"Селски" номера и пинизи

  • 5 107 083
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 39 420
  • Мнения: 2 721
Това е ужасно, и аз наскоро бях обявена за невъзпитана , защото помилих една идея назад да се дръпне една баба, понеже от дете мразя да ми влизат в личното пространство. И е много неприятно да се обърнеш(ако успееш) и да те зяпат втренчено. Та в този магазин докато не платих и прибрах покупките не беше млъкнала бабката.

# 39 421
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Вчера на касата на мобилен оператор. Учудващо мило и приятно обслужване. Преподписвам договор. А зад мен двама нервни, бучащи на висок тон защо се бавим и още колко ще отнеме. На другата каса също коментираха нови условия и преподписване. В случая вина нямаха от персонала, ама тия чакащите вдигнаха такава пушилка, чак ми стана неудобно. Бързали били, светът се върти около тях...

Била съм  от страната на нервните и напълно ги разбирам. В офис с 5 каси и на 5-те обсъждат планове и договори и зад всеки пръхти един, който е да си плати набързо сметката. Ами за мен имат вина от персонала, да оставят една каса само за такси, за да не чакат хората изнервено, а да си обсъждат на останалите договорите колкото си искат.

# 39 422
  • Мнения: 69 064
Че как ще изтърват нов клиент. Вас вече са ви вързали с договор....ще чакате, няма къде да ходите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 39 423
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Така де ...  Laughing

# 39 424
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Две бяха касите, от тия в Кауфланд. И не, че ги защитавам, но аз също тръгнах със заплащане на таксата и преминахме към другото. Да ми кажат да се наредя на другата опашка ли?
Пък и да ми кракат зад гърба, нервно и невъзпитано, айде няма нужда.

# 39 425
  • Варна
  • Мнения: 36 746
Аз това никога не съм го разбирала - да ходиш да си плащаш таксата за телефона на каса на мобилен оператор. Едно, че се чака обикновено, друго, че винаги опитват да ти пробутат нещо ново. Да ги нямаме тия. Таксите - на каса на Изипей. Бързо, лесно, а ако има опашка (много рядко ми се е случвало) просто отивам на следващата или ги плащам на другия ден. Мазохизма с мобилните оператори отказвам да си го причинявам.

# 39 426
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Да е живо и здраво онлайн банкирането - н брой опашки на месец ми пести.  Mr. Green

# 39 427
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Въобще не е в това въпросът. Отиваш, пазаруваш в супер маркета, виждаш касата и решаваш да свършиш и това. За другите не отговарям. Просто ми беше важно да мина на план, евтин и удобен за използване от чужбина, бяха така добри да ме обслужат без да ме лъжат или да ми пробутват нещо нежелано. Селските пинизи ги направиха тия зад мен. Не персонала с двете каси, не аз, че съм решила да ползвам офисчето им.
 Иначе да, плащам с банкиране, спомних си добре защо бях спряла да вися по опашки.

# 39 428
  • Мнения: 1 506
Това ми е болната тема.
Не зная заради минималистичния ми размер ли,но толкова плътно застават до мен,че ми се е случвало да си забравя ресто от бързане да освободя каса..
Когато съм с ММ(вида му е малко зловещ),не ми се е случвало.

# 39 429
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Освен че не понасям на опашка някой да застане зад мен плътно до гърба ми, дразни ме когато е зад мен и ме побутва с количката. Обикновено оставям място между мен и човека преди мен и понякога получавам учтиво побутване отзад с количка. Няколко пъти ми се е случвало, тогава моля да не ме бутат, в половината от случаите получих извинение, в другата половина отговор "ами мърдайте напред де". Селско.

# 39 430
  • Мнения: 69 064
Аз за зимата съм открила решение - слагам си маска, медицинска.
(януари-февруари заради гриповете обичайно ползвам такава така или иначе );
Да видите само как периметъра около мен се освобождава бързо. За лятото още нямам чалъм....

Дразнещо е, защото се нарушава аурата на всеки човек. нещо такова съм чела и съм склонна да му вярвам, въпреки че не си падам по ала-бала-подобни мъдрости. Но явно има нещо такова-навлизат ти в аурата-нещо като сияние собствено около теб е. Абе кофти си е усещането.

# 39 431
  • Мнения: 2 721
Лично на мен ми става нервно и неспокойно. Не стига , че съм с малко дете и повечето пъти точно на касата се изкривява, ами и някой да ме натиска отзад- не , мерси. Напоследък ме избива на панаири, и не си мълча, докато преди търпях и бях по-спокойна. Но и в тая жега да ме опре някой с потната си ръка или тяло..бррррр😖

# 39 432
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И що ходите при оператора да плащате? Така рискувате и да започнат да ви обясняват за нови оферти. Плащам в пощата или Изипей и ми е мирна главата.

# 39 433
  • Мнения: 3 545
Това с навирането по опашки е кошмарно, да. Случвало ми се е по опашки на летищата - премествам се малко встрани и отново другия се подравнява плътно - ужас. Или пък ме бутат с куфара, няма оправия и много се изнервям. То и полетите ме товарят после, та съвсем съм изпушила от щастие като кацнем най-сетне.
А за личното пространство и аз много се дразня като ми го нарушават, аз не нарушавам чуждото и издивявам като го направят с мен. И ненавиждам навика на испанците непрекъснато да се тикат и блъскат в хората, май им е култура това - да са си близки, нали и все се целуват за "Здравей". За тях може би е ОК, но дори допиране на бузата ми е неприятно - а как се движат по улиците - отгоре ти са направо, нищо че си е широко!

# 39 434
  • Мнения: 3 968
А що някой ще ми казва къде да плащам?  Мобилният оператор ми е най-близо и удобно, там ще плащам.

Общи условия

Активация на акаунт