"Селски" номера и пинизи

  • 5 106 252
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 39 405
  • Бургас
  • Мнения: 6 906
Мне, имах предвид примерно като вляза в банката. Понякога погледите им са... За протокола - с измита коса съм винаги, обикновено по дънки, тениска и маратонки, понякога с каската в ръка щото съм с мотора. Без грим, нормално изглеждаща, трезва Simple Smile

Определено е заради каската. Все пак много молко жени карат мотор. Аз например не съм виждала жена на мотор от години, а живея в един от големите градове.

# 39 406
  • София
  • Мнения: 11 989
Аз не карам мотор, а скутер. И редовно ме гледат като луда, защото карам с рокля и сандали на ток.

# 39 407
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Аз пък в банката загледах една млада полицайка - с униформа, беше красиво младо момиче, нещо си цъкаше в телефона, докато чакаше реда си, та успях да я поразгледам подробно Simple Smile

# 39 408
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Ох, задавих се от смях Simple Smile Не, Тете, тия кила няма начин да ги стигна. Горкия мотор, бере душа направо Joy

Някой ден ще се прежаля за снимка.

# 39 409
  • Мнения: 68 710
Абе важното е гащурите да са по-дълбочки Joy
Сигурна съм, че си мотористка трепач...Hug

# 39 410
  • Мнения: X
Аз пък не вярвам да е заради каската. В България е силно прието бруталното оглеждане, дори и от служител(к)и по институции, в т.ч. и банки.

# 39 411
  • Мнения: 2 721
Аз не коментирам външния вид на хората, всеки да си изглежда и да се облича както му е кеф. Ама едно се чудя,2018 година е , а имам чувство , че 80-90% от хората не са чували за дезодорант против изпотяване.. Изключително неприятно е да влезеш в магазин ,автобус и тн. и да ти лъха на пот от всякъде..

# 39 412
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Ох, има вече една „миризлива” тема, да не превръщаме и тази.

# 39 413
  • Мнения: 5 625
Скрит текст:
Аз не коментирам външния вид на хората, всеки да си изглежда и да се облича както му е кеф.
Ама едно се чудя,2018 година е , а имам чувство , че 80-90% от хората не са чували за дезодорант против изпотяване..
Скрит текст:
Чували са. Ама ги рекламират с 48 часов ефект. Mr. Green

# 39 414
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Скрит текст:
Аз не коментирам външния вид на хората, всеки да си изглежда и да се облича както му е кеф.
Ама едно се чудя,2018 година е , а имам чувство , че 80-90% от хората не са чували за дезодорант против изпотяване..
Скрит текст:
Чували са. Ама ги рекламират с 48 часов ефект. Mr. Green

Ааа има и със 72 часов  Laughing Laughing

Аз относно минималното лично пространство по опашките - не знам защо хората си мислят, че колкото по-близо са до предния човек, толкова по-бързо ще минат  Laughing
Онзи ден подаваме документи за постоянен адрес с ММ, че все не стигаме да я свършим таз работа, и една бабет ама буквално си забола носа в гърба ми , усещам дъха й  Mr. Green А не е като да няма място. (Оставяме настрана, че съм бременна ама това не ми е проблем.. хората всички бързат за някъде така или иначе. ). Помолих я съвсем учтиво малкооо да отстъпи, че е задушно, ако не друго.. и получих лекция за младите и бла бла бла  Mr. Green

# 39 415
  • Мнения: 2 721
Винаги има лекция за младите или новото поколение. Особено колко сме глезени и невъзпитани🤣.

# 39 416
  • Мнения: 68 710
И аз така на една опашка...един дядо ми мляскаше с ченето на ухото ми буквално...доста гадно, и дъха му усещах. Абе отврат.

# 39 417
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Вчера на касата на мобилен оператор. Учудващо мило и приятно обслужване. Преподписвам договор. А зад мен двама нервни, бучащи на висок тон защо се бавим и още колко ще отнеме. На другата каса също коментираха нови условия и преподписване. В случая вина нямаха от персонала, ама тия чакащите вдигнаха такава пушилка, чак ми стана неудобно. Бързали били, светът се върти около тях...

# 39 418
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Винаги има лекция за младите или новото поколение. Особено колко сме глезени и невъзпитани🤣.

И нервни, и то като съм била бременна - чудо голямо  Laughing Пък аз въобще не съм засягала темата и наистина супер мило помолих за малкооо пространство. И всъщност тя ми се скара де, не аз на нея  Grinning

# 39 419
  • Мнения: 68 710
Абе направо на конче ти се мятат отзад...Joy

Общи условия

Активация на акаунт