Бременни майчета от Добрич

  • 65 080
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 831
Не знам ,не съм повръщала до сега ,дано и не ми се случва ,ама повярвай не е на психична основа.И от сега ходя до тоалетна през 30 мин.  Laughing
Да ви питам бременните са освободени от потребителски такси,нали? Моят ходел да ми взима направление при личната ,а тя знае ,че съм бременна, и й подхвърлил ,че нали уж не трябва да плащаме,не че сме за 3лв. ама защо пък да им ги давам.Та почнала да му развива някакви теории,че само нещата свърани с бременността,които се изследват те не са обвързани от потребителска такса... Rolling Eyes

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 42
Не е вярно. Моята лична лекарка сама ми каза, че не дължа такса. А аз си бях извадила портмонето да и дам, защото пък никога нищо не ми е отказвала. Двоумих се преди това дали да я питам дали дължа или не, но тя сама за пореден път ми доказа, че е човек! И във Вива при Байчев също не плащам.

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 42
ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ
На 24.02. от 17.30ч. в Клуб "Усмивки" , ул. "Хр. Смирненски" №1
ще се проведе приятелска среща за всички бъдещи мами, независимо от срока на бременността, които искат да усетят атмосферата, духът и зарядът на Училище за бъдещи родители - гр.Добрич
За връзка и информация: на фейсбук страницата или на тел. 0887606328 - Марияна Драгнева, водещ на училището.

https://www.facebook.com/pages/%D0%A3%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1 … 7/388249627959633

# 18
  • Мнения: 1 831
 Shocked Laughing смятай сякаш ще забогатее с тея 3лв.,ходя при нея от както има лични лекари и малко или много очаквах вече да се знаем,ама явно ...
А това училище за родители го гледах и се чудех дали да не се запиша...ама сякаш още ми е рано

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 42
Ооо да рано е, сега сформират група с термин май-юни. Аз познавам жената, която води курса, и ме покани да отида, ако реша, макар че съм за следващата група юли-август. Но ако имаш възможност да дойдеш, смятам че ще ни е интересно Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 831
определено ще има какво да се научи,ама е още рано сякаш за записвания.Така поне ще се запознаеш и с други майки и като дойде време за разходка с бебчо ,да има с кого да се излиза... Wink Peace

# 21
  • Мнения: X
Аз питах, относно йогата за бременни, но може да се ходи след третия месец. АГ трябва да каже дали може или не може да се спортува, май беше нещо заради плацентата  Blush Иначе мисля, че би било полезно  Simple Smile

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 193
А йога къде има.?Мисля,че бях гледала реклама на русалка.Аз знам ,че е много важно инструктора наистина да е добре запознат с това ,което прави,..защото съм чувала за доста некомпентентно водени курсове и затова тук в нашия град се притеснявам,,Но ако някой еима пове4е информация,надявам се да сподели Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
Йога за бременни има в клуб за деца и родители усмивки. Намира се в уличката след План Бе, в посока рилата. Имат страница във фейсбук: Клуб Усмивки. Хубав ден  на всички Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 831
Здравейте,мамите ,радвам се ,че сме станали по-активни.  bouquet
Аз също бих искала да ходя на йога (някоя ако ще ходи да ми пише да се организираме  Wink Hug )
Иначе аз знам в читалището Й.Йовков има йога,3лв. е на посещение.Но си нямам и на идея дали е подходяща за бременни,може би трябва да се пита.

# 25
  • NE
  • Мнения: 10 999
Здравейте и се извинявам, че нахлувам във вашата тема. Аз съм от новоизлюпните мами с раждане в Добрич. По време на престоя ми говорих с една от неонатоложките и тя каза, че болницата правят курсове за млади родители. Подробности не знам, но е хубаво да се знае защото отделението и персонала ни даваше много ценни съвети в гледането на бебетата. Peace

# 26
  • Мнения: 1 831
Flower Fairy здравей...
Правят такива курсове т.е. разкарват те из отделението и ти обясняват как се случват нещата.Мисля,че само петък ли беше ,веднъж в месеца  Rolling Eyes и аз не се сещам.

# 27
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ако знаех бих отишла защото след раждането всичко е ново и странно и за повечето майчета в родилното си беше известно предизвикателство какво след какво трябва да се направи. Peace

# 28
  • Мнения: X
С малко закъснение, Честита Баба Марта, бъдещи мами ! Да сте живи и здрави, и лека бременност.
Как протича бременността при вас, кога сте на прегледи? Аз днес си запазих час и на 11.03. съм при АГ. Очаквам го с нетърпение Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 831
Хей мамчета здравейте и от мен.Честита Баба Марта.Къде се загубихте всички.
Аз вече бях на преглед сега ,остана да отида на изследвания за кръв и орина.
Вие правихте ли си това изследване на Даун? Rolling Eyes Много съм на 2 дали да си го правя.Повечето ми познати не са го правили,всичко се виждало после на 4Д

Общи условия

Активация на акаунт