Лунна диета

  • 72 307
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Евил благодаря за датите. Аз ще ги карам плодови Hug

# 16
  • Мнения: 236
хоп и аз тук....отдавна не съм се отбелязвала тук..ноооо си лунувам...Simple Smile
айде утре на линия момичета....да се подготвим за другата седмица bowuu

# 17
  • Мнения: 141

Фазите за февруари 2014

06 февруари 2014 - 21:23:13 ч. - първа четвърт
15 февруари 2014 - 01:54:23 ч. - пълнолуние
22 февруари 2014 - 19:16:28 ч. - последна четвърт
Мисля да се пробвам с 3 дневка от днес  Sunglasses

Добре, нали режимът се спазва при пълнолуние или новолуние... защо го правите на първа четвърт?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 236
аз лично съм привърженик да лунувам на Пълнолуние...тогава ефекта е най-голям...но тази година реших да го правя на всяка фаза...Simple Smile

# 19
  • Мнения: 928
06 февруари 21 часа до  7-ми 21часа. Нали така?  Т.е. Не е късно дас се присъединя  Laughing

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не. Аз утре съм на вода.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 483
Здравейте!  Grinning
Тук съм отново. Ще карам днес на чайчета и плодове/зеленчуци.

# 22
  • Мнения: 46
Цоп и аз  newsm53

От сутринта съм само на течности. Надявам се да издържа до довечера  fingerscrossed

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Опитвам се да се разболявам, така че чаят ми идва много добре.

# 24
  • Мнения: 1 448
Цял ден пих кафета и чай с мляко  Flutter Стори ми се добра идея да вечерям към 8 и нещо, 1 час едва ли е фатално, пък не исках да ям съвсем късно Simple Smile
Чакам да се кача утре на кантара с гордост и надежда  Crazy

# 25
  • Мнения: 46
Стори ми се добра идея да вечерям към 8 и нещо, 1 час едва ли е фатално, пък не исках да ям съвсем късно Simple Smile

И аз така  Embarassed Embarassed Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 3 483
Отчитам се (пред себе си най- вече).
Гореща вода с мед ,чай, цитрусов фреш, стъргани цвекло и морков с лимон (на обяд), пак чай и чай и чай  Laughing и вечерта зелена салата с мнооого оцет и ...чай естествено.
Днес кафе, чай, минерална вода- ще пробвам още един такъв чаено- фрешов- зеленчуков ден.

До пълнолуние  55

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Успешно източване на вода и от мен...не броих чайовете, и без това ме втрисаше, но днес съм добре, сигурна съм, че и лунуването помогна Peace.

Само споделям моя опит, без да го натрапвам на никого - когато фазата е в такива часове като изминалата - започва вечерта - карам на вода целия следващ ден и никога не вечерям, независимо, че часа е настъпил - хапвам леко на другия ден и ефектът е много по-голям Peace.

До пълнолуние, аз ще направя 3-дневен детокс на ябълков фреш.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953

Фазите за февруари 2014
06 февруари 2014 - 21:23:13 ч. - първа четвърт
15 февруари 2014 - 01:54:23 ч. - пълнолуние
22 февруари 2014 - 19:16:28 ч. - последна четвърт
Мисля да се пробвам с 3 дневка от днес  Sunglasses
Добре, нали режимът се спазва при пълнолуние или новолуние... защо го правите на първа четвърт?  Rolling Eyes

Тридневна лунна диета веднъж месечно, при пълнолуние или при друга фаза на Луната.
Казват ,че при пълнолуние или новолуние ефекта е най-добър. На мен от вътре ми дойде.
Резултата -2 кг. За днес съм в колебание за 24 часова, че чакаме гости Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 517
Днес мисля да карам на плодове, а утре ще опитам с вода и чайчета. Нали същинската луна е утре.

Общи условия

Активация на акаунт