Лунна диета

  • 72 457
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Аз съм начинаеща и много много не разбирам,но спазвам от 1 март и мога да кажа,че страшно много ми се яде,но успявам да се овладея.

Успех на всички!

# 61
  • Мнения: 86
Кога смяташ да се захраниш?

# 62
  • България
  • Мнения: 3 621
Момичета , кога точно трябва да се започне 24 часовата  лунна диета при пълнолуние. Май на 15-ти се пада пълнолуние , но в колко часа?

# 63
  • Мнения: 141
Момичета , кога точно трябва да се започне 24 часовата  лунна диета при пълнолуние. Май на 15-ти се пада пълнолуние , но в колко часа?

От 20:09 часа на 16.03 до 20:09 часа на 17.03  Peace

# 64
  • България
  • Мнения: 3 621
Много благодаря , изглежда лесно постижимо Simple Smile

# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 10 964
Днес ще карам по-скромно с яденето и мисля утре да съм на сокове. Дано да издържа.

# 67
  • България
  • Мнения: 3 621
И аз така . Успех на всички  Hug

# 68
# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 560
И аз тук,днес 2 чая и фреш портокал.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 511
И аз подкарах на чай, сокове и вода.
Желая ви успех!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Аз пък как се прецакаах!Бях извън града и не можах да видя,от кога започва луната(мислих,че е сутрин-обед).А сега и утре глад  smile3538Поне като разбрах,си хапнах 2 портокала да не съм капо Mr. Green
В този ред на мисли,като проверявах кога започва пълнолунието,в три различни сайта го даваха различно Thinking

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 12:50 от gali&presi

# 72
  • София
  • Мнения: 3 511
Добро утро!
Аз затова се "движа" само по този сайт  http://fazinalunata.com/bulgarian/.
Половината мина- остава по- трудната част  Mr. Green

Прекрасна нова седмица!

# 73
  • Мнения: 444
Здравейте, момичета! Реших и аз да направя опит с тази диета. Това пълнолуние ми е първото, решила съм да пробвам поне в началото само с пълнолуние и новолуние. Преди години майка ми много постигна с тази диета. Аз искам да се освободя от 3-4кг, които наследих след двете бременности. Правя вкъщи някакви тренировки с клякове, коремни преси, лицеви опори и малко упражнения с тежести, но трябва и с храната да променя нещо. Надявам се да ме приемете във вашата групичка  Simple Smile

# 74
  • България
  • Мнения: 3 621

В този ред на мисли,като проверявар кога започва пълнолунието,в три различни сайта,го даваха различно Thinking
И аз така веднъж се прецаках и много ме беше яд, затова за този път питах тук да съм по сигурна. На мен ми е много лесно сега , защото през деня съм свикнала да не ям. Когато обаче трябва да си легна гладна ми е много трудно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт