадат паролата няма проблем . Това като вариант и ти е много спешно в краен случай. Поне съм сигурна , че ще свърши работа.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2014, 08:02 от Флори

# 669
  • София
  • Мнения: 127
Благодаря ви   bouquet В краен случай ще отида в Опал  Simple SmileЗа съжаление  хващам само на Перлите ,а и на плажа само той е с уж отворена мрежа Sad Аз съм на ул.Бриз близо до хотел Пловдив  Simple Smile Не мога да разбера като трябва парола ,за да го ползваш защо не го затворят,а уж е отворен  #2gunfire

Хубав ден   bouquet

# 670
  • Мнения: 2 298
Хотел Перла раздава паролите на рецепция и важат 2 седмици.  Peace

# 671
  • Мнения: 46
И така, вече свърши хубавото време и не само астрономическата есен настъпи /ако я има, то май лято и зима са вече сезоните/. Но останаха хубавите спомени от чудесната/те прекарани дни през лятото в прекрасното,  неповторимото Приморско. И ... не казваме сбогом, а


                            ДОВИЖДАНЕ ПРИМОРСКО, Grinning Grinning Grinning до  2015 г. !!!

# 672
  • Мнения: 387
Здравейте, момичета!!))
Какво става с Приморско, някой ще почива ли тази година?
Вече почна да се пише в другите теми, а за тук никой. Аз тази година пак смятам да намина и за мен темата е актуална, затова пиша да се включи някой с мнение и впечатления))
Весело лято на всички!

# 673
  • Мнения: 3 020
Здравей, предполагам има тема Приморско 2015  Grinning и затова никой не пише тук. Потърси, понеже съм през телефона и на мен ми е трудно.

# 674
  • Мнения: 1 209
Вчера вече имаше чадъри на северния плаж,спасители не видях ,но имаше плажуващи вече.Южния още си седеше празен.

Общи условия

Активация на акаунт