Детската градина- всичко, което ни вълнува- 6

  • 30 545
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 9 776
О, при нас поне баба Марта дойде. Whistling
Що така ги мързи тези възпитатели, не знам. Crossing Arms

Ще боядисват днес яйца, искаха ни по едно, аз занесох три. Имаше едно детенце с пълна кошничка. Grinning Simple Smile

Предните години носехме. Искаха поне по две, че ако се счупи някое, да има резерва. А сега....нищо. Crossing Arms

# 556
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Децата ви боядисват ли яйца в градината?
Тази година празник за 8 март не ни направиха, за яйца никой нищо не каза, въобще.... Whistling
Вчера се завърна от градината дъщерята с такова:боядисано в червено на бели точки.. Crazy
И картичка с апликации правили.

# 557
  • Мнения: 2 352
Миналата година бях в групата заедно с една от любимите баби на дете от групата, но се оказа, че им демонстрирахме вапсането на яйцата. Все пак успях да обиколя насядалите по масичките хора, за да ги помоля да ми помогнат с драскулки със свещичка. Не им беше обаче радостно на децата. Реално не участваха.  Confused
А ако деца напуснат последната група, много трудно ще си намерят заместници. Досегашните ми наблюдения върху системата за класиране са много еднозначни, че директорките няма да успеят да си вържат бройката и няма да могат да вземат "парите следват детето", за да си вържат бюджета. 

# 558
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
Децата ви боядисват ли яйца в градината?
Не. Правили са на приложните изкуства от глина...  Simple Smile

# 559
  • София
  • Мнения: 4 578
При щерката май по-миналата година искаха яйце да носим. Тази и при 2-мата не искаха нищо.
Но пък имат великденска изложба.
На малкото го видях творението. А на голямото - ми нещо го няма по таблото. И детето не го видя, и аз не открих надпис с нейното име. И мисля да питам днес що така. А пък има деца с няколко неща...

Сега поне само се ограничиха да ни кажат да побързаме с попълването на датите. Не ми говориха колко е кофти и гадно по сборните групи.

# 560
  • Мнения: 3 973
При нас вчера ни казаха да носим 1-2 яйца за днес и сутринта я изпратих с две. Иначе още от миналата седмица са почнали с Великденската тематика. От учебните листове са оцветявали яйца, но моето не ходи в четвъртък и петък и съответно не е правило. Отделно са правили апликации с яйца на лист, правили са и кошнички за яйца.
Искам да ви питам, когато децата ви отсъстват и не са работили върху учебните листове/тетрадки, какво се случва с тях - като се върнат ги правят(това ми е малко вероятно), връщат ви ги в края на учебната година или може би ги затриват някъде  newsm78 Много ще се радвам да ми отговорите  Hug
Моето дете винаги като го вземам ме пита, къде е моето(рисунка или друга творба) и аз ѝ го показвам, и като ѝ кажа, че не е правила ѝ става много тъжно. веднъж ѝ беше изчезнало снежното човече, тя пак се натъжи, обърнах внимание на госпожата и беше направила ново. Не ми се иска за всяко нещо да ги "тормозя". Може би ви се струва дребнаво, но аз се радвам на всичко, което е направила самичка и събирам творбите ѝ  Peace

# 561
  • Мнения: 9 776
При отсъствие листа от съответното занятие се пропуска и се продължава нататък. Драми при сина ми няма.

# 562
  • Мнения: 11 573
Ние не сме отсъствали толкова много, но гледам, че оставят празни/ неоцветени/ листи по шкафчетата, така че най- вероятно отсъстващите си ги вземат после.
Днес умрях от срам- не сме платили футбола и плика си седеше в компанията на още един, добре че се зачетох в имената. А са ги изкарали преди две седмици. ooooh!

# 563
  • Мнения: 417
Децата ви боядисват ли яйца в градината?

Да. Боядисват днес. Не са ни карали да носим яйца, защото, както се изрази директорката "Не можем да сме сигурни, какви яйца ще донесете. Може да са развалени и вие самите да не знаете." От градината са купили яйцата, боите, всичко.

Догодина щели козунак да месят  Laughing

# 564
  • Мнения: 5 513
Децата ви боядисват ли яйца в градината?

Да. Боядисват днес. Не са ни карали да носим яйца, защото, както се изрази директорката "Не можем да сме сигурни, какви яйца ще донесете. Може да са развалени и вие самите да не знаете." От градината са купили яйцата, боите, всичко.

Догодина щели козунак да месят  Laughing
А вино ще ги учат да правят в 4 група  Laughing

# 565
  • Мнения: 417
А вино ще ги учат да правят в 4 група  Laughing

hahaha

# 566
  • София
  • Мнения: 1 345
Интересното при нас е,че децата ми са в една градина,при големия всяка година госпожите ни карат да духаме по 1-2 яйца и децата ги украсяват.Големия тази година направи страхотен декупаж,обаче при малкия нищо...

# 567
  • Мнения: 15 379
Миналата година боядисваха варени яйца, донесени от вкъщи.
Тази година не зная как е било, но са боядисвали вероятно.

# 568
  • Мнения: 417
Интересното при нас е,че децата ми са в една градина,при големия всяка година госпожите ни карат да духаме по 1-2 яйца и децата ги украсяват.Големия тази година направи страхотен декупаж,обаче при малкия нищо...

Всичко зависи от госпожите. Има такива, които обичат професията си и правят всичко възможно на децата да им е интересно и да научават нови неща. Има и такива, които ходят на работа да отбиват номера.

# 569
  • Мнения: 3 973
Да споделя какви са ги свършили днес, нейните яйца бяха боядисани в жълто и зелено. Едното яйце беше сложено в кошничка от тънък картон, към която беше прикрепен един много симпатичен зайо. А другото яйце беше сложено в малка чашка, около която беше увит канап, върху канапе от тревичка с цветенца  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт