Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 31

  • 173 272
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
запис. И аз утре стартирам с нискокалоричният вариант. Тежа 65 кг., целта ми е да падна под 60 кг. Преди раждането  бях 53 кг., но съм решила да си поставям по-малки цели, за да не се разочаровам. Ще се радвам да се подкрепяме взаймно.

# 16
  • Мнения: 1 099
El_Vel супер резултат, сега го видях  bouquet
Gasiga  успех, ще се справиш с тези килограми с тези режими   bouquet

Аз съм режимна последните дни, надвих почти всички прегрешения. Вчера и днеска си хапнах пилешка яхния без картофи, как не съм се сещала преди да я правя се чудя, тя си е диетична като се махнат кожите. Добре се чувствам иначе, кафе не съм пила последните дни, направо да не повярвам.  Crazy

# 17
  • Мнения: 779
Аз не съм писала, защото не карам на режимите, но продължавам с борбата.
Вчера съм карала главно на яйца, зелена салата, сирене и 1 тиквичка вечерта.
Лека полека падат мазнинките, но като за последно се опъват. От утре почвам течен Л-карнитин + кардио. Ще поизоставя малко другите  тренировки и ще засиля кардио упражненията.
2 седмици ще го приемам - дано има ефект.
Пожелайте ми успех! Peace

# 18
  • Мнения: 0
Аз не съм писала, защото не карам на режимите, но продължавам с борбата.
Вчера съм карала главно на яйца, зелена салата, сирене и 1 тиквичка вечерта.
Лека полека падат мазнинките, но като за последно се опъват. От утре почвам течен Л-карнитин + кардио. Ще поизоставя малко другите  тренировки и ще засиля кардио упражненията.
2 седмици ще го приемам - дано има ефект.
Пожелайте ми успех! Peace


Успех!!! Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 099
Момичета никакви ви няма, такива странни режими са на първа страница, чак ми е странно защо хората се подлагат на тях.
Аз в последните 2 седмици съм режимна, напрвих алкализиращия режим и се чувствам много добре.
От днес почвам антицелулитния. Не ям много млечни продукти, мисля че не ми влияят добре, ще оставя тялото си да се прочисти от тях. По Великден е ясно, че ще има прегрешения, но колкото толкова. Още съвсем малко искам да редуцирам тегло, после "само" ще задържам, което е и най- трудното  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3

Аз в последните 2 седмици съм режимна, напрвих алкализиращия режим и се чувствам много добре.

Ibsena, кой е този алкализиращ режим?

# 21
  • Мнения: 1 099
1. Ден:
8:00 плод, 10:00 супа, 12:00 плод, 14:00 супа 16:00 плод 18:00 супа 19:30 плод
2. Ден
Същия като ден 1, само че зеленчук вместо плод.
3. Ден
8:00 плод, 10:00 супа, 12:00 зеленчук, 14:00 плод 16:00 супа 18:00 зеленчук 19:30 плод
4. Ден
8:00 Банан, 10:00 Банан, 12:00 Супа, 14:00 Кисело мляко 16:00 Супа 18:00 Кис. мляко 19:30 Супа
5. Ден
8:00 Домат, 10:00 супа, 12:00 Риба/ Пиле 14:00 Домат 16:00 Супа 18:00 Риба/ пиле 19:30 Домат
6. Ден = 5. Ден
7. Ден
8:00 Кратавица, 10:00 супа, 12:00 Ориз 14:00 Краставица 16:00 Супа 18:00 Ориз 19:30 Краставица

Супа= Зеленчукова супа тип борш ( зеле, цвекло, домати, целина моркови, червено цвекло...), или зеленчуци ( един основен вид, по желание приготвени на салата, печени, задушени и тн.) + чай/ вода, или гаспачо.

Без ограничения в количеството!! Единствено с банана и ориза не бива да се прекалява Simple Smile

Аз си правих една голяма тенджера борш като варирах в зеленчуците спрямо настроението и ми стигаше за 3 дена. Нито в един момент не изпитах глад, много на често се яде и в същото време се отслабва. Аз имах късмета да мога да си остана вкъщи през повечето време и не ми беше проблем да ям толкова начесто. Тази диета е със здравословен ефект най- вече Peace Аз я правих 14 дни, може и 7 да се прави.

# 22
  • Мнения: 124
Здравейте,

Новата тема е направо уауу! Браво!

Моята история е следната, януари и февруари направих трите етапа от диетата и останах много доволна. Започнах от 67 и стигнах до 55. От тогава до сега единственото, което правя е на всеки 4-5 дни правя по един разтоварващ, което представлява цял ден само на вода, кафе и плодове. Смятам след 1-2 седмици за започна отново, защото ми се ще да сваля още 2-3 килограма. Този път ще направя само отключващия режим и дано да постигна окончателния резултат.

Като я започна...ще се включа за да дам отчет от колко започвам и ще ви навестявам за да си отслабваме заедно!

Успех на всички!

# 23
  • Мнения: 1 099
Супер резултат krasuna83 !!!
Добра ти е идеята, особено с разтоварителните дни. Иначе от моя опит като повторих първия етап беше много по- малък ефекта. Дано  при теб не е така Simple Smile Peace

# 24
  • Мнения: 3
1. Ден:
8:00 плод, 10:00 супа, 12:00 плод, 14:00 супа 16:00 плод 18:00 супа 19:30 плод
2. Ден
Същия като ден 1, само че зеленчук вместо плод.
3. Ден
8:00 плод, 10:00 супа, 12:00 зеленчук, 14:00 плод 16:00 супа 18:00 зеленчук 19:30 плод
4. Ден
8:00 Банан, 10:00 Банан, 12:00 Супа, 14:00 Кисело мляко 16:00 Супа 18:00 Кис. мляко 19:30 Супа
5. Ден
8:00 Домат, 10:00 супа, 12:00 Риба/ Пиле 14:00 Домат 16:00 Супа 18:00 Риба/ пиле 19:30 Домат
6. Ден = 5. Ден
7. Ден
8:00 Кратавица, 10:00 супа, 12:00 Ориз 14:00 Краставица 16:00 Супа 18:00 Ориз 19:30 Краставица

Супа= Зеленчукова супа тип борш ( зеле, цвекло, домати, целина моркови, червено цвекло...), или зеленчуци ( един основен вид, по желание приготвени на салата, печени, задушени и тн.) + чай/ вода, или гаспачо.

Без ограничения в количеството!! Единствено с банана и ориза не бива да се прекалява Simple Smile

Аз си правих една голяма тенджера борш като варирах в зеленчуците спрямо настроението и ми стигаше за 3 дена. Нито в един момент не изпитах глад, много на често се яде и в същото време се отслабва. Аз имах късмета да мога да си остана вкъщи през повечето време и не ми беше проблем да ям толкова начесто. Тази диета е със здравословен ефект най- вече Peace Аз я правих 14 дни, може и 7 да се прави.
а този режим пак от Проф. д-р Донка Байкова ли е? Четох в предните теми, че janeta има 8 режима, но намерих само 4 описани от нея. Дали ги е написала някъде тук в темите?

# 25
  • Мнения: 1 099
Да, от Байкова е. Аз други режими не ползвам  Mr. Green Тези от Жанета са в първи пост, поне тези, които съм намерила. В книгата има още режими, сега не е в мен, дано да ми я върнат и ще ги качим и тях. В нета, ако човек се порови сигурно ще се намери и някой друг режим.

# 26
  • Мнения: 3
Ок, ще пробвам и този режим. Аз направих 3-те режима, които е писала janeta, но смъклан само 3 кг. Затова не съм решила с кой режим да продължа.

# 27
  • Мнения: 1 099
Разгледай ги всички и си избери, който най ти харесва и ти се връзва на начина на хранене. Ако нямаш много за сваляне 3 кг са супер резултат.
Най- трудното е да се избере правилния режим Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Здравейте!
Преимате ли нови попълнения ?
Имам едни 4-5 кг. , които от утре започвам да унищожавам Naughty Не бях стъпвала на кантара от няколко  месеца и не мога да повярвам какво съм си причинила за това време  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 099
Добро утро, как минаха празниците. Аз съм доволна, не прекалявах, а и наскоро се премерих и съм много доволна от резултата, целта в килограмите съм я постигнала, само че сега ми се иска да пробвам още 2-3 как ще ми се отразят. Следващите десетина дена, ще ми е трудно обаче защото ще пътувам и ще съм в движение цял ден, важното е да не напълнея  Simple Smile

Shantal добре си дошла  Hug Килограмите ще ги пребориш със сигурност, диетата е много приятна особено като сега вече има пресни вкусни зеленчуци.  Peace Успех!!

Общи условия

Активация на акаунт