След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 162

  • 27 954
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 554



          Първата поздравена беше Танчето. Ръката, която направи невероятни клипове с милион гледания, получи лично поздравление от Патрона.


                     


   Снимките се разнасяха из списания и сайтове, а ние още не можехме да повярваме на случващото се.

   

# 47
  • Мнения: 2 554


                       Мястото на събитието. Оператор Таня, клъцни-срежи моя милост.  Joy Joy

           

           

           
           

# 48
  • Мнения: 2 554


             


 
Скрит текст:

               

               

               

# 49
  • Мнения: 8 717
Хриси, супер!  Hug Продължавай да разказваш - мнго ми е интересно! Пък може и другите, които са присъствали да се появят и да разкажат впечатленията си!





Дими, бях чела някъде, че Съла е купен от Нова тв и даже е преведен. На няколко пъти се спрягаше, че ще започнат да го излъчват, но така и не се случва, незнайно защо. Аз нямам проблем да го изгледам с хърватските субтитри, но просто нямам време. Следях Хулиганът, но така и не мога да наваксам и изоставам с десетина серии. Приливите горе-долу ги гледам като излезе превод - основно при рускините, защо те вървят напред, Чучулигата си го събирам за незанайно кога - като ми остане време. Друго не гледам в момента в нета. По телевизията дават разни безкрайни повторения, новото сериалче го гледам като фон, докато правя нещо друго - наистина сюжетът си е ала "Пепеляшка", но Берк Октай и аз го харесвам и чакам най-после да излезе на преден план.

# 50
# 51
  • Мнения: 2 554


    Алекс!  Hug Много снимки имам, но няма да ми стигне темата.  Joy Joy

  Кеии е събрала най-важните моменти в клип. А нашите първи впечатления са споделени в 139 тема на ЛиН.

 




# 52
  • Мнения: 2 554

      Танчето също събра в клип готини фотки на Мурат.


      


# 53
  • Мнения: 8 717
Хриси, много са хубави клипчетата, а първите ви впечатления са си първи впечатления. Интересно ми е сега какво си спомняте - година по-късно.



https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 54
  • Мнения: 8 451
Добър вечер сладурчета  Hug Hug Hug
Хриска Hug голямо преживяване си е това да види човек любимеца си на живо и то от съвсем близичко  smile3521Показвай и разказвай още много е интересно  smile3521
Алекс Hug,Дими Hug,Тони Д Hug,Кати Hug



https://cdn.bg-mamma.com/mrfQ1/eb488027.jpg

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте, момичета!

Верно, че миналата година
 на този ден бяхме на среща с Мурат
 smile3521


Ето част от моите впечатления от срещата,
които съм споделила в стара тема...


Предполагам, колко сте нетърпеливи да научите подробности за срещата с Мурат.
Сигурна съм, че ако не всички, то някои от момичетата ще разкажат по-подробно
за срещата. Това, което мога да кажа, е че Мурат беше изключително точен.
Дойде на време, всички от феновете вече бяхме там и чакахме да дойде.
Когато се появи, всички станахме и гледахме, как се здрависва с някои от феновете
близо до него, как отива до масата, където е неговото място. След като се настани,
първо решиха да мине и да поздрави всички фенове, един по един.
Започна първо с нашата група, защото бяхме от вътрешната страна.

Много приятно изживяване. След това беше, така да се каже официалната част,
когато се задаваха въпросите. Не се наемам да цитирам, какви точно бяха въпросите
и отговорите, просто защото не се сещам за всичко, но мога да кажа,
че имаше въпроси свързани с "Аси", "Буря", "Любов и Наказание", "Безмълвните",
за различните му партньорки, за наградата на Джузепе Шаса и,
че е приел да бъде представител за Турция и още други. След въпросите,
следваха снимки с феновете. Първо се снима с нашата група и после с всяка една по отделно.
След това се снима и с другите. Мурат се снима с момиче,
представител на организацията "Льосев", после всички се снимахме заедно.

След снимките, донесоха и тортата.

Беше много забавно. Близнаците от "Безмълвните" също бяха там.
Между другото, тортата беше страхотна - сладоледена торта с цели ягоди -
наистина много беше вкусна. Разбира се през цялото време,
и фенове и фотографи снимаха, говореха си, беше наистина много приятно.
Освен това някои си направиха снимки с Мурат и отвън.

Някои пък снимаха само него, също много приятно изживяване. Това е от мен,
не е много изчерпателно, но пък скоро ще пусна снимките, които съм направила.

Ето и част от снимките, които бях пуснала...

















Всички присъстващи на срещата получиха,
снимка като тази...




Една среща, един незабравим спомен!

# 56
# 57
  • Мнения: 2 554
  

  
     Алекс, нали се досещаш, че такова събитие не се забравя за цял живот. При първото прочитане на поканата, която получих от Дженет, не можех да повярвам, какво ми се случва. Четях и не вярвах на очите си. Когато и Руми ми каза, че има покана, вече всичко тръгна със страшна сила.  Joy Joy Joy Звънене по телефони, кой идва, кой не. Мурат избра такава дата, че направихме всичко възможно да сме на мястото на събитието. Joy Joy Ле-ле, просто не е истина какво ставаше.  Joy Joy
 Аз, Ели и Кети, си имаме и други причини, за да запомним много добре събитието.  Joy Joy

 А, ето и Кеии се появи с още впечатления. Ами то си беше голямо събитие. Балкона се пълнеше с любопитни. Колко човека в България са се срещали с любимия си актьор? Броят се на пръсти.

  Ени!  Hug  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 21:50 от ~Hrisi~

# 58
  • Мнения: 8 451
Кеии Hug ооооох какви красоти слагаш и ти  smile3521.Аз като го гледам на гифчетата Мурат и ми се появява една огроооомна усмивка и ме се учестява пулса  ,а на вас не знам какво ви е било като сте го видели на живо   smile3521



https://cdn.bg-mamma.com/mrfQ1/ffbb5f04.jpg

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Здравейте момичета! Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Боже,на какви разкошни спомени сте се отдали. Flutter Flutter Flutter

Макар да не бях с вас  Party,него ден хвърках от радост,че вие сте на среща с патрона. Party Party Crazy Crazy Heart Eyes

Който не влезе при мен,само на него не се похвалих hahaha Joy Joy Joy,че сте там при Мурат за рожденият му ден. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А майка ми на всички обясняваше,колко страхотен артист е и че е влюбена в него Crazy Crazy Crazy,а татко седнал до нея само въртеше очи и се подхилкваше. newsm78 hahaha Joy Joy Joy


Общи условия

Активация на акаунт