КАНАДА .. лято .. плаж .. мечти - 56 тема

  • 44 289
  • 729
  •   1
Отговори
# 270
  • Торонто
  • Мнения: 837
Здравейте, случайно някой да се занимава с customized cakes и да е от Торонто? Искам да поръчам торта Frozen с двете принцеси Simple Smile.

# 271
  • Мнения: 3 271
Аз се изгубих и се извинявам, че не съм писала отдавна, но нещо все не стига времето.
Исках само да кажа, че вече сме канадци. Предния петък ни беше церемония. Много ни хареса, много хубаво я бяха направили.
Две двойки познати, които бяха доста след нас са на клетва утре и след седмица. Така че явно се е ускорил процеса в момент. Стискам палци на всички, които чакат! Да минава скоро и за вас!

А иначе за свекърите пуснахме нови документи, без децата и повече доказателства за точките, за които се оплакваха, че не сме предоставили достатъчно. Пуснах миналия понеделнк и още няма отговор. Надявам се да гледат безпристрастно, както обещаха. А не да се заядат, само защото вече са отказали веднъж!

Хубав ден на всички и весела подготовка за Великден!

# 272
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Милена, честито гражданство! Дано да станат документите на вашите.

Николова, да вижда се реотана.

# 273
  • Мнения: 7 171
Привет!
След завръщане на зимата настроението е леко позамръзнало  Mr. Green

Исках да ви питам как е прието да се отбележи рожденият ден на детето в училище.
Вико му предстои да е рожденик и за първи път ще е в училище. Нямам никаква практика.
Вие как подхождате? Предполагам предвид страх от алергии не се носят торти и лакомства.

Споделете какви са неписаните правила Simple Smile



Аз обикновено за училище купувам tray със зеленчуци и такъв с плодове, малки вилички, салфетки и това е. За информация, ледените торти на Dairy Queen са без алергени. Имат им съставките на сайта си и всеки може да ги провери. За домашен рожден ден обикновено купувам такава. Изпращам на родителите сайта със съставките и те ми изпращат информация коя торта е подходяща за тях (ако детето е с алергии).

# 274
  • Монреал
  • Мнения: 84
Милена, честито гражданство!
Ние още чакаме дата за клетва, в началото на февруари ни беше изпита. 2 години и 2 месеца досега, с въпросник за мъжа ми. А сме толкова редовни, че няма накъде повече, само до Бг пътуваме лятото, все работим/учим, имаме всички документи.
Пералня имам портативна с горно зареждане, съдомиялна нямам, не мога да помогна със съвет.

# 275
  • Мнения: 18
Милена, честито!   bouquet

Ние днес за пръв път ще пресичаме граница с канадските паспорти Simple Smile

Весели Великденски празници ви желая!

# 276
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 374
И аз запразних за 4 дена, но днес имам много работа по хигиенизация на дома, че напоседък доста ме домързява. Имам и камара шедьоври да проверявам, ама кога не знам. Май тази година ще развалим традицията да празнуваме Великден на ново място, ама нещо не можем да се организираме напоследък, а и ми светна енджин чека на вана и не знам доколко е надежден на дълъг път. Ако сколасам по-навреме днес с домашната работа ще отскоча до църквата за запаля една свещ.
Весели празници на всички

# 277
  • Мнения: 6
Ето ме и мен в тази тема Simple Smile Ние още сме си в БГ, чакаме покана за медицински. Пожелавам на всички весели и щастливи Великденски празници !! А на себе си пожелавам и скоро да мога дойда на някоя от срещите ви в Монреал Simple Smile Още имам надежди, че ще успеем да заминем лятото...

# 278
  • Монреал
  • Мнения: 84
Весели празници и лек път на пътуващите!

# 279
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 374
Ние последно решихме да не разваляме хубавата ни Великденска традиция и да отскочим до Платсбърг утре. Сигурно нищо няма да работи, но ще си направим пикник край езерото. Feeling happy

# 280
  • Мнения: 3 079
Ние си имаме сняг .

# 281
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
kaka_dora ще си отвисите по границите по-добре сменете дестинацията с нещо местно.

# 282
  • Мнения: 405
Здравейте,

Моля, дайте ми идеи за занимания на закрито в Торонто, за 2г детенце. Ще пътуваме в края на май и се притеснявам какво да правим, ако вали и не става за игра на вън. Някъде до/около The Annex и в близост до университета или да има градски транспорт. Благодаря ви много за помощта!

# 283
  • Мнения: 7 171
Здравейте,

Моля, дайте ми идеи за занимания на закрито в Торонто, за 2г детенце. Ще пътуваме в края на май и се притеснявам какво да правим, ако вали и не става за игра на вън. Някъде до/около The Annex и в близост до университета или да има градски транспорт. Благодаря ви много за помощта!

ROM? Има много за разглеждане, дори от деца. Друго затворено място е Woodbine Mall, където има indoor amusement park, но е далеч. Ontario Science Centre - трябва да се придвижите с транспорт. Central Island Amuzement park, но не е на закрито. На нас това са ни редовните маршрути в Торонто, от време оно и досега. И зоологическата градина, но отново, не е на закрито.

# 284
  • Мнения: 405
Музеят звучи супер, мерси Софи! Точно нещо такова търсех, да имам предвид за всеки случай. Все пак се надявам дори и да вали да не е всеки ден и да може да се обикаля навънка.

Общи условия

Активация на акаунт