Размисли и страсти за деца родени чрез АРТ - 3

  • 21 625
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 213
на аптамил са хубави.

# 46
  • Мнения: 6 624
Аз праскови и кайсии дадох като навършиха 10 месеца и то на пюрета. Сега и ягоди дадох. Четох на много места и по форумите също, а и капацитетките от бързите въпроси са се произнесли, че  плодово пюре с ягоди могже да се дава при навършени 8 месеца. Биле обработени и варени и можело да се дават.

# 47
  • Мнения: 39 656
Днес бихме последният синагис.
ще си ударя гъза от кеф. имаме след месец и половина скарлатина ли беше, кво ли беше и КРАЙ  Naughty
Каза след два-три дни да давам и прясното мляко и полека лека и соковете.

# 48
  • Мнения: 4 651
Tия статус май са по- кооперативни, аз предния път Надежда питах, отказаха ми да правят серум от другаде взета кръв.
Аз съм зла на тема захранване, щото съм патила. Не бързайте, цял живот ще ядат какво ли не, до една година са си бебета и трябва повече да се внимава. Питала съм алерголог- термичната обработка намалява в известна степен алергичния потенциал на продуктите, но не го премахва.

Сигма, колко синфлорикса ви сложиха - само два ли? Ние сме още на втория пентаксим, предстои трети.

# 49
  • Мнения: 39 656
ох, ще те излъжа- от едното пентаксим или синфлорикс бяха два, другото три. ама убий ме-не мога да се сетя кое беше  ooooh!

# 50
  • UK
  • Мнения: 5 999
уф, тези са от двойните нали newsm78 на нас, тепърва ни предстоят първите Crazy Бамба  Hug  Фиксче мерси за линкчето  bouquet

# 51
  • Мнения: 6 624
Мен пък ваксините не ми пречат. Сигурно щото това ни е най-малкия проблем Rolling Eyes

# 52
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мен пък ваксините не ми пречат. Сигурно щото това ни е най-малкия проблем Rolling Eyes

Hug

# 53
  • Мнения: 4 651
Наде, мен не ми пречат в тоя смисъл. Просто вече голям и е много трудно преди и след ваксина да е изолиран, за да не се разболее или пък да не е хремав.

# 54
  • Мнения: 1 053
 Уф, и aз тaзи седмицa вaксинa искaх дa слaгaме, но кaкaтa ни е болнa. Очaквaм до ден двa и мaлчо дa се рaзболее. Колкото пъти тя се рaзболее, той след нея - нямa пропуск.

# 55
  • Мнения: 505
Няколко дена не сварвам да пиша, че много работа, ама ей на - тресна ме яко безсъница, та да изчета всичко като хората  Laughing
Ние нали влязохме в 12 месец и подкарах с нова сила захранване. Козе сирене, сега борим краве кисело мляко, после по предписание на педито следва месото. Странна поредица, ама аз му вярвам на моя доктор, разбираме се общо взето. Не е като да имаме изразена алергия, мааме всичко с голям апетит, ама се опъпчваме от туй онуй и то на втори трети ден след като сме го яли. Пък аз сама готвя и за нас, и за бебо. От умора ли, от какво, оглупях нещо с какво да я храня. Все ми се иска да е от нашата храна. Сега сме още на три дози АМ, обедно готвено и следобедна каша. Пък някакси млякото трябва да падне като количесто до 350 г  newsm78 Опитах се днеска да попрочета нещо - малиййй кви глупости пишат тва доХтори ....доповръща ми се, честно.
То май сезонът е такъв - малко пресни зеленчуци и никакви свестни плодове, да се чуди човек какво да готви. Искам сирене и домати  Crossing Arms зрели на слънце  Naughty
 

# 56
  • Мнения: 2 263
Коконче ти от кой опит успя и пробвала ли си в Надежда?

# 57
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мерси Hug ами поръчахме пак и АМ и памперси Crazy абе, всичко им е хубаво, че и аз намазах този път, шоколад! Joy
Добър ден!
Джаз от 4 процедура успях, но не в Надежд Peace Там само ходех на някой и друг преглед, ама не съм правила нищо там, не ми се чакаше с години просто Crossing Arms а и не съм толкоз "нахална" , все да им звъня и безпокоя Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2 263
А къде не се чака и колко струва, може на лични  Hug Praynig

# 59
  • UK
  • Мнения: 5 999
А къде не се чака и колко струва, може на лични  Hug Praynig
Навсякъде се чака Джаз Rolling Eyes просто времето е скъсено в някои клиники, което се отразява пък на цената на опита съответно Peace
Само да кажа, че и судокрема е на много хубава цена, че и по-голяма опаковка
Crazy

Общи условия

Активация на акаунт