Ноемврийки 2014 - Тема 1

  • 27 062
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10
Всички сте такива сладури.Казвам го без да се познаваме,но понякога ти е достатъчно едно изречение,за да видиш добротата в човека отсреща.Въпреки,че предстоят църковни празници,аз съм атеистка и ви пожелавам не да вярвате в бог,а да вярвате в себе си,да си мислите само хубави неща,защото лошите мисли не са полезни за кожата,да се усмихвате повече,за да са доволни скорпиончетата.Хубаво лято момичета.

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен с радост видях групата във фейсбук и нямаше как да подмина. СУПЕРРР идея  newsm44, веднага се включвам  Simple Smile

# 722
  • Мнения: 46
Имате ли си коремчета вече? Аз съм в 10 г.с. и не спирам да се оглеждам в огледалото!

# 723
  • Мнения: X
Имате ли си коремчета вече? Аз съм в 10 г.с. и не спирам да се оглеждам в огледалото!

Принципно и аз си въобразявах, че вече ми личи..но реално бебето е колкото показалец и дори няма сформирана плацента все още. Моето коремче е подуто защото ме мъчат ужасни газове а вече съм 12 седмица Simple Smile)

# 724
  • Мнения: 433
Добро утро, не че е мн добро. Нещо съм много тъжна, незнам хормони ли са или какво. Видях пак зацапване, лошо ми е нон стоп, не може да пътуваме никъде. Нещо не издържам и на моменти ми се иска да бяхме изчакали с всичко и то да започне по вдин по-хубав начин. Чувствам се ужасно Sad((

# 725
  • Мнения: 2 358
o_fortuna и при мен в началото имаше такива мисли, особено когато ми се наложи да отбия малкия и за него и за мен беше голям шок. Аз не бях и напълно готова, защото първото си детенце го правихме 2 години, след това загубих и една тръба (и още 1000 неща, които усложняват нещата) и общо взето докторите не ми даваха почти никакви шансове да забременея. Когато забременях с малкия беше "чудо", според лекарите, но едва ли щеше да се случи второ такова. Бях настроена да бебеправим дълго време, а то става още 2-рия месец и ми дойде малко изневиделица. Когато разбрах, че съм бременна, много се зарадвах, но и почнах да се стресирам жестоко, защото малкия си иска непрекъснато гушкане, а той си тежи, както писах горе спирането на кърменето беше най-големия ми ужас, почнахме да се приспиваме на ръце, сама си гледам детето, ММ работи 7 дни в седмицата и почти не се прибира и още и още и още, но после се замислих, че така е трябвало да стане и че няма по-хубаво време за второ дете, след като е дошло. Не отричам, че е ужасно трудно, но като се роди и като го гушнеш, после като почне да ти се усмихва, да става човече, да почне да разбира еми няма по-голяма радост- заслужава си всеки дискомфорт

# 726
  • Мнения: 164
здравейте момичета!
не съм писала, но ви чета- така като ггледам как напредваме с темата, за Великден май ще си имаме нова! Simple Smile

и аз съм много разстроена последните дни- все ми се реве, ей така без повод- направо е ужасно! И все повече ми се гади ли гади особено вечер. Добре че поне не повръщам. На лекар съм чак 24.04 и все си мисля кофти работа- надявам се поне сега за празника  малко да се разведря с племенниците ми, но все ми е едно тягосно. Отдавам всичко на хормоните и се опитвам да се самоубедя, че това ще мине и на финала ще съм най-щастливата, макар че до ноември има мнооого време....

Пожелавам ви хубав и шарен празник! И да са по-малко неразположенията и кофтито мисли!
И да наборите всички с вашите писани яйца!

# 727
  • Мнения: 427
Добро утро  Hug Дреам,аз имам коремче,но при мен е 3-та бременност(имам и една приключила в 26 седмица),а всяка следваща личи по рано и по рано.За настроението....има ги такива моменти....Фортуна,и аз преди 2 седмици бях със зацапване,мен ми минаха същите мисли в главата..  #Cussing out Но си казах че ще успея и този път,както успях с Радостина,така и сега ще успея да се преборя,горе главата и мисли че ти си боец  #2gunfire

# 728

Общи условия

Активация на акаунт