Пациентки на ЦРЗ "Надежда" -23

  • 61 179
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 266
Запис и от мен, в момента почивам, но ви следя Simple Smile

# 16
  • Мнения: 64
запис и късмет на всички  Praynig

# 17
  • Мнения: 544
Запис и от мен,идвам от преглед,др.Стаменов беше на операция,др.Райков ме прегледа,6.г.с и сърчице.Сега борбата е да го задържим,защото съм с ранни аборти.Успех и на всички вас : Praynig

# 18
  • Мнения: 11 552
Успех! Каква терапия ти предписаха за задържане?

# 19
  • Мнения: 1 095
Маймунка, благодарим за темата! Късмет и успех на всички!  Hug
Вчера бях на пункция. Днес ми се обадиха ембриолозите - нищо! От шест яйца само едно е било достатъчно добро и зряло за оплождане, но и при него не се е получило. Sad Казаха ми да спра лекарствата и да си запазя час за консултация. Д-р Перси от утре я няма, доколкото разбрах. Има ли всъщност смисъл сега да я безпокоя или направо да си чакам следващият цикъл за запазване на час. Казаха ми, че не могат да кажат със сигурност къде е проблема, при деленето не са се получили две ядра, а само едно.  Cry
Мислите ли, че докато чакам е нужно да си пусна още някакви изследвания?!?
Или просто да си чакам следващият тираж...
 newsm78
Някой дали ще може да ми изпрати тел. на д-р Персенска на лични, моля?  Praynig

# 20
  • Мнения: 544
Ами продължавам с лекарствата както до сега Неупоген,Прегнил ми биха 2х5000,Фраксипарин 0,3,Утрогестан,Естрофем,Дуфастон и Фолиева к-на.На 22 април пак на преглед,защото имах кървене,и непрекъснато зацапване,което смени всички цветове и на ехографа се видя тъмна сянка като кървящ ендометриум,или кръв в матката,ще видим др.седмица.Не е лесно,трудно докато забременея,още по-трудно до го задържа.Това ми е 4 път.Късмет на всички Hug

# 21
  • на морето
  • Мнения: 239
Aldita, пожелавам ти всичко да е наред и накрая здраво бебче!

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Запис и от мен, много късмет на всички!    bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 3 050
Цоп и аз тук! Маймунче, мерси  bouquet

# 24
  • Мнения: 200
Маймунка, благодаря за темата   bouquet

aldita, стискам ти палци всичко да се развие по най -добрия начин.

Късмет момичета.

# 25
  • Мнения: 99
Запис и от мен. С пожелания за много късмет и успех за всички нас.
danny_cat съжалявам за случилото се...
aldita стискам палци всичко да е наред

# 26
  • София
  • Мнения: 7 861
И аз тук.

Маймунче   bouquet

Aldita, стискам палци всичко да е наред!


Искам някой да ме поръси с двоен прашец.  newsm79 newsm79 newsm79


# 27
  • Мнения: 2 104
Маймунка33, мерси за темата! Hug
Някой питаше за Неупоген- аз бях от 6 до към10г.с., но при естествено забременяване, та не съм много в помощ! Crazy
Иля двоен маймунка33  трябва да ръси  Mr. Green аз имам само розов! Party
aldita нека този път е успешен! Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Биопсията е добра....  newsm44

# 29
  • Мнения: 1 095
Супер, Кали... Simple Smile
Някой знае ли има ли някакъв лимит за болничните след пункция в рамките на година или при поредни месеци. По принцип нали дават до 30 дни. Ако и следващият месец съм на пункция и пак ми дадат 30 дни дали бих имала проблеми на работа или със самата болница. Пробвах да звънна, но засега не успявам да се свържа. Продължавам опитите. Simple Smile Ако е нужно, тъй като не стигнахме до трансфер, да си анулирам или поне да си намаля заявените дни на 5-10. /ако ще е проблем за следващият месец, де/.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт