Детската градина- всичко, което ни вълнува- 6

  • 30 538
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 11 571
И ние се прибрахме с две боядисани яйца, в розово. На едното със свещ беше написано Теди, а на другото- само буквичката Т. Имаше и кошничка от картон за едното яйце, с тревичка и залепено цветенце. Всички деца бяха овапцани по бузките и челата, сладурковци. Heart Eyes

# 571
  • София
  • Мнения: 6 277
При нас ситуацията е същата като при Тонката - нито 8 март, нито Великден... Днес не го и пуснах на ДГ, защото групата срещу неговата има скарлатина.

А аз съм вече толкова разочарована, че чакам с нетърпение още 2 месеца и да приключим с ДГ. Синът ми бе рожденик тази седмица и нямам нито една читава снимка от рождения му ден там. Всички са снимани по диагонал и отдалече.

# 572
  • Мнения: 1 350
При нас днес нищо не е имало.Все ми се оправдават ,че били малки ,първа група ,нищо не се правело Tired

# 573
  • Мнения: 417
Чудни яйца бяха направили, даже са ги снимали. Много приятно Simple Smile

# 574
  • София
  • Мнения: 9 517
Моето е от 1 месец в къщи... но ми се обади учителката - правили са продупчени яйца на клечка, яйца от стиропор, картички, вчера ходих до градината да взема нейните, за да си ги оцвети, а преди седмица занесох издупчени яйца, за да има и за дребното... всяка година боядисват яйца, в първа група имаха и празненство, на което боядисвахме заедно яйцата... уважават и първи март, и 8 март, и деня на християнското семейство, и Богоявление - в това отношение не мога да се оплача от нашата група /поне от едната госпожа/  Peace

# 575
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Момичета, благодаря за идеите и коментарите за почерпка за РД в градината!  bouquet Във вторник ще попитам кое от изброените е разрешено.  Tired

В нашата група не са боядисвали яйца. Днес малката се прибра с кошничка от хартия с нарисувани пиленца и тревичка, в която да се сложи боядисано яйце. Бела и баба й ще боядисват яйца в събота  Whistling

# 576
  • Мнения: 15 379
А аз съм вече толкова разочарована, че чакам с нетърпение още 2 месеца и да приключим с ДГ. 

И аз така, и той така. Малшанс при него - и за скарлатините, и за това, че някак не е от децата за ДГ.

Искам да ви се похваля - изследванията му са много добри. Остана само ЕКГ-то на 22-ри и....дано повече никога, никога, никога Praynig!

# 577
  • Мнения: 417
Искам да ви се похваля - изследванията му са много добри. Остана само ЕКГ-то на 22-ри и....дано повече никога, никога, никога Praynig![/i]

Браво! Дано и ЕКГ-то е ок!

# 578
  • София
  • Мнения: 6 277
А аз съм вече толкова разочарована, че чакам с нетърпение още 2 месеца и да приключим с ДГ. 

И аз така, и той така. Малшанс при него - и за скарлатините, и за това, че някак не е от децата за ДГ.

Искам да ви се похваля - изследванията му са много добри. Остана само ЕКГ-то на 22-ри и....дано повече никога, никога, никога Praynig!


Дано, дано!

Толкова се стреснах сега с тази скарлатина...

# 579
  • Мнения: 15 379
Дано! За всички!!!

Тя си е стряскаща, страшна, ужасна. Дните след лечението са много тягостни, очакването, черните режисури в главата ми... уф.

# 580
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Чери ,добри новини най-сетне... Hug
Дано!

# 581
  • Мнения: 696
Ако е заявено отсъствие през летните месеци, плаща ли се минималната такса?

# 582
  • Мнения: 417
Ако е заявено отсъствие през летните месеци, плаща ли се минималната такса?

Не, не се плаща.

# 583
  • Мнения: 3 993
И аз така, и той така. Малшанс при него - и за скарлатините, и за това, че някак не е от децата за ДГ.
Искам да ви се похваля - изследванията му са много добри. Остана само ЕКГ-то на 22-ри и....дано повече никога, никога, никога Praynig!


Браво! Heart Eyes Ще стискам палци за "никога вече"!
Наистина при вас се получи голям малшанс, не съм чувала за друг такъв случай. Напълно разбирам защо чакате с нетърпение официално да кажете "довиждане" на детската градина...Ти пак много издържа Hug, ако бях аз сигурно нямаше да издържа и щях по-рано да спра детето да я посещава. 

Искам да ви питам, когато децата ви отсъстват и не са работили върху учебните листове/тетрадки, какво се случва с тях - като се върнат ги правят(това ми е малко вероятно), връщат ви ги в края на учебната година или може би ги затриват някъде  newsm78 Много ще се радвам да ми отговорите  Hug

Правят ги в градината по-късно, когато учителката прецени и когато им остане свободно време. Ако това не се случи, си остават пропуснати.

# 584
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Чери, дани неприятностите вече са зад гърба ви! И никога, никога повече не се повтори 3-ният кошмар  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт