Име за момченце, да започва с П, да съдържа и С

  • 8 121
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 768
Е, ами различни сме хората, като искаш мнение всичко може да очакваш. Тя да си чете избирателно, ако някой не и е приятен.

# 46
  • София
  • Мнения: 44 133
Лично мнение, повторено два пъти от един и същ потребител вече ми прилича на убеждаване ... и подсилено от общия хор.



Тя сама каза, че си го има като вариант и че е обмисляла да е само Петър... в крайна сметка, те имената с П и С не са много, ако никое наистина не й харесва и на мъжът й, вероятно е по-добре да  да е Петър или друго име, което просто им допада, независимо от традициите.

# 47
  • Мнения: 271
Благодаря ви, дами. Само не се карайте. Не съм си и помислила, че някой ми налага насилствено мнението си.

Да, вече си избрах името...

# 48
  • Мнения: 768
Едва ли сме помогнали, но важно е, че си избрала  Wink.

# 49
  • София
  • Мнения: 44 133
Благодаря ви, дами. Само не се карайте. Не съм си и помислила, че някой ми налага насилствено мнението си.

Да, вече си избрах името...

Леко бременеене тогава до края и леко раждане, ще почакаме да се похвалиш със сладурчето и избраното име  bouquet Hug

# 50
  • Мнения: 271
На всички ви желая бременноста да е пълна само с положителни мисли и емоции! Леко раждане!

# 51
  • Мнения: 15 379
Сетих се за Степан - има и С, и П.

А авторката ще я чакаме да сподели името на бебето, щом то се роди.

# 52
  • Мнения: 271
Да, ще споделя, разбира се. Само бебето да е живо и здраво.

# 53
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Да, ще споделя, разбира се. Само бебето да е живо и здраво.

Пожелавам ти го от сърце.

# 54
  • Мнения: 1 907

И как ще му викат на галено  newsm78. Вероятно - Уйчо и като порасне ще ги  #2gunfire.


 hahaha
Не знам  Joy Това име се превърна в легенда във форума- Пенислав, като есенция на абсурдните имена на нашето време  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 569
Заставам зад мненията на Джийзъс.  Peace

# 56
  • Мнения: 2 812
Паси и Паскал

Най-ми харесва Спас. Има имен ден.

# 57
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Спас отговаря на всички изисквания. Peace

От всички изброени само Спас и Петър ми харесват. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 786
Аз се сетих за Спиридон , но ако трябва да съм честен Петър най-добре се връзва с презимето и фамилията .

# 59
  • Мнения: 385
Преслав
Пресиян
Пресиян

Общи условия

Активация на акаунт