Balea, Alverde, Catrice, Essence - 15 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 87 094
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 640
Заздравител 8 в 1 , както и още 4 други вида заздравители пак на Евелин , има в Елитис Варна ,всеки струва 4,50 лв. Вчера бях там и специално погледнах .

# 676
  • Мнения: 76
Здравейте, отново.  Simple Smile
Взех си шампоана на Alverde за руса коса и балсама за суха и изтощена. Шампоана е много хубав не утежнява и косата има блясък, даже се пени повече от колкото очаквах, а балсама не е лош, но не прави чудеса, горе долу ми разплита ужасно сухата коса. Но да отбележа, че за тази цена и предвид натуралния състава съм много доволна. Simple Smile
Сега се чудя за някакви кристали да си взема, ще се радвам да препоръчате някакви, бях се спряла на Victoria с арган има ги в DM и са към 5 и нещо, но в нета прочетох много лоши отзиви и се разколебах.
Много съм доволна от този заздравител:
http://victoriabeauty.eu/index.php?option=com_content&view=a … d=144&lang=bg
на Виктория, взех го пак от DM за около 3лв, наистина ми спасява ужасно чупливите разделещи се на слоеве нокти и растат по-бързо, също усещам голям ефект от рициново масло, като го втривам в ноктите, преди лак.

Последна редакция: сб, 02 авг 2014, 18:50 от nevi90

# 677
  • Мнения: 137
Голдън Роуз имат коректор-стик както и течен коректор-писалка в много светъл цвят. Номерът е 4 и на двата. Мен ако питате - идеални са за хайлайт-ване. Цената беше под и около 5 лв.

За същата цел става и светлият крем-коректор от малката палитричка с два цвята коректори на Есънс, най-светлият им течен коректор-писалка, както и най-светлият крем коректор от палитрата с коректори на Катрис, в която има три телесни цвята, един розов и един зелен.

Според мен стои по-добре и по-естествено, отколкото хайлайт-ването с прахообразни продукти.

Между другото ми прави впечатление, че лицето става наистина много хубаво, когато вместо фдт сложиш изцяло само течен или кремообразен коректор  Shocked Имате ли идея защо става така? Ако се продаваха коректори в по-големи разфасовки изцяло щях да изхвърля всичките си фдт. Такъв хубав ефект само с коректор съм постигала... Кожата става гладка и озарена, буквално не си личи, че е мазана с нещо. Хем изглежда като много хубава кожа, хем пък и дефектите са поприкрити. Фдт стоят някак си... как да го опиша... абе винаги си личи, че има нещо сложено.
Искам само с коректори вече да се мажа навсякъде. Някой друг да е забелязал подобно нещо?

# 678
  • Мнения: 1 262
На мен пък не ми личи фон дьо тена на Манхатън, може би, защото е доста лек и все едно  нямам нищо. На приятелката ми й стои по същия начин. Става въпрос за този матиращия за суха кожа, но ефектът му е горе-долу като на бб крем и не знам това хубаво или лошо е.

Пробвайте и балсама за боядисана коса на Балеа - на мен повече ми харесва от този за руса, а сега съм взела и новия на Шаума за мазни корени и сухи краища, та ще има отзиви и за него след време.

# 679
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Има разлика в конситенцията, покривността, вида пълнители вероятно също.

Аз лично ползвам само коректор обикновено, но не като фон дьо тен, а само където има нужда. Наистина нищо не си личи. Но и с фон дьо тен може да е така. Само трябва да е правилния за кожата о като състав и като цвят.

# 680
  • Germany
  • Мнения: 919
Търсих спрея сморска сол за плажни къдрици на Балеа, но беше изчерпан и взен на Schwarzkopf got2b.   Някой има ли впечатления? Морската сол дали не е вредна за косата и зали ще цъфти от нея? newsm78

# 681
  • Мнения: 137
На Балеа с морска сол го гледах в Сердика мола в ДМ.

# 682
  • Мнения: 452
Здравейте красавици Simple Smile Да питам за съвет , някой ползвал ли е измиващия гел за лица на Belea - за смесена кожа синия цвят , мнение за него ?

# 683
  • Мнения: X
Момичета,препоръчайте хубава бронзираща пудра на Есенс или на Алверде,моля!

# 684
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Момичета,препоръчайте хубава бронзираща пудра на Есенс или на Алверде,моля!

много съм доволна Essence Mosaic Powder - #01 sunkissed beauty

винаги имам прибрана една неотваряна

# 685
  • Мнения: X
Paпунцел,има ли много парабени в  пудрата?

# 686
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Paпунцел,има ли много парабени в  пудрата?

никога не съм се интересувала от това  Blush, но ето състава


имаше много доволни и от фломарските бронзиращи пудри  Peace

# 687
  • София
  • Мнения: 22 982
- има много добри отзиви за него.Купих го вчера, след време ще дам отзиви за крема.

Последна редакция: нд, 03 авг 2014, 15:30 от Amiamo

# 688
  • Мнения: 2 045
Здравейте красавици Simple Smile Да питам за съвет , някой ползвал ли е измиващия гел за лица на Belea - за смесена кожа синия цвят , мнение за него ?
взех си мини опаковка при последното ми пътуване и останах адски разочарована, защото бях чела само хубави неща за него - не се пени много и  изобщо не измива добре при мен #Cussing out

# 689
  • Мнения: 2 604
Здравейте красавици Simple Smile Да питам за съвет , някой ползвал ли е измиващия гел за лица на Belea - за смесена кожа синия цвят , мнение за него ?
взех си мини опаковка при последното ми пътуване и останах адски разочарована, защото бях чела само хубави неща за него - не се пени много и  изобщо не измива добре при мен #Cussing out
И при мен, и аз не съм доволна от него.

Общи условия

Активация на акаунт