притеснена съм...

  • 2 102
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 867
мога да те успокоя по въпроса с мигрената. От началото на бременността, когато имах леко главоболие не се е обаждала. Изчезна като с магическа пръчка. Майка ми също е имала мигрена, след като е родила - повече не. Аз се надявам също да се отърва Wink
А иначе за солпадина, аз съм изпила поне , като взимам и по две на веднъж, 10 -ина докато разбера чев съмбременна. Доктора ме успокои веднага че няма страшно, защото това беше първият въпрос, който му зададох като отидох.
Честито и ти пожелавам лека бременност. Grinning

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Допреди да родя, все ме болеше главата и като отида на лекар, нямам мигрена, от преумора било ,трябвало да си почивам и т.н. Аз все си мисля обаче, че си имах мигрена Rolling Eyes Rolling Eyes
Като забременях, един път не ме заболя, нито кръвното ми падна или се качи Hug
Леко бременеене Peace

# 17
  • Мнения: 2 159
Живот и здраве по-нататък ще споделя как върви мигренката ми Simple Smile но се надявам и аз да се отърва някой ден от нея, че ме мъчи цял живот и доста хубави моменти ми е проваляла Close
10x за менията ви  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 161

тел 952 38 83 - кабинет
0888 26 94 72
София, ул"Феликс Каниц" 11, срещу Военна болница - близко е до новия булевард и Билла-Славия.


# 19
  • Мнения: 2 159

тел 952 38 83 - кабинет
0888 26 94 72
София, ул"Феликс Каниц" 11, срещу Военна болница - близко е до новия булевард и Билла-Славия.



мерси за информацията, утре ще звънна да видя как са с часовете Sunglasses

# 20
  • Мнения: 949
Първо ЧЕСТИТО И ЛЕКА БРЕМЕНОСТ!
И според мен с нищ не си навредила на бебока!СПОКОЙНО!

# 21
  • Мнения: 1 949
Аз страдам от мигрена и януари имах два доста силни пристъпи, по време на които пих по 2 таблетки Solpadeine. Мислех че не съм бременна и за целия месец съм взела 4-5 хапчета.

Честита бременност  Grinning
За Solphadeine не се притеснявай! Аз имах доста неприятен плексит съвсем в началото и пиех Solphadeine и Nurofen (още не знаех, че съм бременна). Естествено казах на лекарката си в началото, когато отидох на преглед, че имам някакви притеснения заради лекарствата. Обаче тя ме успокои. Било твърде в началото и оплодената яйцеклетка още не е била достигнала матката,когато съм пила тези лекарства. А и активните им съставки по никакъв начин не можели да навредят на бебето. Надявам се и стискам палци да е така. За сега всичко върви нормално и скоро чакам да се видя с бебка Simple Smile

Пожелавам ти лека бременност!  newsm44

# 22
  • Мнения: 1 949
Цитат
ааа от както сутринта видях резултата от теста, вече колкото и да ме боли главичката ще стискам зъбки Rolling Eyes
чувала съм че по време на бременността мигрената не се обажда, а дано че иначе  newsm78
Цитат

Можеш спокойно да пиеш Парацетамол за главоболието! На мен ми го препоръча лекар, че и аз имам главоболие, на моменти доста силно! Обаче сега, като се замисля, май не съм имала често такива проблеми от както съм бременна....  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 159
да, много мами казват, че не ги боли главичка по време на бременност, дано и с нас да е така Peace

# 24
  • Мнения: 2 159
Здравейте, момичета,

Днес най-накрая отидох на лекар, видяха ме на ехограф имам една точицаааа Grinning 13мм

имам час за 28-ми, вече с направление за д-р Димитров (преди е бил в 14-та поликлиника), но не можах да изтрая до тогава и днес отидох на частно, да видя какво става Laughing

За сега всичко върви нормално надявам се и занапред, всичко хубаво на всички мами  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 416
чувала съм че по време на бременността мигрената не се обажда, а дано че иначе  newsm78
Барабана, права си - моята потъна...  Laughing Лошото е, че после се завръща! Mr. Green Но - ние сме си свикнали...  Wink
Желая ти през идните месеци само радости!!!

# 26
  • Мнения: 2 159
Лора, мерси за пожеланията, за сега се чувствам много добре, но съм съвсем в началото. btw ние сме почти съседки, аз съм в младост 415 бл.  Simple Smile

Много се чудя за нещо, гледам повечето бъдещи майки във началото на бременността си взимат болнични.  newsm78 Това наложително ли е аз работя при частна фирма и малко ще ме гледат на криво ако започна от сега с болничните  Thinking

# 27
  • Мнения: 5 401
barabana, честито и леко бременеене!  Hug   bouquet

Никак не е наложително да си вземаш болнични, ако се чувстваш добре. Някои мами така изкарват почти цялата бременност. Аз лично бачкам усилено, пътувам около час до работата, но не мисля да се отпускам. А и четох във форума, че има нови изисквания за болничните и леко лудница ми се стори цялата организация.

Успех и да се пазиш!  Wink

# 28
  • Мнения: 462
Не се притеснявай за това. Някъде до четвъртия месец на бременността организма има способността да различава здравия от болния плод и недай си боже ако има някакъв проблем обикновено се стига до спонтанен аборт Така че радвай се на добрите вести около теб и наистина по най-бързия начин се добери до направление за гинеколог, защото е хубаво дасе установи с ултразвук има или не бременност а и добри съвети ще получиш от специалиста. Пожелавам ти лека бременост и много щастливи мигове през този труден но и моног хубав период на жената Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 212
Честито!!!  bouquet
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!
Ако се чувстваш добре няма нужда да взимаш болнични!Аз лично и през двете бременности продължих да ходя на работа-и аз съм в частна фирма!Работното ми време беше доста тежичко(по 46 часа седмично-вкл. и събота),но се чувствах добре дори когато се изморявах повечко!!!

Общи условия

Активация на акаунт