Лидл ::40::

  • 71 529
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 054
За мен пък нямаше роза, аааааааааа  Laughing Сигурно, защото отидохме към 17 часа и са им свършили.  Rolling Eyes
Върнах джегингса, дънки бели и жълти имаше тонове, от кафявите и сините - нъцки.  Tired

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Аз пък си взех от сините/мента дънки тези,но явно ми бяха малки или просто кройката не ми стоеше добре Crossing ArmsВърнах ги.Иначе материята е суперприятна,мека и едновремено с това плътна.Мисля тея дни да пробвам бели или жълти от другия модел,дано да останат.
Взехме и кафе Лаваца,този път сме се презапасили(миналата седмица беше на промо и в Пикадили).
Вие как мислите,тези дънки до кога ли,ще са налични newsm78

# 707
  • Мнения: 68 710
Споделете, моля, за белите дънки - как стоят, прозират ли на д-то, долу как са?

# 708
  • София
  • Мнения: 13 162
И за мен нямаше роза.  Cry  Явно са били свършили.

Купих от пияните вишни и съм разочарована. На вкус са добри, но в кутията са насипни и голяма част са смачкани и с разтекъл се ликьор. Добре е, че са за домашна употреба. Ако трябваше да черпя с тях, щеше да е голямо излагане. Sad А ги взех от току-що разопакован кашон и ги сложих най-отгоре в торбата с хляба.

# 709
  • София
  • Мнения: 3 420
Върнахме халата Simple Smile Много мил жест от страна на Лидл, подариха роза не само на мен, но и на 5 годишната ми дъщеря, която остана много очарована и горда от този жест  Heart Eyes

В магазина не влязохме, защото беше фрашкано с бабички  Mr. Green Иначе предния път заедно с халата си купих безшевно бюстие (много ми е удобно) и комплект от блузите с дълъг ръкав.

# 710
  • Мнения: 4 841
Аз днес минах през два Лидъла, но роза не получих. Явно са свършили преди мен, понеже ми стана странно, че като влизах излизаха жени с опаковани рози. Накупих си доста плодове, че утре мисля да минавам на плодова диета. Тоест купих 6кг плодове с надеждата да ми стигнат  Whistling

# 711
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Агнес, опакованите рози се продаваха. Подаряваха само цвете, без целофан.

# 712
  • Мнения: 4 841
Може. Аз не видях цветя в нито един от двата Лидъла. Ходих до другия да си купя хляб със семена, че в нашия нямаше. Незнам защо не поддържат някакви наличности. Доста често като търся и няма.

# 713
  • Мнения: 6 732
И аз не получих роза, а ходихме по обед.  Sad

Да похваля от италианската седмица сладоледа, питките, салама, всичко, което купихме е много хубаво.  Grinning А най-хубавото е, че има още от стоките, та ще се купим пак.  Laughing

# 714
  • Мнения: 2 138
Стоките ще бъдат доста време и ще се изкупят,
като ги намалят.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 241
Честит празник, дами!
Да, ммного мил жест на Лидл с розите, чак ме е яд, че днес не отидох Joy
За шлифера взех си тъмно син и аз съм 173 и съм 56 килограма хаххх. Заспа ми даже ми е леко широк в областта на талията ама стягам повече колана Simple Smile.
Хахах, ние три станахме с тези мерки май, бе, Хоупчето не беше ли и тя толкова Joy Значи и аз съм за 38 номер, обаче нещо тумбака ми май не се е прибрал добре и затова на вас ви е широк там, пък на мен съвсем по мярка, като си мерих талията си глътнах граматиката, няма да ви кажа колко я изкарах Embarassed

Да, да Simple Smile Като от калъп сме  Grinning Чакам с нетърпение понеделника да видя дрехите. Много сте ми полезни и се радвам, че при мен идват по-късно и вече имам информация  Laughing

От италианската седмица взех доста неща. Много ми хареса биволската моцарела. Пестото от 1,99 лв също ми хареса. Много се чудех на ризотото. Някакви отзиви за него?

# 716
  • София
  • Мнения: 3 611
Взех от кафето Лаваца, но чак после обърнах внимание, че има нарисувана кафеварка на опаковката. Дали става за кафемашина или да го връщам? newsm78

# 717
  • Мнения: 1 120
Момичета, мярнах в магазина пълнозърнести кори, някой пробвал ли ги е?   bouquet

# 718
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Каква е тази нова мода напоследък да пускат комплекти без долен чаршаф?  newsm78 Явно трябва да се комбинират с чаршафите с ластици, май?

# 719
  • Мнения: 60
Момичета дайте съвет . може ли да се върне Фон дьо тен  , че днес си взех ама нещо не покрива както трябва и не ми хареса . Също и спирала взех и тя нещо не е както трябва .

Общи условия

Активация на акаунт