Лунна диета

  • 72 309
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Поради ангажименти днес си направих детокса по-рано, не мисля, че е проблем, доволна съм, а и както винаги след него - пълна с енергия Peace Peace. тези дни ще карам по-лекичко с храната.
Успех на всички Peace!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 483
Не е утре- от нощес от 02:00 часа е пълнолунието.

Аз имам мероприятие днес на обяд  Embarassed, та ще карам от тази вечер до понеделник.
Но ще ви следя как се справяте  Hug
Успех!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 483
Тук цари пълна тишина...   newsm78

Аз започнах от тази сутрин- заредих се с портокали и грейпфрути за фреш; ще настържа джинджифил за чай... и ще видим...
Хубав неделен ден от мен!

# 33
  • Мнения: 928
Е, нали в събота от 2 сутринта до през ноща. т.е. 24-часовата приключи снощи. Аз не успях, не ми се получават почивните дни  Embarassed

# 34
  • София
  • Мнения: 3 483
Да де, ама аз имах мероприятие в събота по обяд cheers и бях с отложен старт  Laughing
Та сега разтоварвам- да не "губя" пълнолунието. Засега се чувствам перфектно, но трудното предстои- в събота и в неделя вечер е най- тегаво. Надявам се лакомията да не вземе превес над волята  Praynig

# 35
  • София
  • Мнения: 3 483
Успях! Много съм доволна- от нищо не се изкуших  Grinning Днес продължавам с чайчета- дано не се освиня довечера, озверяла от глад...

# 36
  • Мнения: 27
Здравейте! Имам голямо желание и аз да се включа, но изобщо не схващам тези фази на луната. За това Ви питам направо- кога е следващото пълнолуние или новолуние за да се пробвам и аз  Confused

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравей и добре дошла Hug!
Най-отгоре на 1-ва страница има линк към лунния календар за 2014 г - отваряш и поглеждаш.
Та следващата фаза е последна четвърт, започва в 19 часа на 22 февруари - т.е. на течности до 19 ч на 23-ти. лично аз ще карам на чай и вода на 23 и ще хапна на 24-ти.

# 38
  • Мнения: 27
Да, мисля, че схванах  Simple Smile . Понеже съм отчаяна след процедури LPG, хранителни режими и какво ли не, реших да пробвам направо 3 дневната диета. По това, което разбрах, трябва да започна в 19ч. в петък и да завърши в 19ч. в понеделник, като мога да ям само плодове, без събота, когато е тази фаза на луната.  Laughing Дано успея!

# 39
# 40
  • Мнения: 0
Започнал съм дано да не стане фал до утре вечер...  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 141
Аз пък изкарах днешния ден на течности. Не мислех, че ще издържа, гордея се със себе си  Joy Успех на всички  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 483
И аз така. Ама и утре ще продължа.

# 43
  • Мнения: 0
С водата как сте? Какво количество успявате да изпиете за 24 часа приблизително ?  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 141
С водата как сте? Какво количество успявате да изпиете за 24 часа приблизително ?  Rolling Eyes

Аз пих предимно чай и фреш от портокал и грейпфрут. И вода пих, но не много, защото много огладнявам, не ми действа добре  Joy А в чая слагам мед, все пак има нещо хранително, както и във фреша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт