Там, където живеят деца, трябва да има детски книги

  • 22 671
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 65
Здравейте и от мен.Надявам се, че не съм закъсняла. Днес изпратих книжките, които бях избрала.

# 61
  • Мнения: 198
Утре ще изпратим и книжките , които събрахме в Малката книжарница в Благоевград Simple Smile Надявам се да има много доволни читатели Wink

# 62
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 4 300
Благодаря ви за съветите!
За съжаление не успях да се сдобия с книга за фокуси, но съм подготвила останалите и в петък ще ги изпратя. Надявам се в рамките на две седмици да пристигнат.

Радвам се, че вече няколко години инициативата съществува и се надявам да става все по популярна!

# 64
  • Мнения: 4 892
Аз много дълго време издирвах една книга на Дикенс, Коледна песен, но рядко издание, с чудни илюстрации на Роберто Иноченти. Оказа се изведнъж, че от голям мерак се озовах с две книги. Малко време ми отне да се свържа с притежателя на едната, която трябваше да я върна, но решихме с човека, че мога да я откупя и с най-голямо удоволствие ще я изпратя. Мога да кажа сега, че това е най-любимата книга за всички времена на детето НиноТино, и то с удоволствие ще я изпрати!  Heart Eyes

 

# 65
  • Мнения: 16
И аз ще се включа.
Страхотно предложение.
Поздравление!

# 66
  • Мнения: 179
Василиса, занесохте ли книгите?

# 67
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще пътуваме другата седмица (началото на юни). Ще пиша веднага, щом се върна.
Благодаря на всички, които участваха! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 4
Ветре сме Simple Smile

# 69
  • Мнения: 48
Аз също се включих Simple Smile

# 70
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вчера, заедно със Стефка Ангелова (ИК"Кръгозор") и Стефан Недков (ИК"Инфодар") занесохме събраните книги в дома в Лом.
Събрали сме повече от 200 нови издания (много интересни и любими съвременни книги за деца и тийнейджъри).
Мисля, че сега в дома има една страхотна библиотека!
От тук нататък разчитам и на доброволците от "Подарете книга" - те често пътуват до там.

Благодаря от сърце на всички, които се включиха в кампанията!  Heart Eyes
Никак не обичам цитати, но много ми се иска да изразя благодарността си от това, че има хора като вас, а не умея с мои думи.  Embarassed
"Исус им отговоро: "Който има очи, нека слуша! Ако има светлина в човека от светлина, тя осветява целия свят; ако той не осветява, в него е тъмнината." Из "Евангелие от Тома"

# 71
  • Мнения: 4 892
Василиса  Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 553
Предполагам, че на адрес още могат да се изпращат книжки. Нали ?!

# 73
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Разбира се.  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 553
Семейно пратихме книжките по пощата Simple Smile Даже решихме да го превърнем в традиция и всеки месец да пращаме в някой дом. Василиса Умница , Вие имате ли на едно място списък на домовете, в които сте пращали или ще пращате книги в бъдеще?

Общи условия

Активация на акаунт