ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 31

  • 44 367
  • 324
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз не знам дали има хомеопати, които да могат да бъдат лични лекари, т.е. да се водят и общопрактикуващи

Могат да бъдат,ако са завършили медицина,като другите ЛЛ та.След това се запалват по хомеопатията и изкарват курса,за предпочитане не Боаронския  Laughing.Така могат да бъдат ЛЛ та


Кунчев ми е в пъти по-симпатичен от лудото Мангърче  Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 фев 2014, 16:42 от ♥Elfita♥

# 31
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
не съм в Бг.
мъжът ми една седмица буча къде съм го пратила.
каза, че лекарят го е попитал от къде е разбрал за него и кой го е пратил - и двамата били изненадани един от друг.... хахахаха явно на мъжът ми му е личало, че не е много по алтернативните методи. hahaha

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 256
tachibg, разбирам, че си от Стара Загора, моля те разкажи повече за отказа ви от ваксини, имаше ли последствия, как успяхте да намерите пролука за градина, при кой личен лекар сте сега (ако искаш на лични). Толкова ли няма един лекар в тоя град, който да е готов да излъже за доброто на децата, пък дори и да е продажен и да го прави за пари???

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 929
То може и да има и такива лекари,но не ли мислиш,че ще искат именат им да се развяват ей така из форуми  Whistling

Плюс това те са лекари и са им набивали в главите това,че ваксините да от полза на човечеството Wink , а не в негова вреда.

# 34
  • Мнения: 4 370
И аз влизам в новата тема.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 256
Разбира се, че имената не трябва да се срещат по форумите, а да се казват единствено от човек на човек и то много поверително. Но като говоря и с познати все повече се убеждавам, че май такива случаи в Стара Загора няма. Тук даже не намирам "съмишленици", явно и родителите са убедени, не само лекарите. Или другият вариант е всички казват, че са против, но на практика са се примирили, че без това не може.

Последна редакция: чт, 27 фев 2014, 23:44 от Qlena

# 36
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Още един запис от Стара Загора. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4
Направо ме разби това с птичата левкоза във ваксините Shocked.Господ да пази децата ни. Как го обяснява ГНМ би ми било интересно да прочета. А пък на братовчед ми детето изобщо не се повиявало от БГБК диетата и сега събират пари да го прегледа д-р Кригсман- ентероскопията. Някои от децата в центъра, където обучават детето според братовчед ми се повлиявали много добре, ама...не и тяхното ..ужас.
tachi,разкажи по-подробно, ако е удобно

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 256
Ето защо започваме да хващаме животински болести:
http://www.otizvora.com/2011/10/3289/

# 39
  • Мнения: 438
в последно време все се сещам за един виц
срещна ли се две планети и едната казала на другата : ох нещо кихам кашлям сигурно някакъв вирус съм хванала
с какво да се лекувам...........? оооо, казала другата, и аз съм лепнала един бацил хомосапиенс , ама хич не се притеснявам, защото той сам ще си се унищожи .

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 465
 Joy

# 41
  • Мнения: 258
ЗА ЗАБЛУДИТЕ, ЗДРАВЕТО И ДРУГИ ПРИКАЗКИ OT ХИЛЯДА И ЕДНА НОЩ

stelt77, поздравявам те за информативният постинг от 7 февруари, както и за този от 21-ви.
Този педераст е обучен в ПР (Public relations (PR)), което в прав текст си е пропаганда. Младата му колежка добре се справя, но все още лицевите й мускули я издават, че тя осъзнато говори лъжи. Ще се усъвършенства с всяко едно възнаграждение. Парите не им миришат.
Мас медиите са затлачени от Пи-ари, на които им се заплаща многократно над средното за страната. Те са блогари, социолози, икономисти, политиолози, лекари, енерго- специалисти, "будни граждани" и т.н. зад които стоят организации, фондации, сдружения и т.н. Тази схема е заляла цял свят, не само България, щатите, Украйна, африканските държави и т.н.

Ето, какъв виц се разпространява напоследък в мрежата. Не знам авторът, но добре се е справил.Laughing

Пациент в Зимбабве: Докторе, падат ми ушите.

Лекарят в Зимбабве: А бе, това е някаква хуйня! А какво сте правили?

Пациентът: *бах гъски.

Докторът: Значи имате гъша хуйня!

Пациентът: Благодаря, докторе! (умира)

Докторът (записва в протокола): Пациентът умря от гъша хуйня.

Прес службата на Министерството на здравеопазването на Зимбабве: За изминалата седмица в Зимбабве умряха 2500 души от гл...ад, 5400 от отравяне с изгнили банани и един човек от гъша хуйня.

Журналист (записва си): Гъшата хуйня попада в списъка на трите главни причини за смъртност в Зимбабве.

Новинарска агенция: В Зимбабве зачестиха случаите на заболяване от неизлечима гъша хуйня.

ТВ канал: Неизвестно досега заболяване на име "гъша хуйня" покосява населението на Зимбабве.

Министерството на здравеопазването на Зимбабве призовава населението да не изпада в паника.

Научно светило А: Да, гъшата хуйня не е известна на науката - и в това е основната и заплаха.

Авиокомпания Congo Air: Прекратяваме всички полети до Зимбабве до приключването на епидемията от гъша хуйня.

Научно светило Б: Властите крият реалните мащаби на катастрофата! Всъщност гъшата хуйня вече е проникнала в Европа - в Амстердам е бил видян кихащ негър с гъска под мишница.

Пресата (публикува снимки на гъски): Врякащите убийци са около нас!

Политик: За справяне с обхваналата света епидемия на гъша хуйня е абсолютно необходимо да бъдат изтребени всички гъски.

Полицията (козирува): Тъй вярно, ще бъде изпълнено.

Собствениците на ферми за гъски: Вие к'во, да не сте обезумели? (красиво се бият с полицията под щракането на светкавиците на пресата)

Пресата: Заговор на собствениците на ферми за гъски застрашава националната сигурност!

Фармацевтична компания Хофман Ла-Гуш: Единственото спасение за всички, заразени с гъша хуйня, както и за тези, които са здрави, но се страхуват да не се заразят, е нашето ново лекарство "Г-Хуйнифлу". Пие се минимум три месеца по 5 таблетки на ден. Страничните ефекти включват гадене, повръщане, опадане на косата, ноктите и зъбите, гърчове, припадъци и снижаване на IQ-то с около 30, но се наблюдават само в 75% от случаите. Ако след започване на курс с медикамента се появят някои от изброените симптоми, не прекъсвайте лечението си, а се обърнете към регионалния ни дистрибутор за други наши медикаменти, с които да се излекувате и от тях. За Ваше улеснение търговските ни и рекламни центрове в целия свят са обозначени със знак "червен кръст", а дистрибуторите ни носят бели униформени престилки.

Фармацевтична компания Гушайзер: Току-що създадохме първата и единствена ваксина, способна да предпази населението от гъша хуйня. Препоръчваме незабавна задължителна имунизация на цялото население.

Правителството: За предотвратяване на епидемията от гъша хуйня въвеждаме задължителна ваксинация на цялото население!

Еко-активист: Ваксината срещу гъша хуйня предизвиква слабоумие, аутизъм, паркинсонова болест, припадъци, гърчове или смърт в 90% от случаите! Отказвам да ваксинирам децата си! (самозапалва се публично в знак на протест)

Фармацевтична компания Гушайзер: Това са долни инсинуации на некомпетентни лица с крайни анархистични убеждения. Ние внимателно тествахме ваксината върху група от доброволци - осъдени на смърт цветнокожи серийни убийци. При нито един от тях след ваксинирането не е отчетено намаление на способностите да свирят на арфа, да решават частни диференциални уравнения и да изпитват съчувствие и състрадание към беззащитни животни. Следователно нашата ваксина е абсолютно безопасна и безвредна!

Правителството (след 55-тия самозапалил се протестиращ еко-активист): Хората имат демократично право да решават сами дали да ваксинират децата си, или не. За предотвратяване на епидемия сред ваксинираните деца, забраняваме на всички неваксинирани да посещават детски градини, училища, кина, театри и да пътуват с градския транспорт. Задължаваме всеки, който не е ваксиниран, да носи на една от ръцете си лента с изображение на оцветена в жълто гъска с размер, не по-малък от 15 см.

Интернет-обществото: В началото на всеки медицински форум модераторите въвеждат важна тема : "Ако за пореден път някой се опита да убеди хората в този форум, че ваксината срещу гъша хуйня е опасна за здравето и живота на хората, а вирусът на гъшата хуйня е безвреден, ще бъде баннат без предупреждение!"

# 42
  • Мнения: 4
за когото не го е гледал: https://www.youtube.com/watch?v=4W2MJbcgn1g - Доктор Морис Хилеман, създател на ред ваксини, работил за Мерк,  разказва какви още зарази е имало във ваксините и как за тях това е било достатъчно добра наука, за SV40 вируса, левкимия и др.
Защо Япония забраняват ваксина: http://www.dailymail.co.uk/health/article-17509/Why-Japan-banned-MMR-vaccine.html
Списък на ваксини съдържащи клетки от абортирани деца:
http://mtfamiliesforhealthfreedom.com/info/abort.htm

Има официални доклади от по 300 страници, които обсъждат дали ваксините са безопасни или не, в един специално си пише в прав текст - имунизациите не са без риск, оралната ваксина срещу полимиелит например в случаи е причинила паралитичен полимиелит, както и ваксината понякога причинява анафилактичен шок.
http://www.iom.edu/Reports/2004/Immunization-Safety-Review-Vacci … s-and-Autism.aspx

А нали се сещате, след като нито един от случаите в нашата хубава държава не влизат в статистиката, колко са реални и заключенията от техните доклади.

# 43
  • Мнения: 82
Camino, благодаря за вица-хиля се цял ден Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 735
Бързо на безплатните ваксини...  Crazy

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1227584

Общи условия

Активация на акаунт