Размисли и страсти за деца родени чрез АРТ - 3

  • 21 613
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 488
Тъй няма да се разберем  Naughty Седите и ме чакате, тая тема е на всички, така че всеки може да я пуска.

Кокона, защо като заспи детето го местиш от шезлонга в леглото. Моя големия го приспивах в продължение на няколко месеца в шезлонг, но го оставях да спи там. Не стига, че се бъхтам да го люлям, после не смея да го пипам, излизах на пръсти защото много леко спеше. Мятах одеалце отгоре и готово.

# 1
  • София
  • Мнения: 23 179
 Crazy

# 2
  • UK
  • Мнения: 5 999
Фелиндра защото после го ползвам и за другата Crazy Млякото дойде Mr. Green сравнявах досега newsm78 това тук, което вземаме и англ. няма никаква разлика, освен във вида на кутията и производителя Crazy

# 3
  • Мнения: 7 488
Аха разбрах, ами ние щото от всичко си имаме по две, и още си ги ползвам шезлонгите. Моите на стол не щат да ядат, та караме на този уред. А и пред талавизора на същото седят.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 Simple Smile

# 5
  • Мнения: 7 488
Гуге, на нас  днес ни върви да пускаме теми  Laughing

Аз като ви казвам, че моите са спартанци вие не вярвате. Какви са тия каши органик - морганик и по 7-8 кинта кашата. Ние сме на Слънчо и Ганчев, ми те по 5 препълнени супени лъжици маат, и плод им слагам от време на време.

Днес обзаведох децата с ей това  Mr. Green http://direct.asda.com/george/baby/sets/tigger-3-piece-gilet-set … 4,default,pd.html

# 6
  • Мнения: 6 624
 smile3535 smile3535 smile3535 къде без мен Crossing Arms

Млякото дойде Mr. Green сравнявах досега newsm78 това тук, което вземаме и англ. няма никаква разлика, освен във вида на кутията и производителя Crazy
и цената, и цената Naughty

Аз си сипах едно лекарство, че от вчера нещо не ми е добре - много ме стяга сърцето, депресивно ми е и нищо не ме радва. Наздраве, дано да ме поотпусне малко beer

# 7
  • Мнения: 6 624
Фели, много са хубави комплектите Peace

Аз пък чакам към края на седмицата поръчката от марк и спенсър. Нямам търпение Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 6 624
Фели, ти си талисмана на темата. Виж как хубаво си пускаш нови теми ма, ко са оплакваш Naughty

# 9
  • Мнения: 7 488
Аз нещо се повредих и не мога да пия алкохол, то толкоз и пия де. Страх ме е да не са опиянча и да заспя кат пукал и да не ги чуя като надуват гайдите.

Гуге, сега ти загледах лентата и се върнах година и кусур назад, как си бях накиприла същите шушулки  tooth

Не са оплаквам ма, може да съм мъртво пияна и да не виждам клавиатурата  hahaha hahaha hahaha
Сега остана и правила да измисля например, тия които пият по-малко от една каса бира нямат работа в темата  hahaha hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 6 624
А аз съм първа тогаз Crossing Arms

Ма я земи влез в унисон със себе си ма. Уж не пиела, пък после щяла била да е мъртво пияна ooooh! Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 23 179
слънчо и ганчев по веднъж купих и едва ги пробутах, една лепкава смес се получава  newsm78
пък и май бяха със сухо мляко, не с ам.

# 12
  • Мнения: 7 488
То и аз в понеделник чакам  поръчката. Абе това оранжевото не е моя цвят, ама за толкоз пари толкоз. Те и твоите комплекти намалени ама няма размер, щеше да видиш ти четиризнаците  Joy Joy Joy

Мале тия от китайският сайт дрехите миришат на машинно масло. Прах ги веднъж, сега ги ветрея, после пак ще ги кисна. И то само едните комплекти, направо акъла не ми стига как да ги отмириша. Накрая ще ги бухна в оцет, най-много да им стабилизирам боите  Whistling

# 13
  • Мнения: 6 624
Фели, тия тройка комплектите са страхотни - изключително качествени и дънките са с много мека подплата - точно за пролетно време. Идеални са, а цената им е повече от страхотна. Сигурна съм, че ще останеш много доволна.

От тия китайските да не вземат да направят някоя алергия с това машинно масло. Що пък ще миришат така, кво са ги правили тия дребните Thinking

# 14
  • Мнения: 7 488
Бамби, хванах им цаката аз, като бъркам в началото слагам повече вода, не по-малко. Става си идеална не е лепкава. Моите я мелят като за световно.

Големия днес яде само 4 лъжици от обедното пюре и си изяде плодовото и толкоз, ни мляко искаше ни вода. След 5 и половина часа омаха 6,5 лъжици каша. Ми тъй както е тръгнал само на сладко, не знам като порасне какво ще го правя  Whistling

Ми Наде ако гаврътна 100 гр. направо не знам какво правя  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт