За свекървите, децата и още нещо...

  • 57 026
  • 975
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 5 499
Popule,вземи си търси ключ за темата,че още какви ''включвания от Марс'' има да четеш  Mr. Green
 Joy

Ами не зная как става това? newsm78
пишеш на модератор или докладваш някое от мненията - примерно моето - натискаш Информирай модератор и там пишеш, че молиш темата да бъде заключена.

Между другото й е крайно време  Peace

А за снимките - искрено ти го пожелавам  Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699073.0
Пиши тук,че искаш темата ти да бъде заключена(даваш линк към темата) и бързо и слагат ключ  Peace.Иначе ''Информирай модератор'' може да ти отнеме и дни чакане.На мен ми се е случвало.

Благодаря, дами!  bouquet Сега ще го направя. Поздрав!

# 961
  • София
  • Мнения: 2 901
Еми, да - докато темата е отключена, авторката ще получава общо взето все една и съща оценка за себе си. Нищо, че не й се иска въобще да го приеме, колкото и да е пуснала темата, за да си свери часовника...

# 962
  • Мнения: 1 972
Докато не са я заключили и аз да "поплюя" авторката Joy  Абе  как заради едни дивани правиш такава драма ooooh! ooooh! ooooh!  Така ще те отсвирят младите, че ще се чудиш какво ти е дошло до главата..... И моята свекърва беше властна ( не колкото теб, разбира се;) ), но бързо й показах къде й е мястото. Жилище не ни е дала, но и да беше пак нямаше да търпя! И как реши,че заради дивана ще се разделят ooooh! Иска ти се май точно това да стане Wink

# 963
  • Мнения: 5 513
Тази жена няма аналог ни в животинския ни в растителния свят.Чакам друга тема
да пусне.
п.п. А с другите мебели как стоят нещата.Сигурно държи спалнята да е с
размер на единично легло ..

# 964
  • Мнения: 6 833
 .

Последна редакция: сб, 05 апр 2014, 12:24 от Dеsɣ..♡

# 965
  • Мнения: 6 833
Нее.. в спалнята трябва да има допълнително легло за нея.. че иначе как ще си дава мнението..  Naughty

Последна редакция: сб, 05 апр 2014, 12:24 от Dеsɣ..♡

# 966
  • Мнения: 349
Не съм вярвала, че тема за един диван може да предизвика толкова екзистенциални въпроси Simple Smile Направо съчувствам на авторката, че трябваше да изчете толкова обиди по свой адрес от хора, които изобщо не я познват, но се мъчат да и направят психопрофил само от 10-15 поста. Пожелавам и на авторката и на сина и и на снахата да са си щастливи и да се разбират, а какво говорят едни хора в един форум ... те тук повечето на приказки са много силни.

# 967
  • Мнения: 6 833
Прочела си толкова негативни мнения за авторката, защото тук някои с цел да й отворят очите и да я накарат да се погледне отстрани, са били по-рязки в изразяването си. Нещата, които тя пише са си направо смешни  ooooh! Нека се постави на мястото на младото семейство, ако тя иска да си купи килим, примерно, а те не одобряват това решение и й "наложат вето"..  #Crazy или пък смятат, че с покупката на килим, авторката ще си "счупи главата" #Crazy

Щом покупката на диван се оказа такъв проблем, не завиждам на младото семейство.. занапред с такава свекърва няма да им лесно.. ooooh!

# 968
  • Мнения: 349
Прочела си толкова негативни мнения за авторката, защото тук някои с цел да й отворят очите и да я накарат да се погледне отстрани, са били по-рязки в изразяването си. Нещата, които тя пише са си направо смешни  ooooh! Нека се постави на мястото на младото семейство, ако тя иска да си купи килим, примерно, а те не одобряват това решение и й "наложат вето"..  #Crazy или пък смятат, че с покупката на килим, авторката ще си "счупи главата" #Crazy

Щом покупката на диван се оказа такъв проблем, не завиждам на младото семейство.. занапред с такава свекърва няма да им лесно.. ooooh!


Ти познаваш ли я? От къде знаеш какви са им взаимоотношенията? На човек на 40+ години трудно му се отварят очите. Не съм чела цялата тема, първите няколко страници ми стигнаха, за да знам как ще се развие.

Ако хората просто изразяват мнение казват "На мен не би ми харесало свекърва ми да... " или "Аз не бих се месила на децата си" и автораката си прави заключенията, а не "Ти си такава и онакава и оплаквам снаха ти, щото си някакъв цербер, който иска да им контролира живота" Simple Smile

ПС: Можеш да напишеш "ѝ", като натиснеш Shift+ X ако пишеш на фонетика Simple Smile

# 969
  • Мнения: 6 833
Не, не я познавам лично и не знам какви са отношенията им със сина и снахата.  Изразих, че ожалвам снахата и сина на база написаното до тук, това си е лично моето мнение  Peace

# 970
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Преди да се заключи темата и аз да си кажа нещо, не много по темата.
Въпреки словесната "битка" между мен и авторката, мисля че вече прекалявате с обидите си към нея.
При положение, че преди да я повдигнете тази тема, една седмица никой не беше писал в нея, а самата авторка на последната страница се държа изключително културно в отговора си към крайно нападателен пост, не знам защо продължавате да я плюете.
Оставете я на мира. Щом снаха й не се е разписала в темата "С какво ни дразни свекървата", значи явно не е толкова лоша, колкото изглежда в тази тема.
Мир Peace

# 971
  • Мнения: 6 833
Значи, щом снахата не пише по форумите, свекървата не е лоша...  Thinking Странна логика..  Thinking

# 972
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Значи, щом снахата не пише по форумите, свекървата не е лоша...  Thinking Странна логика..  Thinking
Аз се пошегувах с това, но си мисля, че може младото семейство наистина да няма проблем с авторката, а само ние.

# 973
  • Мнения: X
Докато не са я заключили и аз да "поплюя" авторката Joy 

Поплюй си,изхрачи се,пък дано ти олекне  Peace

Тази жена няма аналог ни в животинския ни в растителния свят.

Направо се оляхте  Sick Кой знае какъв проблем е станало,та такива обиди,такова нещо  Tired.
Човек,ако не е прочел темата из начало,ще помисли ,че за сериен убиец става дума. ooooh!

Прочела си толкова негативни мнения за авторката, защото тук някои с цел да й отворят очите и да я накарат да се погледне отстрани, са били по-рязки в изразяването си

Под ''негативни'' имаш в предвид мнения на откровени простачки ли ?
Защото горните цитати са точно такива.То голям кеф да блееш със стадото  CrazyИма и по-цивилизован начин да си напишеш мнението.Ама на някои не им се отдава.
Мисля че авторката  се е проклела сто пъти,че пусна тема.Взела,не взела поука,нейна си работа.
Как ви прави удоволствие  да продължавате ''да ритате и плюете все едно върху паднал човек''.? Sick



# 974
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Как ви прави удоволствие  да продължавате ''да ритате и плюете все едно върху паднал човек''.? Sick

   Кое и́ е "падналото" на авторката?!  Shocked Като гледам, все още си върви с рогата напред и си знае нейното...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт