Навън топло слънце грее - ОКТОМВРИйче в коремчето се смее - ТЕМА 5

  • 20 540
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 831
Оо и аз съм 4 кила от горе ... Confused Аз за сега съм с бебешко олио и една приятелка ми препоръча един  крем за стрии,ама като не мога да се сетя как се казваше... Rolling Eyes
Охх така се ядосах ей сега с един мазен и миризлив от малцинството.... #2gunfire Такъв скандал си спретнахме ,че ...щял да ме нареди като ме кажел на шефовете,бе викам иди ме кажи,много важно с туй ще ме плаши... #Cussing out

# 721
  • Мнения: 592
Оо и аз съм 4 кила от горе ... Confused Аз за сега съм с бебешко олио и една приятелка ми препоръча един  крем за стрии,ама като не мога да се сетя как се казваше... Rolling Eyes
Охх така се ядосах ей сега с един мазен и миризлив от малцинството.... #2gunfire Такъв скандал си спретнахме ,че ...щял да ме нареди като ме кажел на шефовете,бе викам иди ме кажи,много важно с туй ще ме плаши... #Cussing out

 Joy Joy Joy Joy smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Малко като във децката градина ще те каже на шефовете  Joy Joy Joy Joy
Изпревари го тогава!

# 722
  • Мнения: 172
А, сега обадената на госпожатаааааа!  smile3533

# 723
  • Мнения: 1 831
Ма прост малоумник,то едно че не може да ми обясни какво иска и че и ми размахва пръст ''Аз ще те наредя'' ми вика,ихххх ми вдигна ангелите... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 724
  • Мнения: 31
Здравейте момичета! Бих искала да ви попитам дали вече сте съобщили на работодателите си и също така само устно ли им казахте или носихте някакъв документ?

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 631
Устно, документ вече като излизаш в болнчни или по майчинство

# 726
  • Мнения: 37
Здравейте момичета! Бих искала да ви попитам дали вече сте съобщили на работодателите си и също така само устно ли им казахте или носихте някакъв документ?

По КТ трябва да уведомиш работодателя си писмено съгласно чл.313а за да имаш защита по чл. 333. Което става с документ от гинеколога ти!
Ако е само устно трябва да не е насаме, за да не могат да отрекат, че си ги осведомила!

Иначе аз само устно казах, но имах и болничен свързан с бременността още от начало, което си е официален документ.

Желая ти успех и се надявам да съм ти била полезна. Simple Smile

# 727
  • Мнения: 31
Благодаря за отговорите! Явно ще трябва да си набавя документ, предполагам личният лекар също може да издава такъв документ. 
Аз все още не съм казала в службата, тъй като не искат още да разбират, а знам, че един разбере ли - всички ще узнаят.

# 728
  • Мнения: 130
Добро утро, момичетаа! Къде сте раннобудни мамчета  Sunglasses
Готови ли сте за срещата довечера  Hug
пп. колкото и да е неразумно аз не си знам кръвната група...и не са ми я пускали даже, а четох ако майката е отрицателен резус фактор се поставя инжекция...всички ли си знаете кръвната група?

Последна редакция: ср, 09 апр 2014, 08:38 от mv_2014

# 729
  • Мнения: 33
ами на мен веднага ми я пуснаха заедно с всичките кръвни изсл, че не си я знаех...

# 730
  • Мнения: 64
Добро утро, момичетаа! Къде сте раннобудни мамчета  Sunglasses
Готови ли сте за срещата довечера  Hug
пп. колкото и да е неразумно аз не си знам кръвната група...и не са ми я пускали даже, а четох ако майката е отрицателен резус фактор се поставя инжекция...всички ли си знаете кръвната група?

Това беше първото, което АГ ми пусна.  Няма да ти навреди, ако я разбереш, даже може да ти е от полза.  Wink

# 731
  • Мнения: 37
celona нямам представа дали личния може да издаде документ, че си бременна при положение, че той не го установява, но си провери Simple Smile

Добро утро, момичетаа! Къде сте раннобудни мамчета  Sunglasses
Готови ли сте за срещата довечера  Hug
пп. колкото и да е неразумно аз не си знам кръвната група...и не са ми я пускали даже, а четох ако майката е отрицателен резус фактор се поставя инжекция...всички ли си знаете кръвната група?

Как така не са ти пуснали за кръвна група. Подсети АГ-то си може просто да е пропуснал. Не може без кръвна група.
Аз въпреки, че занесох епикризи, в които има кръвната ми група, ми я пуснаха отново за да я имат като документ при тях.

# 732
  • Мнения: 172
Добро утро  Hug

Знам си кръвната група, помня, че е като на мама  Laughing Звъня ѝ и си знам коя група съм Grinning
Мен никой не ме е питал знам ли я, изследвания не са ми правили, което не е много добре, защото можеще и отрицателна кръвна група да съм.

# 733
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Момичета сега се връщам от преглед аз. Казаха ми,че всичко е ок, чухме сърчицето - 140/145 удара.
Но... хемоглобина ми е висок,изписаха ми таблетки за него. И аз както и други имам много бяло течение,казаха ми,че е възможно да са гъбички  Confused ,но не е опасно за плода.Изписа ми и за тях вагинални таблетки. И не си знаех кръвната група,днес ми я казаха Б–. Както и преполагах съм с отрицателен резус фактор,но нищо не казаха за това. Има ли и друга мама с отрицателен резус фактор?На мен ми е първа бременност и четох,че не е толкова опасно при първа,но все пак малко ме е страх да не възникнат усложнения.

# 734
  • Мнения: 130
мда, още днес на обяд ще свърша тази задачка!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт