След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 162

  • 27 955
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 883
Алекс Hug препоръчвам ти да го гледаш "Съла".Аз миналата година бях подивяла по този сериал . Ваня_ е ми отвори очите,а после и направи тема за него.Там с едни прекрасни дами го гледахме първо на руски, а после дружките хърватки като го напипаха и започна едно скоростно превеждане - със субтитри. И аз очем-нечем по нощите с Гуглето на моменти и на стоп кадър го гледахме почти заедно с момичетата.Толкова бях ентусиазирана,че дори с много фантазия и минимум знания на братския хърватски език,дето се водеше славянски,им превеждах разни малки нещица.Основно обаче имаше едно-две момичета,които на по-дългите монолози ни отваряха очите.
После правехме преговор с руското озвучаване -там пък беше голяма галимация.Сериалът копнат от азербайджански канал,отдолу на същия език субтитри,слушаш странна руска реч с някакъв акцент -ама няма отказване.Хърватките правеха превода директно от турски, доколкото тогава коментираха в техният сайт за сапунките имало го филма и с английски субтитри.
Сериалът е даван във всички страни на Балканите, само у нас не.Миналата зима(2012-2013) сръбският кабелен канал Пинк си оправи рейтинга с този сериал,а беше почти пред закриване. Сръбкините дивееха от възторг по Боран ага,че и булка му търсеха даже.Обаче МАА отиде в Кроатия - три канала се съревноваваха помежду си да им гостува.
Нашите от Диема не са го купували, а вероятно и няма да го направят,въпреки че сериалът е вече старичък - произв.2010г.
Аз нали съм луда калинка им писах на ония от ДФ във фейса - ама ветър ги вее на бела кобила.
Дават сега точно от 19 ч една индийска идиотщина ,която е над 1000 серии от по 35 минути.
Направо съм им бясна.
И този Надежда за обич тази пролет го спряха заради изключително нисък рейтинг.Филмчето не е лошичко все пак,аз го гледах до 13 серия заради Берк Октай,когото много харесвам - чаровник е.Иначе разказаната история не е нещо необичайно - богато момче,бедно момиче.Едното семейство,другото семейство , различни морал и обичай, две заварени сестри-злодейки,един откачалник брат,който от звяр стана човек,един втори баща-мошеник и проклетник - а бе, нищо особено.
За днес - лека нощ,момичета!

# 33
# 34
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Тази сутрин аз Ви каня на кафе.Много съм подранила,но как да пропусна компанията.

# 35
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Диме,"Съла" и аз съм го почнала,но с този азърбайджанско-украински-руски трудно се гледа.Но идва лято ще намеря време и за него.

# 36
  • Мнения: 2 554


                  Добро утро!


      Кати! Hug   bouquet

     Кафе или чай, имате право на избор.  Joy Joy Joy


      

# 37
  • Мнения: 883
Добър ден ранобуднички във Велика сряда !
Кафе,чайче,компньона е супер -излъскан и издокаран баш като за нас!

Хриси Hug Кати  bouquet

Момичета при нас зимата се завърна - сняг покри нацъфтялите лаленца! Tired
Много съм му ядосана на това време!Тъкмо утре с мама и свеки се готвехме да отскочим за няколко часа до Рилския манастир и ето ти сюрприз! Дано моите баби се откажат,че големи приготовления правят от понеделник насам.

По ТВ7 започват да излъчват нов сериал,кръстили са го "Момичето с червения шал".
Гледам доста познати лица в него,но има и новички.
Обаче времето на излъчване е отвратително,с надежда съм да го качват някъде!

Хубав ден от мен,навън студено,ама в темата за ВНЛ е топличко Joy Joy Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 2 558
Здравейте прекрасни. Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 2 558


Скрит текст:

# 40
# 41
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Много ми хареса за край на работния ден и исках да го споделя с Вас.

# 42
  • Мнения: 2 554


  Дими!  Hug Привет, къз!  Heart Eyes
 Миналата година на този ден с теб и Танчето /рачешката тройка/ се разхождахме на едно прекрасно място. Направихме си страхотни снимки с лалета, без лалета, с чадъри, без чадъри...  Joy Joy Joy


         

         

         


 

# 43
  • Мнения: 2 554


        Да ви припомня с няколко снимки и гифчета, целта на нашето пътуване. Хилядите трудности, променяне на дати и резервации по няколко пъти, преодоляните премеждия и препятствия се забравиха,  smile3503 когато се срещнахме с Мурат.


     

# 44
  • Мнения: 2 554


       


       

Общи условия

Активация на акаунт