Там, където живеят деца, трябва да има детски книги

  • 22 682
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чудесно ще бъде, ако споделяте темата и във Фейсбук.  Hug

Кампанията започва официално в Деня на детската книга, та до края на април (в този срок се събират книгите в книжарници "Приятели").
Но ако решите да изпратите книга направо до дома, можете да го направите, когато ви е удобно.

Събраните книги ще занеса в Лом към края на май (с тайната мисъл децата да има с какво да се занимават през лятната ваканция  Grinning).

# 16
  • Троян
  • Мнения: 141
Инициатвата е чудесна и ще се включа,искам да попитам има ли някакъв срок за изпълнение?

# 17
  • Мнения: 198
Здравейте,
Малката книжарница в Благоевград с удоволствие би се включила в инициативата Ви Simple Smile

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Веднъж прочетени и съвсем запазени нали става?

# 19
  • София
  • Мнения: 7 077
Чудесна идея, ще занеса книжки в Столичната библиотека.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Инициатвата е чудесна и ще се включа,искам да попитам има ли някакъв срок за изпълнение?
Кампанията започва официално в Деня на детската книга, та до края на април (в този срок се събират книгите в книжарници "Приятели").
Но ако решите да изпратите книга направо до дома, можете да го направите, когато ви е удобно.

Събраните книги ще занеса в Лом към края на май (с тайната мисъл децата да има с какво да се занимават през лятната ваканция.
 Hug

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Здравейте,
Малката книжарница в Благоевград с удоволствие би се включила в инициативата Ви Simple Smile
Чудесно! Моля, изпратете ми адреса, за да го включа в списъка на книжарниците на предната страница.  Hug

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Веднъж прочетени и съвсем запазени нали става?
Разбира се!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 5 602
Моля,пуснете линк и за фейсбук-събитието ,за да споделяме !

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Страхотна инициатива, Юлка!
Искам да попитам дали във Варна има такова място за събиране на книги?
Ако няма ще изпратя директно до Лом.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Чудесно! Ще се включи и моето семейство Simple Smile .
Страхотна инициатива, Юлка!
Искам да попитам дали във Варна има такова място за събиране на книги?
Ако няма ще изпратя директно до Лом.
И аз това се питам. Имаше книжарница "Приятели", но вече не, или са на друго място  newsm78 .

# 26
  • Мнения: 2 082
Здравейте,
и аз се включвам в инициативата.Дори събрах вече книжки..Ще се опитам да приобщя и деца от класа на дъщеря ми.

Малко се колебая за някои книжки.Например книгата е нова,но има залепен стикер с Барби на нея...Или отвън в ъгъла има леко протъркване на корицата.Стават ли?Съвсем,като чисто нови ли трябва да са?Като съм далеч от мисълта,че изглеждат като баница....

# 27
  • Мнения: 2 343
Ще изпратя и аз книжка! А имате ли обратна връзка децата четат ли ги?

# 28
  • Поморие
  • Мнения: 100
И аз съм книжен плъх, от 4 годишна чета и най-много обичам детските романи, сега си имам бебе и вече съм му купила книжки, които да четем заедно, като порасне Simple Smile Но ще избера някоя от новите и ще я пратя, благодаря за тази инициатива

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Браво за инициативата Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт