Лидл ::40::

  • 71 552
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
haughty_girl Благодаря!   bouquet

# 691
  • Мнения: 300

Днес в Лидл подаряват на всяка дама в магазина по една роза   bouquet  Grinning

# 692
  • Мнения: 111
Миналата седмица си купих тъмен джегингс и съм на мнение, че сините дънки с прав крачол от тази седмица са от доста по-добър плат.
Халати и кърпи за баня препочитам и купувам памучни, другите не ми харесват.

Е за мен дънки и джегингс е нормално да са от различен плат,джегингсът е тещо средно между клин и дънки. А някой беше споменал за дънки в Н&М по 18 лв...еми ходих да ги гледам,не ми харесаха хич,едни такива доста по-обикновени, в скучни цветове, материята ви се видя твърда. Лидлските по- ми харесват,пък и разликата в цената не е толкова убедителна

# 693
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978

Днес в Лидл подаряват на всяка дама в магазина по една роза   bouquet  Grinning
Браво   bouquet

# 694
  • Мнения: 32
Дайте отзиви за хубаво вино  и дали заека е хубав ?? ПС: В Лидл в Захарна Фабрика има много неща от миналия месец и намаление на вина . Иска ми се да пробваме нещо вкъщи Simple Smile.

# 695
  • софия
  • Мнения: 25 656
Днес готвих заек от предишно пускане. Бях го замразила. Купих и вчера, за да запълня липсата. Испански са. Предишният път бяха без глава.
Харесва ни. Стига ни за 2 пъти. Не сме от най-ящните.

Не съм попаднала на лошо червено френско вино. Дори за заека купих бяло за около 8 лв., но не сме го опитали за пиене. В момента всички френски са намалени.

# 696
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
И от испанските червени вина има сполучливи  Peace

# 697
  • Русе
  • Мнения: 7 072
И аз имам роза от ЛИДЛ Simple Smile
Предния път помня, че зайците свършиха много бързо. Днес в Ловеч по обяд имаше доста зайци и зареждаха още. Такова нещо аз не ям, а пък на ММ му свиди да даде толкова пари за един заек Mr. Green

# 698
  • Мнения: 4 864
И аз имам роза! Simple Smile Мил жест е от страна на магазина Simple Smile

Някоя от вас вземала ли си е женският тример?

# 699
  • Мнения: 6 682
Който обича лютичко да пробва пица пеперони-много ми хареса-чушките бяха като мариновани и много вкусни.Леко люто е, в смисъл-не е непоносимо. Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 10
И аз имам роза от Лидъл.  smile3525
А миналата събота ни дадоха мартеничка на касата.
Това са жестове, които сигурно не им струват много, но са знак на внимание към клиента.
Много ме зарадваха и окончателно ме спечелиха за клиент.

# 701
  • Мнения: 2 155
И аз имам роза ! Тази година само "Лидл" прави жест,приятно е.
Зайци имаше в изобилие.Купих само топеното тройно сиренце,
от него бяха останали няколко бройки по обяд.

# 702
  • Мнения: 1 015
честит празник дами
и аз имам роза  Laughingи  си подарих намален моп за 8.90  

# 703
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Честит празник, дами!
Да, ммного мил жест на Лидл с розите, чак ме е яд, че днес не отидох Joy
За шлифера взех си тъмно син и аз съм 173 и съм 56 килограма хаххх. Заспа ми даже ми е леко широк в областта на талията ама стягам повече колана Simple Smile.
Хахах, ние три станахме с тези мерки май, бе, Хоупчето не беше ли и тя толкова Joy Значи и аз съм за 38 номер, обаче нещо тумбака ми май не се е прибрал добре и затова на вас ви е широк там, пък на мен съвсем по мярка, като си мерих талията си глътнах граматиката, няма да ви кажа колко я изкарах Embarassed

# 704
  • Мнения: 22 867
И аз получих роза, при това от много приятно момиче, с мило пожелание. Признавам, че се сащисах и в отговор смънках някакви благодарности, та чак се ядосах на себе си. Ами, не ми се е случвало в магазин, наистина много приятен и мил жест от страна на ЛИДЛ. Peace

Иначе на касата бяхме се подредили - първите с цветя, бонбони и вино, следваше опънат в цял ръст заек, аз с подарената роза и вкоренени такива за садене за майка, мляко и дребни неща за хапване, след мен - заек, зад него още един и след него трети по диагонал на лентата, мястото дойде малко. Развеселиха ме! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт