Партньор, който е лош събеседник - съвети

  • 19 955
  • 279
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 268
 hahaha Че и със самочувствие!

# 31
  • Мнения: 2 052

Опасявам се, че скоро може и да реши да ни обогати с теория и информация, така че си плюя на токчетата към най-близката чалготека.  Crossing Arms

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ще ходиш я, като ти дойде твърде интелектуален разговора. Laughing

# 33
  • Мнения: 2 214
Той автора налази всички други теми, да не мислите че отиде да разговаря с партньорката  Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: X
Ще задоволиш ли любопитството ми да кажеш дали си скорпион Embarassed

Не съм скорпион  Embarassed

Ооо, сигурно си Телец. Mr. Green Peace

# 35
  • Мнения: 349
Залагам на рак Simple Smile

# 36
  • Мнения: X
Той автора налази всички други теми, да не мислите че отиде да разговаря с партньорката  Joy Joy Joy

Чакай да го изследвам Joy

# 37
  • Мнения: 317

Имаме победител  Peace

Иначе аз влизам тайно тук, понеже тя не одобрява такива форуми. Смята ги за сборище на самотни жени без работа. Аз не споделям това мнение, затова и съм влезнал - Burmette много приятно ме изненада - и на два пъти с точна интуиция Simple Smile

Иначе останалите споко! Няма да ви ограмотявам - аз моята не мога, пък  вас  ли Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 349

Имаме победител  Peace

Иначе аз влизам тайно тук, понеже тя не одобрява такива форуми. Смята ги за сборище на самотни жени без работа. Аз не споделям това мнение, затова и съм влезнал - Burmette много приятно ме изненада - и на два пъти с точна интуиция Simple Smile

Щот`съм психолог  Joy Joy

# 39
  • Мнения: X


пророк ли каза? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 349
В 23.30 вече и аз не съм съвсем сигурна каква съм, но ако звездите почнат да ми го говорят ще ходя да си лягам Simple Smile

Е, не че понякога не ми се е искало да съм пророк Simple Smile

# 41
  • Мнения: X
ако звездите почнат да ми го говорят ще ходя да си лягам Simple Smile

по-страшно било Наполеон да ти говори. Те звездите могат и нежни работи да нашепват.

Лека нощ и да сънуваш звезди Simple Smile Simple Smile Peace Peace

# 42
  • Мнения: 6 919
Позната история. ooooh! Как си издържал толкова време с нея?

# 43
  • Мнения: 349
ако звездите почнат да ми го говорят ще ходя да си лягам Simple Smile

по-страшно било Наполеон да ти говори. Те звездите могат и нежни работи да нашепват.

Лека нощ и да сънуваш звезди Simple Smile Simple Smile Peace Peace

 Hug

# 44
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876


Иначе останалите споко! Няма да ви ограмотявам - аз моята не мога, пък  вас  ли Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ако опитваш по начина, който си описал в съседната тема... няма и да иска да се научи:

По темата - удрял съм шамар веднъж на приятелката ми, когато беше в тежък период изпаднала в някаква нервна криза, съответната вечер подплатена в алкохол  ooooh! Съответно си беше наумила някакви неща за мен, крещеше като луда, а после нещо започна да вилнее и да разлива шишета и чаши по земята в моя апартамент и такива мизерии, при което ми дойде до гуша и я шамаросаш няколко пъти да се осъзнае къде се намира. Ако има инцидентен шамар, този бих го нарекъл оздравителен,, не се гордея с него. Тя го помни и не знам дали ми го е простила, но аз го приемам като необходима постъпка според ситуацията. Не знам какъв човек трябва да си, ако някой ти крещи в лицето и ти прави мизерии в дома, а ти си седиш безучастен  Thinking
И после се вайкаш, че не искала да си разширява интересите и да водите интелектуални разговори. Истината няма само едно лице.

Общи условия

Активация на акаунт