Покажете си хола :)

  • 72 959
  • 193
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
поръчан преди няколко дни   chef

# 31
  • Мнения: 140
Здравейте, ние си поръчахме ъгъл "Санта Фе"

и тази секция от Арон



Някой дали има отзиви за тях, ще се радвам да сподели





# 32
  • Мнения: 173
Здравейте, ние си поръчахме ъгъл "Санта Фе"

и тази секция от Арон



Някой дали има отзиви за тях, ще се радвам да сподели


В момента съм се излегнала на Санта фе Simple Smile, доставен преди няма и две седмици, много е удобен...ние обаче поръчахме друг цвят, който малко се размина с очакванията ни, но ... вече се примирих:)



# 33
  • Мнения: 9 776
Ползвайте си със здраве новите дивани!  bouquet

Налага се да сложим дискретна чешма някъде в хола. Може би преградена с някакъв параван, нещо много дискретно наистина, може би с малко шкафче. Някой ако е срещал подобно нещо из интернет, може да сподели тук. Hug

# 34
  • Мнения: 140
Здравейте, ние си поръчахме ъгъл "Санта Фе"

и тази секция от Арон



Някой дали има отзиви за тях, ще се радвам да сподели


В момента съм се излегнала на Санта фе Simple Smile, доставен преди няма и две седмици, много е удобен...ние обаче поръчахме друг цвят, който малко се размина с очакванията ни, но ... вече се примирих:)



Ние също поръчахме друг цвят, дивана ще е сиво и бяло, а възглавниците лилави и зелени,само дето не обърнах тогава внимание дали възглавниците са с цип или не. Дано и ние останем доволни от ъгъла и най-вече да ни го доставят в срок

# 35
  • Мнения: 16
Ползвайте си със здраве новите дивани!  bouquet

Налага се да сложим дискретна чешма някъде в хола. Може би преградена с някакъв параван, нещо много дискретно наистина, може би с малко шкафче. Някой ако е срещал подобно нещо из интернет, може да сподели тук. Hug
http://retrorenovation.com/wp-content/uploads/2014/02/retro-hidd … n-vanity-sink.jpg

# 36
  • Мнения: 824
Да покажа новата ни секцийка Simple Smile Да ми кажете и вие, какви дръжки мога да сложа,че нищо не ми харесва  ooooh!
http://zanna.snimka.bg/daily/dom.619659.32728701.big
 дали трябва да са еднакви с тел. шкаф?
http://zanna.snimka.bg/daily/dom.619659.32728700.big

# 37
  • Мнения: 9 776
Ползвайте си със здраве новите дивани!  bouquet

Налага се да сложим дискретна чешма някъде в хола. Може би преградена с някакъв параван, нещо много дискретно наистина, може би с малко шкафче. Някой ако е срещал подобно нещо из интернет, може да сподели тук. Hug
http://retrorenovation.com/wp-content/uploads/2014/02/retro-hidd … n-vanity-sink.jpg

 Crazy Наистина е много дискретно. Разбира се, търся нещо по-модерно. Шкаф, етажерка, параван някакъв интересен може би. Доста картинки съм си свалила от интернет. Събирам идеи. Дано ми се избистри нещо прекрасно накрая. newsm78

# 38
  • Мнения: 10 705
Извинявам се за въпроса, но надзърнах в темата...
От каква необходимост искате да слагате чешма в хола?  newsm78
Ако кухнята е обединена с хола - ясно е, че там има чешма.
Но ако холът е самостоятелен, тогава не разбирам концепцията  Embarassed

# 39
  • Мнения: 9 776
Отговарям. Къща. Два етажа. На долният - кухня, баня с тоалетна и две други стаи. На горният - спалня, детска, хол. Та в този хол е единствената чешма на етажа в момента. Има бар. Този бар искаме да го махнем, но без чешма не искам да оставаме. Не е кухня. Peace

# 40
  • Мнения: 824
И ние сме в стара къща,но аз направих кухнята и хола да са на един етаж,а на другия спалните и там вода има само в банята

# 41
  • Мнения: 9 776
При нас баня на етажа няма за жалост. Иначе нямаше да го мисля.

# 42
  • Мнения: 10 705
Да, не е приятно да няма баня/тоалетна на етажа.
А не е ли възможно да се преустрои едно от помещенията или част от помещение за баня/WC на етажа?
Не знам, нещо варианта за чешма в хола с параван ми е малко особен за възприемане  Rolling Eyes
Освен ако чешмата не е някаква по-артистична и да се вписва в интериора например като част от алпинеумче или нещо подобно   Grinning
Лично мнение  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 109
Ползвайте си със здраве новите дивани!  bouquet

Налага се да сложим дискретна чешма някъде в хола. Може би преградена с някакъв параван, нещо много дискретно наистина, може би с малко шкафче. Някой ако е срещал подобно нещо из интернет, може да сподели тук. Hug

polin_a , няма ли да ви свърши работа автомат за минерална вода? Единственото друго, което ми хрумва е да скриете чешмата в някакъв шкаф. Не мога да си представя иначе мивка в хол, мисля, че ще стърчи като нещо останало от преди да обзаведете.

Гласувам с две ръце за хол и кухня в едно. В нашия апартамент са отделно и непрекъснато разнасяме чиний и чаши. Освен това готвенето сега, вместо да ми доставя удоволствие, е по-скоро като ангажимент, който ме "праща" в кухнята. Или се налага през 5 минути да прекосявам апартамента, за да разбъркам манджата. След няколко месеца ще обзавеждаме етаж от къща, в който холът е 9 метра, и първото решение, което взехме е да преместим кухнята в него. Със силен абсорбатор не виждам никакъв проблем. 

# 44
  • Мнения: X
По никакъв повод не бих живяла повече в кухня и хол като две отделни стаи. Влизането ми в кухнята си е направо неприятно за мен - цялото семейство се весели с нещо си в хола, аз, като изгонена режа, бъркам и прочие. Стигат ми 6 години по този начин.
В новото жилище, в което тече луд ремонт в момента, ще сме с едно помещение и нямам търпение да започна да готвя, докато виждам децата и мога да си говоря с тях. относно миризмите - мъжът ми ще слага нещо като барбекю на терасата, та там ще се пече риба, пържоли и разни подобни. Пържено и без това не готвим. Вътре, с добра аспирация, не виждам проблем.

Общи условия

Активация на акаунт