Лунна диета

  • 72 474
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 141

В този ред на мисли,като проверявар кога започва пълнолунието,в три различни сайта,го даваха различно Thinking
И аз така веднъж се прецаках и много ме беше яд, затова за този път питах тук да съм по сигурна. На мен ми е много лесно сега , защото през деня съм свикнала да не ям. Когато обаче трябва да си легна гладна ми е много трудно Simple Smile

Аз следя фазите на луната от сайта, който е на първа страница в темата  Peace Този път пропуснах, забравих  Blush


Здравейте, момичета! Реших и аз да направя опит с тази диета. Това пълнолуние ми е първото, решила съм да пробвам поне в началото само с пълнолуние и новолуние. Преди години майка ми много постигна с тази диета. Аз искам да се освободя от 3-4кг, които наследих след двете бременности. Правя вкъщи някакви тренировки с клякове, коремни преси, лицеви опори и малко упражнения с тежести, но трябва и с храната да променя нещо. Надявам се да ме приемете във вашата групичка  Simple Smile

Добре дошла  Hug

# 76
  • Мнения: 80
Здравейте, и аз се включих в лунната диета. Гледайки календара, свършва тази вечер в 8 и нещо. Това означава ли, че ще си направите нещо леко за вечеря? Как процедирате в такива случай. Досега съм пила вода, чай(чист) и кафе(чисто) + 1 фреш грейпфрут и 1 ябълка...но се чудех за вечерята  Thinking

# 77
  • Мнения: 141
Аз лично не вечерям в такъв случай  Peace Щом съм издържала до 8, ще издържа и докато заспя Simple Smile

# 78
  • Мнения: 80
Аз лично не вечерям в такъв случай  Peace Щом съм издържала до 8, ще издържа и докато заспя Simple Smile
И аз така мисля да направя, чудя се единствено дали да не си направя вечерта един фреш грейпфрут. Как мислите? Вие по колко фреша пиете, ако изобщо го правите ?

# 79
  • Мнения: 911
Аз лично не вечерям в такъв случай  Peace Щом съм издържала до 8, ще издържа и докато заспя Simple Smile
И аз така мисля да направя, чудя се единствено дали да не си направя вечерта един фреш грейпфрут. Как мислите? Вие по колко фреша пиете, ако изобщо го правите ?

Само на вода съм днес, но за вечеря ще си позволя един фреш от мандарини. Лека вечер Лунички.

# 80
  • Мнения: 141
Аз лично не вечерям в такъв случай  Peace Щом съм издържала до 8, ще издържа и докато заспя Simple Smile
И аз така мисля да направя, чудя се единствено дали да не си направя вечерта един фреш грейпфрут. Как мислите? Вие по колко фреша пиете, ако изобщо го правите ?

Аз и преди съм го писала - пия около 3 фреша, те ме засищат, както и чай с мед. От водата само ми прилошава Simple Smile Фреш за вечеря е чудесно Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 3 531
Успяхме, нали?!
Хапвам малко зелена салата и лягам.
До следващия път!  Heart Eyes

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 560
И аз оживях!Освен глада,бях и на детски РД-едни пици,едни торти..

# 83
  • Мнения: 444
Аз хапнах към 9ч една зелена салата, но днес сякаш се чувствам по-зле. Определено ще започна само с пълнолуние и новолуние, а по-натам се надявам и за останалите фази да успея Simple Smile

# 84
  • Мнения: 911
Лунички ... успех ... Simple Smile ...

# 85
  • София
  • Мнения: 3 531
Справям се, както почти винаги. Около 0,5 л портокалов фреш, 1,0 л джинджифилов чай и доста минерална вода. Преди малко схрусках няколко сурови лешника и изпих чаша вино. Обичам да ми е комфортно, когато лунувам.  Embarassed
Лягам си, защото съм озверяла от глад...

# 86
  • Мнения: 249
Изкарах 24 часа на лимонов сок с вода, кафе и чай, вечерта грейпфрут+джинджифил+ 2портокала. И мед с пектин хапнах. Дори днес придължавам на сок и ябълки. довечера чак ще хапна. Изключително добре се чувствам. Мисля, че ще ми стане начин на живот- веднъж седмично на разтоварващ режим.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Аз този път изкарах на плодове+чай.А има ли някой да е правил всяка седмица лунуване.Колко ли килограма могат да се свалят така,съчетано с по-леки хранения през останалото време ThinkingАз искам да махна 2-4 кг. и се чудя дали може да стане с лунуване.И преди съм се пробвала за по-продължително време,но работата е малко една напред две назад сякаш..

# 88
  • Мнения: 911
От 17 март съчетавам лунната с 90 ДД и вече съм свалила 3 кг. - имам 5-6 кг. / остават към 3 кг./. На 17 на лунуването свалих 1.4 кг., а вчера 1 кг.

gali&presi Успех ...

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Мерси Simple Smile
А на теб успех с 90ДД,има голям ефект Peace(правила съм я успешно 3 пъти,но последния 4-ти беше малко през просото с ефект почти нулев).
Преди 2-3 месеца ми свърши последната почивка,но все пак си трябва нещо за поддържане на кг-те,че лесно скачат нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт