Партньор, който е лош събеседник - съвети

  • 19 958
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 843
нашите три години изтекоха преди три години  

Очевидно няма начин да промениш нея, но моят съвет е да се вгледаш повече в себе си. Да не се е появила някоя жена в обкръжението ти, разговорите с която да са твърде задушевни, и именно сравнението с която да провокира моментното ти недоволство?

И аз си помислих същото.

Иначе по въпроса за общите интереси и ние нямаме еднакви такива с моя партньор. Но на мен не ми пречи. Той идва с мен по театри и оперети,водя го по музеи,а аз го придружавам по рок концерти. Някои по назад беше казал правилното решение-за да получиш,трябва и да дадеш.

# 16
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876

 Съответно когато сме заедно разговорите ни протичат в безцелно лигавене или обсъждане на някакви битовизми.  

Иначе общите дейности са отличен 6 за нас - пътуваме, разхождаме се, пазаруваме, готвим заедно  Peace, но като цяло липсата на стойностни разговори и невъзможността да постигнеш социално удоволствие с партньора ти води до интелектуално и емоционално неудовлетворение.  Tired

Последният ни разговор тази беше за времето, че е студено, че имала мускулна треска от вчера и какво вечерта щяла да сготви  ooooh!
 Най-лесното обяснение е да кажа, че е елементарна или нискоинтелигетна, но не е такам тъй владее езици и математика на висшо ниво, което съвсем не би се отдало на човек от тези квалификации. Аз пък съм с образование в сферата на хуманитарните науки. Тя е огнена зодия, аз съм вода. Като цяло сме доста различни хора и по пътя на логиката трябва да имаме доста теми за разговор, а не се получава.   Naughty
Ще се радвам да получа съвети в трудната задача да разширя интересите и кръгозора на партньорката си.  Hug

Лично на мен това ми звучи по-скоро като описание на съквартиранти, отколкото на двойка.  Трудно ми е да приема, че липсва комуникация между двамата, а всички останали дейности са на 6.  Може и аз да изкривявам или опростявам нещата, но най-редно и честно е да й споделиш какво те притеснява, как би искал да са нещата между вас. Досега не сте ли разговаряли по този въпрос - пишеш, че доста време сте заедно.

# 17
  • Мнения: X
Винаги обаче е имало един проблем - да кажем различие в характерите, който не знам как да го преодолея.  Thinking

Даааа,най-често писаната причина при развод по ВС:несходство в характерите  Sunglasses
Така че помисли си добре,преди да се обвържете сериозно и с деца.

# 18
  • Мнения: 8 939
Различните интереси не са нещо лошо, лошо е когато няма никакви общи извън битовизмите, разбира се  Peace

А е възможно и самите отношения просто да са се поизчерпали и такива дребни на пръв поглед неща започват да дразнят.

БърсФлу също може да е права  Wink

# 19
  • Мнения: 317
Благодаря за отзивите, моля темата да бъде затворена, тъй като се изчерпа  topicclosed

# 20
  • Мнения: 2 214
Не ти допаднаха отговорите ли?

# 21
  • Мнения: 317
Не ти допаднаха отговорите ли?

Допаднаха ми конструктивните отговори, иначе нямаше да благодаря  Embarassed
Останалите, като например Обич Синеока само отразяват някои тъжни моменти от битието на млада българка, но аз съм сигурен, че много от дамите тук обичат да водят интелигентни и приятни разговори с мъжете си  Peace

# 22
  • Мнения: 556
Опитай да я въвлечеш в обсъждане на общите неща, пътувания, планове за бъдещето или си помисли ще изкараш ли така "докато смъртта ви раздели".

# 23
  • Мнения: 2 052
Не ти допаднаха отговорите ли?

Допаднаха ми конструктивните отговори, иначе нямаше да благодаря  Embarassed
Останалите, като например Обич Синеока само отразяват някои тъжни моменти от битието на млада българка, но аз съм сигурен, че много от дамите тук обичат да водят интелигентни и приятни разговори с мъжете си  Peace

Отразих аз, отразих тъжните моменти от битието на младата българка. Милата тя, без ирония.  Grinning

# 24
  • Мнения: 317
Не си падаме по поп-фолк, така че няма възможност да се засечем някъде и да я съжалиш  Peace Mr. Green Не спами повече темата миличка и си гушни мъжлето силно  Hug

# 25
  • Мнения: 2 214
Ще задоволиш ли любопитството ми да кажеш дали си скорпион Embarassed

# 26
  • Мнения: 317
Ще задоволиш ли любопитството ми да кажеш дали си скорпион Embarassed

Не съм скорпион  Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 052
Не си падаме по поп-фолк, така че няма възможност да се засечем някъде и да я съжалиш  Peace Mr. Green Не спами повече темата миличка и си гушни мъжлето силно  Hug
Редактирай си, моля, прегръдките, че ще ги види и пак ще ям пердах.  Praynig

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 268
О, Интелектуалецът бил и злобничък!  Laughing

# 29
  • Мнения: 317
Зъл гений бих казал, виж как колежката почна и да ме моли и да се оставя на моята милост Sunglasses   Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт