Balea, Alverde, Catrice, Essence - 15 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 86 991
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 53
Тук пилинг-олиото на Балеа е сред любимците на любима блогърка.

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
sonchita, точно за нея се сетих, но от един час се опитвах да се сетя как се казваше блога/канала й  Laughing

# 707
  • Мнения: 2 045
Пилингчето, за което говорите ,вече е купено от мен  Mr. Green За първи път от години сменям Рефанските и ще пиша като го провам.  Мирише божественоооооооо

# 708
  • Мнения: 20 176
Корал, бързо действаш  Wink
Ще чакам отзиви.

# 709
  • Мнения: 2 045
Момичета, пуснах Giveway в блога си с продукти на Balea за награда - ще се радвам да се включите!
http://beautyandrelaxblog.blogspot.com/2014/08/summer-giveway.html   bouquet

# 710
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 139
Ето и моите нови продукти:

Пилинг за лице с аромат на малина. Хубав е.


За черни точки и пъпки.



Това е много удобно и прави мекичко лицето.



И една синя вода за уста на Denta Plus.

# 711
  • Мнения: 667
Здравейте красавици Simple Smile Да питам за съвет , някой ползвал ли е измиващия гел за лица на Belea - за смесена кожа синия цвят , мнение за него ?
взех си мини опаковка при последното ми пътуване и останах адски разочарована, защото бях чела само хубави неща за него - не се пени много и  изобщо не измива добре при мен #Cussing out
И при мен, и аз не съм доволна от него.
а какво не  измива грим ли? Питам защото и аз си го купих за морето да го взимам и се притеснявам дали ще ми измива грима вечерта,спирала основно.

# 712
  • Мнения: 2 045
Здравейте красавици Simple Smile Да питам за съвет , някой ползвал ли е измиващия гел за лица на Belea - за смесена кожа синия цвят , мнение за него ?
взех си мини опаковка при последното ми пътуване и останах адски разочарована, защото бях чела само хубави неща за него - не се пени много и  изобщо не измива добре при мен #Cussing out
И при мен, и аз не съм доволна от него.
а какво не  измива грим ли? Питам защото и аз си го купих за морето да го взимам и се притеснявам дали ще ми измива грима вечерта,спирала основно.
моят грим на морето беше спирала/коректор/пудра - след измиване така си оставахс тях по лицето...  #Cussing out

# 713
  • Мнения: 137
Някъде гледах подобно падче за почистване на лицето като това на Ebelin. Дали не беше като подарък към някои от продуктите на Eveline? Зелено беше на цвят, но честно казано изглеждаше доста смачкаросано и некачествено.

# 714
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 139
Забравих да включа и маска за коса на Мил Мил "Тропическа страст". Ухае добре.


# 715
  • Мнения: 5
Пречетох цялата тема (чела съм и някои стари), но бих искала съвет/отговор за най-добрия или имащ ефект околочен крем от бюджетния клас!
Купувала съм си Билка, Avon, Регал и други БГ марки, в момента ползвам един за Жая (Ziaja, бял с розови надписи) и просто не виждам никакъв ефект от никой! Имам тъмни кръгове и понякога подпухване, слагам и коректор... Но досега не съм намерила крем, който да прави нещо!
Досега препоръчан е Биотен с нар....

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Тъмните кръгове околоочен не може да ги спаси. Много сън, вода и здравословно хранене. Появят ли се веднъж, нямат напълно изчезване. Слагаш коректор и свикваш. На мен вече не ми прави впечатление. Какви ли не кремчета съм ползвала, хидратират, но да махат не. От по-високия клас също. Коментирали сме и в съседни теми. Peace
Единствено от Герлен и нагоре може би ще имат някакъв ефект. Wink
Иначе ето този заглеждах преди време, но не съм го купила все още.
http://myhappypond.com/2011/07/himalaya-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC … 1%82%D1%83%D1%80/

Като добра хидратация бих препоръчала тези 2, аз съм доволна от тях.



Този макар и 3 пъти по-скъп от горните, не беше по-хубав.

От Билка, за който пишеш, че си ползвала - с мавруда също съм доволна. 2 опаковки изхабих последователно. Peace

Имах и един на Алверде бяла тубичка с лилава капачка, доста хвален тук, но хич не ми допадна. Освен това като видях за каква възраст се препоръчва след това... ooooh!

Последно си взех на Жая с маслина, но все още не съм го отворила.

# 717
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Аз си взех този от ДМ, доволна съм, хидратира добре, не дразни очите и като че ли изсветлява сенките под очите. Освен това и разни лунички и петънка които имам в тази област поизбледняха. Ползвам го от 1 месец.
Бях се засилила към един друг крем, но в крайна сметка взех този - пише че подсилва миглите Wink

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
За каква възраст е подходящ? Rolling Eyes

П.п. видях за 40 +
http://www.sogr8.co.uk/product-eng-17486-Eveline-CellSkinCare-TM … 907609390554.html

Последна редакция: нд, 10 авг 2014, 22:47 от iv4enceto_91

# 719
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Аз съм далеч от 40-те Simple Smile
Според мен възрастта, която е означена на опаковките не трябва да е водещия критерий при избор на крем. Моята кожа е суха и кремовете за моята възраст ми идват слаби. Така че никой да не се стряска от възрастовия ориентир, а по-скоро преценяйте от какво има нужда кожата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт