Лунна диета

  • 72 312
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 483
Аз се справих (със себе си и с лакомията си) и този път     jumpuu
Удържах 48 часа, че и отгоре, с 2 зелени салати (едната в събота след обяд, другата снощи).
Нямам представа колко фреш и чай "излочих"...
Чувствам се невероятно! Днес ще се захранвам с домати и сирене.

# 46
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте!
Понеже съм нова в темата - диетата трябва да започне в събота (01.03.) от 10 ч. и да продължи на следващия ден до 10 ч., нали така?

# 47
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте , записвам се и аз в темата. При последното пълнолуние  изкарах 24 часа ( даже май и повече) цял един ден без да ям. Пих само фреш и билков чай и  чак на следващия вечерта хапнах супичка.  Свалих един кг,  и го задържах Simple Smile  Опитвам се и през останалото време да не прекалявам с храненето де.
 Иначе преди време правих тази , при която 3 дни не се ядеше , наистина свалих , но после много бързо ги възстанових.
Сега смятам да пробвам само по пълнолуние за 24 часа, затова ще следя темата за да не пропусна момента Simple Smile

# 48
  • Мнения: 556
Здравейте, имам нужда от мнение дали лунната в 24 часовия и съответно 36 часовия вариант е подходяща по време на бременност? Аз имам навик да я правя и ако се замисля по пътя на логиката не би трябвало да е проблем за бебето. Единствената ми чуденка е къде ще отидат отделените токсини и дали ще достигнат до бебето newsm78
Много ще съм благодарна ако някой откликне, че съм се нахъсала от утре сутрин да поразтоваря малко Hug

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2
bebe2 Мисля, че не подходящо да се подлагаш, когато си бременна. Почти съм сигурна, че беше заради отделянето на токсините, пък и само на течности ще те изтощи напълно, както и бебето. Аз успявах да я спазвам до края на 2-я месец и започна да ми прилошава и така разбрах, че съм бременна. Всеки има различен организъм, но мисля, че е по-добре просто да похапваш от всичко по-малко и няма да качиш много. Все пак мисли първо за бебето, за момента то е по-важно, килограмите ще ги свалиш след това със сигурност Simple Smile.

# 50
  • Мнения: 556
bebe2 Мисля, че не подходящо да се подлагаш, когато си бременна. Почти съм сигурна, че беше заради отделянето на токсините, пък и само на течности ще те изтощи напълно, както и бебето. Аз успявах да я спазвам до края на 2-я месец и започна да ми прилошава и така разбрах, че съм бременна. Всеки има различен организъм, но мисля, че е по-добре просто да похапваш от всичко по-малко и няма да качиш много. Все пак мисли първо за бебето, за момента то е по-важно, килограмите ще ги свалиш след това със сигурност Simple Smile.
10х за бързия отговор

# 51
  • Кортина д'Ампецо, Италия-България-Велико Търново
  • Мнения: 204
И аз сьм с вас момичета утре. Успех на всички.

# 52
  • Мнения: 0
И аз ще лунувам утре, така че се включвам! Успех на всички  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 3 483
Започна се!  Simple Smile   
Успех на всички!

# 54
  • Мнения: 141
И аз съм на хорото днес Simple Smile) Миналата седмица като за първи път удържах геройски, ще видим днес как ще мине Simple Smile Успех на всички Peace

# 55
  • Мнения: 0
Малко остана само 23 часа  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 3 483
Времето напредва- 1/4 мина, остава 3/4 Laughing
Дотук 1 кафе, 1 л чай от джинджифил, 2 чая ройбос, 0.250 фреш грейпфрут и чаша бира  Embarassed
Ще се справим, нали!?

# 58
  • Мнения: 654
Здравейте, и аз днес съм с вас Simple Smile за пръв път ми е - мислих, че няма да успея, но я започнах и днес съм пила едно кафе - по принцип си го пия без захар, един портокалов фреш, вода доста си пийвам и си направих толкова ужасен чай, че ми притъпи и глад, и жажда  Joy определено ще успея  Laughing записвам се за темичката, хем да си припомням фазите Simple Smile успех на всички   bouquet

# 59
  • Мнения: 539
Честита Баба Марта! Румени и засмени  bouquet
И аз съм тук. До сега 2 кафета(чисти, но аз така ги пия),1 чай, фреш от лимон и малко портокал, вода.

Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт