За свекървите, децата и още нещо...

  • 57 028
  • 975
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 3 414
Popule се завърна с гръм и трясък  Mr. Green Сега почна да анализира чуждите свекърви и снахи  Joy

На мен пък никак не ми звучи студено и егоистично това, никак даже. Но както се уверихме за 60+ страници, само твоето мнение е правилното, всички останали са малоумни  ooooh!

Класната, ти си свекърва и майка мечта!   bouquet За съжаление моята повече на попюлето намязва, но за сега е укротена. Не вярвам да се е отказала да командори, де, в никакъв случай!

# 946
  • Мнения: 6 833
Popule се завърна с гръм и трясък  Mr. Green Сега почна да анализира чуждите свекърви и снахи  Joy

На мен пък никак не ми звучи студено и егоистично това, никак даже. Но както се уверихме за 60+ страници, само твоето мнение е правилното, всички останали са малоумни  ooooh!

Класната, ти си свекърва и майка мечта!   bouquet За съжаление моята повече на попюлето намязва, но за сега е укротена. Не вярвам да се е отказала да командори, де, в никакъв случай!

Подкрепям изцяло  Peace

# 947
  • Мнения: 550
Айде сега под вола теле търси авторката. Ама какво ли се учудвам тя с никой не е съгласна  baby_neutral
Класната евала  Peace
 

# 948
  • Мнения: X
Точно така си представям авторката.  Joy

# 949
  • Варна
  • Мнения: 5 210
Ще се върна по-късно да прочета цялата тема, че меко казано ме шокира и отврати.

Авторката да проумее, че вече е дошъл моментът, в който тя не е главно действащо лице в живота на сина си. Същия има свое ново, собствено семейство и тя не е пряка част от него и не бива да се меси. Дала си е мнението веднъж. Достатъчно. Хората се женят за наркомани, деца им раждат, тука говорите как някой ще си счупи главата заради един диван. Нещо ви хлопа дъската... Колко да е скъп... 2000 лв не са нищо за пълна холова гарнитура, все ще се намери някой да я купи за 1000 лв след 2 -3 години, ако е запазена, в случай, че решат да я продадат.

Според мен авторката не харесва бъдещата си снаха, но и тя не знае защо, и само се чуди за какво да се захване, че после снахата да излезе лошата. Но да й е ясно, че ако се стигне до там синът й да избира м-у нея и жена си, ще загуби. Така че да замълчи. Отдавна е свършило времето за командорене.

Аз съм случила на свястна свекърва, господ да не дава аз да стана такава ненормалница обаче.  Sick

# 950
  • Мнения: X
Точно така си представям авторката.  Joy

а пък аз така



е, накрая всеки зае подобаващото му място Laughing

# 951
  • Мнения: 1 136
Точно така си представям авторката.  Joy

а пък аз така



е, накрая всеки зае подобаващото му място Laughing

Това е много показателен пример  bouquet

# 952
  • Варна
  • Мнения: 5 210
Впоследствие прочетох, че апартаментът бил даден само временно. Хубава работа. Нека ви направят ремонта младите, нека го обзаведат, дори да не са платили всичко, вложили са цялото си време, усилия и любов, нужни за превръщането на един апартамент в дом, пък после ги изгонете, щото не са си кръстили внучето на вас. Ми ако се казвате Кичка, ще си останете с искането... А ако ще да сте и с най-прекрасното име на света, мисля, че само и единствено майката и бащата могат и трябва да изберат име на детето си.

В реда на мисли "аз плащам, аз командвам", какво пък толкова си им дала? Outta Joint Очевидно нито апартамент, нито пари за цял диван.  

Авторката е със сериозни психични отклонения. Тръгнали сме ние да й развеждаме децата.  Outta Joint При все, че тя сама си каза, без никой да я пита, че би се намесила за нещо, само ако се развеждат и имат деца. Малко са й обидите, които получи.

п.п. Вето не означава и няма как за означава нефинансиране на нещо. На китайски може и да може, но не и на български език.
Вето (на латински Veto) е регламентирано право на противопоставяне или отлагане на дадено решение. Понятието се използва за първи път в народното събрание на Древен Рим, за означаване на правото на римски магистрат да се противопостави на разпоредбата или решението на друг магистрат.
В пилотния пост, който авторката така обича да самоцитира, никъде не се споменава дали да наложи вето над собственото си решение да финансира диваните, а напротив – дали младите да ги купят или не.

Аз вървя в комплект с доста екстри. – ти предмет ли си или какво??? Sick

п.п. 2 Щом авторката пуска тема, значи ще бива обсъждана, коментирана, критикувана, и гък не може да каже на никого.  Naughty

п.п.3 Откровеното ми отвращение към авторката не ми позволи да си легна и да се наспя, от 9 часа снощи, до 5 сутринта, чета и си бия шамари, питайки се как е възможно.  Cry

Последна редакция: сб, 05 апр 2014, 05:51 от Didi168

# 953
  • Мнения: 5 513


п.п.3 Откровеното ми отвращение към авторката не ми позволи да си легна и да се наспя, от 9 часа снощи, до 5 сутринта, чета и си бия шамари, питайки се как е възможно.  Cry

Недей така.Тази жена няма място в ничии живот.Камо ли някой да губи сън ,заради нейните глупости.Каквото и да и кажеш все едно с радиото спориш.Кажи си каквото имаш и си гледай живота и там каквото си правиш.Най - много да благодариш на Господ ,че не е у вас.

# 954
  • София
  • Мнения: 5 499
Впоследствие прочетох, че апартаментът бил даден само временно. Хубава работа. Нека ви направят ремонта младите, нека го обзаведат, дори да не са платили всичко, вложили са цялото си време, усилия и любов, нужни за превръщането на един апартамент в дом, пък после ги изгонете, щото не са си кръстили внучето на вас. Ми ако се казвате Кичка, ще си останете с искането... А ако ще да сте и с най-прекрасното име на света, мисля, че само и единствено майката и бащата могат и трябва да изберат име на детето си.

В реда на мисли "аз плащам, аз командвам", какво пък толкова си им дала? Outta Joint Очевидно нито апартамент, нито пари за цял диван.  

Авторката е със сериозни психични отклонения. Тръгнали сме ние да й развеждаме децата.  Outta Joint При все, че тя сама си каза, без никой да я пита, че би се намесила за нещо, само ако се развеждат и имат деца. Малко са й обидите, които получи.

п.п. Вето не означава и няма как за означава нефинансиране на нещо. На китайски може и да може, но не и на български език.
Вето (на латински Veto) е регламентирано право на противопоставяне или отлагане на дадено решение. Понятието се използва за първи път в народното събрание на Древен Рим, за означаване на правото на римски магистрат да се противопостави на разпоредбата или решението на друг магистрат.
В пилотния пост, който авторката така обича да самоцитира, никъде не се споменава дали да наложи вето над собственото си решение да финансира диваните, а напротив – дали младите да ги купят или не.

Аз вървя в комплект с доста екстри. – ти предмет ли си или какво??? Sick

п.п. 2 Щом авторката пуска тема, значи ще бива обсъждана, коментирана, критикувана, и гък не може да каже на никого.  Naughty

п.п.3 Откровеното ми отвращение към авторката не ми позволи да си легна и да се наспя, от 9 часа снощи, до 5 сутринта, чета и си бия шамари, питайки се как е възможно.  Cry

Хайде малко да поуспокоите тона, искате ли? Вашите проблеми са си ваши проблеми. Нито ме познавате, нито имате някакво основание "да не спите". Ако не спите от прочетено във форум, значи вие самата имате някакви психични отклонения и е добре да се запитате какво се случва със самата вас. Най-малкото вие може да ми давате тон в живота, защото мисля, че не всичко при вас е наред, щом така реагирате на чуждо мнение и решения, нямащи нищо общо с вашите.

Темата е обширна и всеки има право на мнение. Но само толкова. Нямате право да го налагате на другите, както според вас самата, аз нямам право да налагам собственото си мнение на другите - нали така? Спазвайте собствените си съвети, уважаема. Това, че не сте прочели цялата тема (съдейки по писанията ви в горния пост) или ако сте я прочели не сте се информирали правилно, си е ваш проблем.

Последна редакция: сб, 05 апр 2014, 10:16 от Popule

# 955
  • Мнения: X
Popule,вземи си търси ключ за темата,че още какви ''включвания от Марс'' има да четеш  Mr. Green
 Joy

# 956
  • София
  • Мнения: 5 499
Точно така си представям авторката.  Joy



Аз, като "авторката" по-си се представям така:




А пък аз така:

Последна редакция: сб, 05 апр 2014, 11:12 от Popule

# 957
  • София
  • Мнения: 5 499
Popule,вземи си търси ключ за темата,че още какви ''включвания от Марс'' има да четеш  Mr. Green
 Joy

Ами не зная как става това? newsm78

# 958
  • София
  • Мнения: 9 517
Popule,вземи си търси ключ за темата,че още какви ''включвания от Марс'' има да четеш  Mr. Green
 Joy

Ами не зная как става това? newsm78
пишеш на модератор или докладваш някое от мненията - примерно моето - натискаш Информирай модератор и там пишеш, че молиш темата да бъде заключена.

Между другото й е крайно време  Peace

А за снимките - искрено ти го пожелавам  Simple Smile

# 959
  • Мнения: X
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699073.0
Пиши тук,че искаш темата ти да бъде заключена(даваш линк към темата) и бързо и слагат ключ  Peace.Иначе ''Информирай модератор'' може да ти отнеме и дни чакане.На мен ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт