Раждане в Майчин Дом 2014 (Цени,Услуги,След родилни стаи )

  • 147 669
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 843
Привет, отива се отпред на главния вход,а не отстрани.  предполагам звънят на дежурния лекар (бях с избор и той ме посрщна). Въвеждат в кабинета за преглед и прием на пэрвия етаж е. предполагам преглед за разкритие, има акушерка, с която попълвате документи. Има съблекалня да си облечеш нощницата и връщат останалия ти багаж на мъжа ти (после да го носи). следва стая за тоалет-пак се качваш на магаре- този път ако има нужда от допълнително почистване но окосмяване. Прави ти клизма - не боли, не усетих нищо. Отиваш в тоалетната към кабинета за след клизмата. Има ръчен душ и може да се измиеш след това. Има лигнин за подсушаване. След това те водят в родилно отделение. Май беше ет 3. И там те слагат в собствена зала със санитарен възел. Слагат те на мотитор да слушат тоновете на бебо и да следят контр. В общи линии е това или поне беше при мен така. Ако има друго питай. Късмет   bouquet

# 661
  • Мнения: 37
Приемат те долу в приемното, там където е бариерата. Слизаш с колата (ако те карат, ако не пеш) и звъниш на звънеца, от там те взимат и Късметче7 е описала какво следва.  Така поне беше 2006г. и 2011г. когато съм раждала.

# 662
  • Мнения: 843
аз бях октомври 2014 там  Peace

# 663
  • София
  • Мнения: 73
Много Ви благодаря, момичета!
Късметче7   bouquet
зайченцето бяло   bouquet

# 664
  • Мнения: 8 997

Приемно вече не е долу, а отпред.  На бариерата ще ви кажат.

# 665
  • Мнения: 843
Да, отпред на главния вход на сградата. Т.е. от кабинката на охраната в ляво.

# 666
  • Мнения: 37
Да, отпред на главния вход на сградата. Т.е. от кабинката на охраната в ляво.
Тази кабинка в двора, или вътре в самия Майчин дом? Че и аз ще раждам, но юни месец...поне да имам представа.  Mr. Green

# 667
  • Мнения: 843
Входа за коли, който е с бариера на самата улица и има кабинка с охрана.
Като ви вдигнат бариерата се отива на ляво към главния вход на болницата - този който е отпред на дългата част на болницата и гледа към улицата /изглежда като официален вход на сградата, въпреки че оттам почти никой на влиза и излиза

/ Другото е , където обикновено има свирещи роми и е на късата страна на сградата и има доста народ, не се приемат родилките от там/

При всички случаи на първата бариера като кажете за прием, ще ви кажат на кой вход и няма да ви объркат

# 668
  • Мнения: 618
Влиза се в спешното отляво на главния вход ако тръгнеш да раждаш и с колата ще ви пуснат до там кажете че сте за спешното успех и искай стая на 12 етаж

# 669
  • Мнения: 272
Здравейте, може ли някой да ми препоръча лекар в МД за проследяване на бременност по здравна каса. Аз си ходя на частно, но искам да се запиша и на ЖК.

# 670
  • София
  • Мнения: 73
Здравейте, може ли някой да ми препоръча лекар в МД за проследяване на бременност по здравна каса. Аз си ходя на частно, но искам да се запиша и на ЖК.

Аз ходя при д-р Савчева в Медицински център Майчин дом. Това е ниската част на болницата. Часовете много рядко се спазват и в общи линии в повечето случаи се чака. Но иначе съм доволна. Следи всичко необходимо, не те претупва, но и не се вманиачава, за да те психира допълнително. Болнични дава без проблем.
Дано съм била полезна.

# 671
  • Мнения: 272
Благодаря ти за информацията. Четох за нея и се колебая между нея, др.Хашим и др. Карамишева. Ще помисля, мисля другата седмица да се запиша.

# 672
  • София
  • Мнения: 78
И аз съм при д-р Савчева,наистина МНОГО се чака при нея. Малко е на настроения  Crossing Arms, но пък ти пуска, всичко което ти се полага по здравна каса(и не само)- супер изрядна е в това отношение, като по учебник.  Naughty Тъй като е натоварено при нея, като влизаш трябва да изтреляш стегнато новите оплаквания  (ако имаш такива), защото няма да те пита "как си, имаш ли оплаквания, кафе или чай ще пиеш?"  Joy

# 673
  • Мнения: 23
Момичета, има ли някоя от вас, която е раждала в МД без избор на екип, но са й поставили упойка, когато е помолила и е било възможно при нормално раждане?
Не искам да плащам за екип за второ раждане, но искам да съм сигурна, че като помоля  за упойка ще ми сложат....

# 674
  • Мнения: 8 997
Момичета, има ли някоя от вас, която е раждала в МД без избор на екип, но са й поставили упойка, когато е помолила и е било възможно при нормално раждане?
Не искам да плащам за екип за второ раждане, но искам да съм сигурна, че като помоля  за упойка ще ми сложат....

Да аз, преди два месеца.
Значех, че слагат епидурална на 6 см разкритие и щом ми казаха, че е толкова, помолих за упойка. Анестезеолога дойде веднага. Попитаха ме дали знам, че се плаща, казах, че знам.
Платих преди изписването само упойката 220 лева, нищо друго.

Общи условия

Активация на акаунт