Balea, Alverde, Catrice, Essence - 15 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 86 990
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 452
Благодаря ви момичета   bouquet А какво сте доволни Simple Smile

# 691
  • Мнения: X
Paпунцел,има ли много парабени в  пудрата?

никога не съм се интересувала от това  Blush, но ето състава


имаше много доволни и от фломарските бронзиращи пудри  Peace
Рапунцел,купих си днес бронзиращата пудра-мозайка.Наистина е много хубава,лесно се нанася и стои много естествено.Есенс имат и още една бронзираща-матираща пудра,но са доста тъмни цветовете,не са за мен....Но мозайката е добра покупка!   bouquet

# 692
  • Мнения: 1 324
vesi_mir, много харесвам измиващия гел на Алверде с водорасли:
Скрит текст:
В ДМ има такива силиконови гъбки, които помагат разпенването и почистването:
Скрит текст:
Препоръчвам ти да си вземеш ако нямаш.

# 693
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 519
Аз съм доволна много от тази пяна. Първо си я купих в мини опаковка и после вече и в голяма

# 694
  • Мнения: 888



Аз съм доволна от този. Изхабила съм над 4 опаковки за 2 години. Със смесена кожа съм.

Измиващата пяна на Nivea за чувствителна кожа също е хубава, измива по-нежно и не изсушава кожата.

# 695
  • Мнения: 452
Благодаря момичета  Hug Като си купя измиващия гел ще ви се похваля Simple Smile

# 696
  • Мнения: 56
Много е хубаво течното сапунче на Балеа. Сега е на промоция и реших да взема. По принцип хич не съм доволна от течните сапуни - не мият добре и трудно се изплакват, но този е съвсем различен. Всички вкъщи го харесахме и май ще минем на течен сапун. Моят е ягода- добре мие и се плакне лесно.  Heart Eyes
Скрит текст:
Аз си купих същото, но с аромат на праскова и съм доволна и от цена, и от измиването.

# 697
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Доволна съм от слънцезащитния балсам Sun Dance и млякото за след слънце, което малко лепне, но пък ги взех много изгодно  Peace
http://beautifullsin.blogspot.com/2014/08/sun-dance.html

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Имам балсама за устни от миналата година. Постоянно го използвах на плажа през почивката ни, а той така и не намали количеството си, стикът сякаш си остана същия. Доста твърд и сякаш не успява да се нанесе върху устните. И аз очаквах от горещината да се втечни малко, но не се промени. Тази година си взех също стик на Sun Dance, но този с аромат на тропически плодове - определено е по-мазничък от другия, има много готин аромат, още не съм го използвала на плажа (като ходих на море за няколко дни го забравих вкъщи, но другата седмица пак заминавам и дано този път не го забравя  Laughing )

Имам лосион за след слънце от същата серия, само че само за тяло. Не мога да преценя дали успокоява изложената на слънце кожа. Очаквах някакъв по-летен аромат, може би на нещо като аромата на слънцезащитните продукти, нещо кокосово, тропическо...  не ми е флорален този аромат, по-скоро ми мирише на някаква трева.

# 699
  • София
  • Мнения: 2 379
Здравейте! Не съм много сигурна дали питането ми е за тук , но се пак ще попитам- някоя да е купувала от тези лосиони от Лили https://www.google.bg/search?q=naturalium&client=firefox-a&a … licia%3B614%3B399   уж са без вредни съставки  Party Нови са и се чудя дали са хубави   bouquet

# 700
  • Мнения: 20 176
Загледах в новият каталог на Дм някакъв нов продукт на Balea - пилинг олио за тяло със морска сол от Мъртво море, звучи интересно.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/ … f88c076bb45903c5e

Последна редакция: чт, 07 авг 2014, 15:23 от Lemy

# 701
  • Мнения: 452
И аз го гледах и много интересно ми стана , някой ако си го купи по-рано да даде отзиви Simple Smile

# 702
  • София...........
  • Мнения: 955
Момичета, дали са внасяни в БГ тези моливи?

# 703
  • Мнения: 33
Малко техни попълнения в блога:


# 704
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Съвсем скоро гледах в един клип това пилинг олио на Balea, но в момента не мога да намеря на коя влогърка беше.

Някой използвал ли е този продукт на Balea? От доста време го гледам в германския сайт, днес го видях в магазина и помирисах - хареса ми аромата.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт