Размисли и страсти за деца родени чрез АРТ - 3

  • 21 624
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 488
Добро утро.
Джас
кажи сега какво стана, че си толкоз стегната  newsm78

Кокорче, благодаря за съвета, хич не ми мина през акъла че може да развие тапата  ooooh!

# 31
  • Мнения: 3 157
А добър ден!
Ние докато си изядем попарата и станало обяд!А  и нова темичка има.

Гуги не се притеснявай, че не си подготвила още нищо - нещата ще си се наредят все пак.Аз от суеверие до последно не бях подготвила нищо - дори в магазин не бях стъпвала. Нещо ме беше прихванало newsm78 Само четях в нета и правех списъци - да съм подготвена.По малко от месец преди раждането една приятелка ми даде две торби дрехи от нейните момиченца и чак тогава видях какво представляват бебешките дрешки - колко са мънички и красиви. Цяла нощ тогава не спах от вълнение Joy Joy Joy

Относно бутилките - това в момента на Миша и доставя най-голям кеф - да отвърта капачките на бутилки,тубички, кутийки. Вчера цялата беше омазана с течна пудра докато я преобличах Mr. Green  

# 32
  • Мнения: 6 624
Добър ден,

Джас, борбата е безмилостно жестока, тежка и те разбирам, че на моменти си отчаяна. Но няма да се предаваш, ще си даваш надежди и бъди сигурна, че ще успеете. Трудно е, всички, които сме в този подфорум знаем, колко е трудно. И влизай тук да си споделяш - проблемите ти не са ни чужди Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 2 263
Фели, Наде  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Аз затова споделих  Hug
Ми почвам 5-та година в тая клиника, а имам само 2 трансфера. Само ме мотаят, пиша смс-си, звъня, или никой не ме отразява или не записват часове. Чакам си  и така  #Cussing out Обаче обмислям да пробвам и другаде, като за последно, ще видим до няколко месеца.

# 34
  • UK
  • Мнения: 5 999
Джас Hug защо наистина не пробваш в друга клиника, не на всички места се чака по толкова много, обаче пак си иска да настояваш и да им напомняш за себе си Crazy
Значи да се готвим за ремонти пак  hahaha И аз от суеверие не съм купувала нищо, ама чак накрая в 8 месец и нещо си се навиха да вземем да купим разни неща и хубаво, че така и стана щото, както ми се текнаха водите посред Коледа щях да си остана без нищо Crazy
Кажете уреда за пюрета долната му част (отделението за водата), как го почиствате? Пише  с бял оцет, но в какво съотношение  newsm78

# 35
  • Мнения: 6 624
Джас, времето едва ли ти е добър приятел. Аз бих пробвала и на друго място Peace

Коконче, аз наливам в резервоара изворна вода за бебета, защото с нашата варовитата бързо ще се наслои варовик. След всяко готвене наливам обикновенна вода в резервоара и изплаквам 2-3 пъти.

# 36
  • Мнения: 4 651
Брех, бързи сте пак.
Фели, къде е това ДКЦ Младост - Санита или Марешки имаш предвид? Добра ли била каката, нацелила вената от раз?

Miraxi, моето последно се оказа алергично и от яйца, та допреди да знам това закуските му бяха: попара, кус кус със сирене, препечена филия с варено яйце и нещо друго край нея: сиренце, кашкавал домат. Събота и неделя като е тук баща му: пържени филии (рядко, че много мазно и пържено), палачинки, печени сандвичи с кашкавал, яйце, сирене.

# 37
  • Мнения: 6 624
Фиксче, какви са проявленията на алергията? Обрив или нещо друго?

# 38
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, да ви прегърна  Hug Чета ви, но време за писане много не остава.

Джас, една специална голяма прегръдка за теб  Hug Hug Hug

Мойта лакомница за сега яде пюрета всякакви - Ганчев, Манчев, не подбира, пу-пу-пу! От вчера почнахме с попарата, и аз като не знам че отначало трябва да е пасирана, я поизмъчих с тази нова за нея консистенция. Ама добре че ме светна една приятелка, та днес по-нормално яде детето.

# 39
  • Мнения: 7 488
Фиксче, тая поликлиника дето дълги години седя без да я правят, има аптека марешки. На първия етаж е Статус, но там са отказали да вземат кръв. За това са го изпратили мъжа ми два етажа по-нагоре, има детско отделение. Били две дърти, но се справили от раз. Гледам сега ръчичката леко е посиняла. То на мен колкото пъти са ме точили, винаги ми става синьо.

Джас, аз съм в клиниката от 2008 година. Преди най-много се чакаше по 8 месеца. После чаках по 1 година, а последният път даже година и 3 месеца. Тегаво е, изпитваш какви ли не чувства, но съм стикала зъби и съм си казвала, че ще стане. Просто вярвах, че там ще ми помогнат. Незнам дали има господ, но се случиха нащата когато си бях казала, че това е последният опит, и бях решила че ще осиновявам. Като имаш впредвид, че пътувам за едно добър ден 1000 км. на ден.

# 40
  • Мнения: 7 488
Зази, не е ли малка за попара, аз глутена го вкарах чак 8 месец. Ама щом яде детето пу...пу...
Добре, че не е като моя големия, че тогава ще видиш къде зимуват раците през лятото  Joy Joy Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 6 302
Фели, тя реално е в 8-я месец сега. Иначе слушам педиатърката, тя каквото каже, това правя. И да ви питам, праскови и кайсии като пюре кога дадохте, че противоречиви мненията за тия мъхестите плодове....

# 42
  • Мнения: 4 651
Зази, кайсии можеш, праскови чакай. Без това на последните скоро ще им дойде сезона и ще ядете направо пресни.
Наде, обрив направи по корема.
Мерси Фели, ще ходя да преговарям. Че на мен ми трябва и кръвен серум някой да направи и да пращам по куриер в София.

# 43
  • Мнения: 7 488
Зази, давам такива пюрета след като ги захраних. Единствено ягоди, малини и цитруси не съм давала, защото били силни алергени. По таз причина и киселото мляко късно дадох. Ама като гледам Бамбито е дала прясното вече. Нямам търпение да станат на 1 година, че да мога кремчета да им давам. Да чукна на дърво до сега алергична реакция сме нямали. Те с глутена много ме наплашиха, ама явно моите са с циганска жилка. Като казах циганска се сетих, че до като чакахме за ехото, пред кабинета и в детското отделение предимно ромки имаше. Уж им е здрав гена, ама нещо май с тез ранните раждания нещо се е увредил.

Фиксче, предполагам че лабораторията извършва тази услуга. А забравих да ти кажа, че на мъжа ми са му взели 10 лв. за вземането на кръвта.

# 44
  • UK
  • Мнения: 5 999
Фикс серума не  е проблем изобщо за лабораторията, която и да е тя, там с една машина я действат кръвта Crazy

В онзи сайт Wink гледам, че има и каши, ориз, ориз с пшеница, с кайсии с нам си какво, на Аптамил Crazy

има и на ХИП поръчвате ли от тях?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт