каква упойка за цезарово сечение

  • 11 565
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 181
бях със спинална упойка. В крайна сметка, когато извадиха бебето и започнаха да ме шият пак ме приспаха с някаква маска. Ама мен много ме беше страх как ще изляза от пълна упойка и затова исках спинална. Когато започна да ме отпуска упойката доста ме тресеше и ме сърбеше навсякъде. Но това трая около час.

# 151
  • Мнения: 147
Не гласувах,защото не си избрах аз упойката.Родих секцио със спинална.Нея я избра доктора ми,а аз се съгласих с него и изобщо не съжалявам.Треперих само 30 мин.след като ме отведоха в реанимация.Преди това притрепервах на операционната маса,но си беше чисто и просто от моя пусти страх.Голям паникьор съм и после се смях на себе си Mr. Green

# 152
  • Мнения: 2 309
Аз раждах с пълна упойка.

# 153
  • Мнения: 195
Пълна.Като знаех какви игли ще влезнат в гръбнака ми изобщо не се и замислих.

# 154
  • Мнения: 1 114
С пълна упойка родих. Мнооооого ме беше страх. Shocked Shocked Shocked Исках да ме упоят и нищо да не виждам и да не чувствам. Така се бях наплашила ...
Може да се каже, че при мен депресията беше не следродилна , а предродилна. Ха-ха-ха.
В действителност се оказа, че не толкова страшно, както си бях представяла.  Излизането от упойка после не беше неприятно, но пък бях сънувала нещо много хубаво и не исках да се събуждам. Нямах никакви проблеми. Явно беше много добър анестезиологът. Мед. сестра ме похвали, че съм първата й пациентка, която не иска обезболяващи веднага.

Общи условия

Активация на акаунт